Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

gdzie masz gorzej wydane w multiversum? hard-covery przecież są ideales i można dorwać po taniości. a tpb takiego np "swamp thinga" z the new 52 to po 46zł chodziło. "avengers" duetu hickman & opena tak jak można się było spodziewać ROZ-PIE.R-DOL.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

za(pipi)iste rzeczy będą w tej kolekcji. zarówno klasyczne pozycje jakie każdy szanujący się fan marvela winien znać (w tym "secret wars"!) jak i historie z przed kilku lat wpisujące się w to co robi teraz filmowy marvel ("winter soldier" brubakera czy "thor" duetu fraction & coipel). chyba nawet w tym temacie był wklejany obrazek z listą wszystkich tytułów z tej kolekcji (wydawana była w wielu krajach już).

 

btw - to:

 

Thunderbolts-01-Cover-rev.jpg

 

też dzisiaj wyszło. a pamiętam ktoś tam kiedyś się dopytywał kiedy będzie można dorwać.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wow, czyli za miesiąc powinienem dostać w prenumeracie 2 i 3 tom :) Dzięki za info chłopaki :)

 

Ciekawe tylko czy nie będę musiał przerwać z powodów finansowych :P Jak na koniec będę miał na półce całką kolekcję, to kumple w spodnie narobią :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

kupilem tego spajdermena za 15 zeta. wydanie super. dobry papier, twarda okladka, dobre kolory. solidna robota, sensowne wydanie.

 

w sumie chyba co lepsze numery kupie. nastepny numer 'gifted'. dobra rzecz to jest.

 

teka, czytales to thunderbolts? ja sie jeszcze za NOW staram nie zabierac, tylko deadpoola czytam. skoncze AvX i jade wszystko jak leci chyba;)

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Strony nie są numerowane, ale to jest 6 tradycyjnych komiksów w jednym tomie + kilkanaście stron szkiców i dodatkowych informacji.

 

PS. Ostro poszli w promocję - siedziałem przed TV i w ciągu 5-7 minut 2x reklamę widziałem :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chętnie obejrzę jakiś unboxing na youtube. W dzieciństwie miałem tych komiksów od groma (w kioskach było tego pełno), chyba gdzieś leżą w piwnicy. Dziś właśnie przechodziłem koło kiosku i rzuciło mi się to w oczy, pewnie się skusze.

 

Wydanie jest mega profesjonalne - najwyższa jakość + fajne dodatkowe strony jak, np. wizerunki Spider-man'a od wszystkich rysowników, którzy rysowali jego komiksy, można sobie zobaczyć jak ewoluowała postać i stwierdzić, że obecne "ryciny" nie dorastają do pięt twórczości z lat 80-90 :)

 

W prenumeracie dostaje się raz w miesiącu paczkę z dwoma tomami za łączną cenę 80 zł (w tym koszty przesyłki). Taniocha.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...