Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ahaha Dokładnie! Ja muszę się w końcu zaopatrzyć w jakis regał z Ikei.

Nie polecam, albo ja trafilem jakis (pipi)owy, przy 40 numerach kolekcji marvela półka zaczeła się uginać.

Zrobiłem sobie na zamówienie, taki 190 wysokosci i jakies 130 szerokosci. Powiedzialem do czego ma byc, koles z tylu przez srodek dal dodatkowa listwe do wzmocnienia i gwarancje ze jak cos sie ugnie to zrobi mi nowy. Zapłaciłem chyba 400zł?

Odnośnik do komentarza

Poszperałem trochę i głos ludu, który był obecny na panelu Egmonta dobrze słyszał, że to ma być Age od Ultron. Ja i tak pewnie kupie, włącznie ze wszystkim co będzie wychodziło (no chyba, że kaszana jakaś mega wyjdzie) Jestem spragniony ost komiksów :D.

 

A Deadpoola pewnie wydadzą jak film będzie w kinach, czyli luty. Tyle czasu jeszcze ...

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

są bardzo nietypowe, ambitne i skomplikowane. jednak podobnie jak w przypadku fantastic four, innych jego runów I autorskich kreacji po przeczytaniu ostatniego numeru powoli zdajesz sobie sprawę, że wszystko miało swój cel, nawet te niepozorne wątki owocują, a wszystko ładnie się zamyka i zdejmujesz kapelusz w podziwie. jedne z najlepszych komiksów z avengerami ewer. tzn mam pewne zastrzeżenia, ale uważam, że warto zainwestować pieniądze, czas i uwagę bo hickman to zdecydowanie czołówka ludzi pracujących obecnie w wielkiej dwójce i w komiksie w ogóle.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W całości pewnie tak i zapewne z kontynuacją do Amazing Spider-Man, ale podzielą to pewnie na tomy. Wszystko zależy jak im się to będzie sprzedawało.

 

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą dokładnie o czym jest dany komiks, to na tej stronie jest to ładnie przedstawione: http://ihbd.arhn.eu/komiksy-marvela-od-egmontu-ktore-serie-warto-kupic/.

 

Oraz wywiad z Tomaszem Kołodziejczakiem, Egmont http://ihbd.arhn.eu/wchodzimy-w-marvela-na-powaznie-wywiad-z-tomaszem-kolodziejczakiem/

 

 

 

Widziałem dzisiaj Avengers: Wojna bez końca i muszę przyznać, że pod względem wydania TPB postarano się. Fajny kredowy papier (żadnego cięcia jakości w stosunku do HC z TN52), do tego dobre klejenie i jednocześnie bardzo dobra lakierowana okładka ze skrzydełkami. Te skrzydełka to akurat mam w nosie, ale lakierowanie jest bardzo solidne. Jeśli reszta miękko-okładkowych wydań zbiorczych też tak będzie opublikowana to wypada tylko pochwalić, bo forma wydania lepsza niż oryginalne TPB od Marvela.

 

Opinia osoby z forum.marvelcomics.pl

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Masz z tego jakiś profit że polecasz? :D

 

A tak na poważnie to mam na początek do wyboru albo Xmen albo AVENGERS i się zastanawiam właśnie nad tym :) bo kompletuje w międzyczasie WKKM wiec nie będę mial na gry nie wiadomo co ile będą wydawane?

Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

nie. a w ogóle to ostrzegam, że w avengerach nie ma cię co liczyć na tym znany z filmów, przynajmniej przez jakiś czas ;). @kalel: avengers 1-40 i New avengers 1-33, to zamierza Egmont wydawać.

".. Na team znany z filmów.. " chciałeś napisać?? Mi to nie przeszkadza zbytnio. Ma ktoś 1 zeszyt w cyfrowej wersji żeby móc zapodać do przeczytania? Sprawdziłbym co mi lepiej wejdzie na początek :)

 

EDIT: Ok, ściągnąłem sobie Apke Marvela i przeczytałem pierwsze strony Komiksu z Avengers i X-men, zostało mi drugi rodzaj X-Men i drugi rodzaj Avengers :)

Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

Wstawię Ci zdjęcie z internetu :) W pracy jestem. 

Wydanie bardzo dobre, chodzi mi o papier, który jest bdb jakości oraz mocno lakierowaną okładkę, miękka ale bardzo sztywna :) A historia to ujdzie w tłumie, byle do lipca ...

Avengers-Wojna-bez-ko%C5%84ca-396x600.jp

Dziś odebrałem przed pracą Daredevil: Żółty, wydanie perfekt. Wizualnie bardzo podoba mi się ta żółta okładka  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...