Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 2 lata zbierania :D Mam nadzieję, że wytrwam do końca :)

Zdecydowałeś się na prenumeratę? Ile to kasy?

 

PS. Ten screeny z kwejka przedstawiający niektóre części ma również daty wydanie niektórych numerów. 16.08, 30.08, dwa pierwsze numery. Czyli to miało się pojawić w kioskach już w sierpniu? Wiadomo skąd to opóźnienie?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ponad 2 lata zbierania :D Mam nadzieję, że wytrwam do końca :)

Zdecydowałeś się na prenumeratę? Ile to kasy?

 

Prenumeratę zamówiełem już jak był rzut testowy w 3 województwach, mają to honorować. 80 zł miesięcznie za dwa tomy, chyba 2600 zł łącznie, no ale na przestrzeni ponad 2 lat.

 

Bo wcześniej puścili partię testową do 3 województw i zawiesili po chyba 3 numerach do wznowienia w całym kraju i teraz leci od początku.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

no, dla mnie caly run whedona w 'astonishing x-men' (24 numery = gifted, dangerous, torn, unstoppable) to kapitalna rzecz.

 

Potwierdzam, świetna historia i ilustracje. Co prawda na razie przerobiłem 3 pierwsze części, ale dziś wybieram się do biblioteki po Niepowstrzymanych, czyli 4-tą część (wydane kilka lat temu przez wydawnictwo Mucha) i pewnie u3ma poziom :) Natomiast wg. tej listy Hachette wydadzą tylko 2 pierwsze części co jest moim zdaniem nieporozumieniem, bo przecież to jedna historia. No chyba, że lista jest niepełna, albo jest jakiś błąd. Natomiast jeśli chodzi o inne pozycje to czytałem też Upadek Avengers i to z kolei jest już średnia lektura. O ile rysunki są świetne, o tyle historia moim zdaniem kiepska, a już na pewno w porównaniu do X-ów i po przeczytaniu jakoś nie mam ochoty więcej do tego wracać, a tym bardziej kupować..

Odnośnik do komentarza

Ponad 2 lata zbierania :D Mam nadzieję, że wytrwam do końca :)

Zdecydowałeś się na prenumeratę? Ile to kasy?

 

Prenumeratę zamówiełem już jak był rzut testowy w 3 województwach, mają to honorować. 80 zł miesięcznie za dwa tomy, chyba 2600 zł łącznie, no ale na przestrzeni ponad 2 lat.

 

Bo wcześniej puścili partię testową do 3 województw i zawiesili po chyba 3 numerach do wznowienia w całym kraju i teraz leci od początku.

No mam nadzieje ze nie trzeba odnawiac prenumeraty ani nic

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oficjalna strona: http://www.kolekcjak...ow.pl/index.php / można zamówić prenumeratę poprzez tą stronę.

 

W poniedziałek chyba zadzwonię albo coś i się dopytam o tych co składali zamówienie wcześniej i się postaram dowiedzieć czy moje zamówienie wtedy do nich doszło.

 

PS. Na forumku Gildii wyczytałem, że stare zamówienia mają być honorowane, ale można na wszelki wypadek potwierdzić. I UWAGA - 4 tom został zmieniony, teraz będzie to Wolverine (Claremont, Miller) zamiast Avengers.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No i tak się korzysta z psychologii i wyciąga ka$ę ze "słabych" ludzi ;) Ja tam wole mieć prześwity i trochę grosza w kieszeni, niż brak prześwitów i dużo w nich "śitów" ;) Zresztą regały się kończą, tak więc będę selekcjonował. No i mam nadzieję, że jednak tych iksów wydadzą cały zestaw, czyli cztery tomy.

Odnośnik do komentarza

Oficjalna strona: http://www.kolekcjak...ow.pl/index.php / można zamówić prenumeratę poprzez tą stronę.

Właśnie widziałem reklamę tegoż ładnego wydania, w tv. Wygląda kusząco tylko wg. FAQ na stronie 'Tom 1 - 14,90 zł. Tom 2 - 29,99zl. Cena kolejnych tomów będzie niezmienna i stała dla każdego tomu, niezależnie od jego objętości, i wyniesie 39,99 zł.". Planują wydać 60 tomów, to ile kosztuje prenumerata od pierwszego tomu?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oficjalna strona: http://www.kolekcjak...ow.pl/index.php / można zamówić prenumeratę poprzez tą stronę.

Właśnie widziałem reklamę tegoż ładnego wydania, w tv. Wygląda kusząco tylko wg. FAQ na stronie 'Tom 1 - 14,90 zł. Tom 2 - 29,99zl. Cena kolejnych tomów będzie niezmienna i stała dla każdego tomu, niezależnie od jego objętości, i wyniesie 39,99 zł.". Planują wydać 60 tomów, to ile kosztuje prenumerata od pierwszego tomu?

 

Każdy kolejny ma kosztować 40-50 zł. Jak zamówisz prenumeratę, to będziesz miał wszystkie po 40 zł z wliczoną przesyłką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szukałem tego kures.twa od wakacji po empikach, a tu dzisiaj tak o zerknąłem w okienko jakiegoś zapyziałego kiosu i patrzę JEST. Bardzo ładnie jest to wydane. Na razie będę prenumerował - nie wiem czy zawsze będzie na te komiksiki, no ale spróbuję.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...