Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Twoich ostatnich postow nie przeczytalem, bo zaczalem omijac narzekanie na ceny :D

 

Zadzwonie do wydawnictwa i spytam. Pytanie do Ciebie, czemu napisales ze chcieli 40+6 zl od Ciebie? Tylko za pierwszy numer, czy za start prenumeraty? Nie chce mi sie uganiac po kioskach za tym, w sumie dzis sie uganialem i nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza

paru ludzi na różnych forach mówi, że bezpośrednio u wydawnictwa życzą sobie 40 + 6 za pojedynczy pierwszy numer. typ ze sklepu z planszówkami mówił mi to samo. szukałeś w inmedio? ziomek dzisiaj jest na polconie więc mam nadzieje, że tam uda mu się dorwać.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Warto śledzić ten temat: http://www.forum.gil...,34605.165.html

 

Podobno zainteresowanie przerosło oczekiwania i stąd ten problem z dostępnością. Drugi numer ma być dostępny już w całej Polsce. Jak pierwszego numeru nie ma w czyimś mieście, to raczej już go tam nie zobaczy. Chyba zamówię z wydawnictwa za te 40 zł, aż tak bardzo mnie nie interesuje akurat ten numer, ale jeszcze nie jestem pewny czy nie będę przypadkiem inwestował w całą kolekcję więc wolę jednak na wszelki wypadek brać wszystkie pierwsze 4 numery, które są na razie zaplanowane. Mam nadzieję, że seria ruszy na całego i piąty w kolejce będzie Birth of Venom :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zabawne bo będąc kilka dni temu na Helu widziałem rzeczony periodyk w małym kiosku, zagubionym na końcu Polski :D

 

Sęk w tym, że nie dystrybuowano tego w całej Polsce tylko poszła seria testowa do 3-4 województw i w tych miejscach możesz znaleźć Marvela nawet w mięsnym, a w innych województwach nie dostaniesz tego w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A część jest tak stara, że nawet jak była wydawana przez TM-Semic to nie ma to żadnego znaczenia :P

 

Czujecie ten szackunek u kumpli jak po 2 latach macie kompletną 60 tomową kolekcję na ścianie :D

 

Czytałem, że te wydawnictwo jest bardzo rzetelne jeśli chodzi o wydawanie swoich kolekcji i z tego co wiem to wszystkie dociągnęli do końca.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Czujecie ten szackunek u kumpli jak po 2 latach macie kompletną 60 tomową kolekcję na ścianie :D

Kiedyś to szacunek u kumpli się zyskiwało jak się miało wszystkie 42 tomy Dragon Ball na półce ;) (i jeszcze jak za każdym razem trzeba było tłumaczyć każdemu jak to się czyta :P ).

 

tk____tk, dzięki za odpowiedź - dam plusa jak mi się odnowią.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja miałem wszystkie Dragon Balle, ale jakiś rok temu opyliłem wszystkie mangi - akurat perspektywa +/- 800 zł była kusząca, tym bardziej, że wszystko miałem za frajer :P Ale teraz trochę tego DB żałuję, nie tak jak kiedyś wywalenia wszystkich komiksów Marvela i Transformersów -_-, ale jednak. Evangeliona w tomikach zostawiłem, nie ma bata :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...