Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Parcie może i jest, ale wiesz jak mieli na stanie 30 sztuk na spółę (Bonito, Aros oraz Allegro) to szybko poszło.

W ten lub przyszły tydzień zapewne dostarczą im nową świeżą porcję komiksów :)

 

Dlatego jak wyjdą w lipcu Avengersi orax X-meni to biorę od razu żeby się nie stresować :) Chodź zapewne będą posiadać w zapasie ponad 100 sztuk tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj właśnie przysiadłem do DD: Zółtego. Bardzo dobry komiks, świetnie się czytał, kreska również na duzy plus. Taka nostalgiczna historia, ogólnie ten sam poziom co Spider Man Niebieski. Jest jeszcze Hulk z tej serii i według Muchy zostanie wydane jeżeli DD sprzeda się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ok Panowie Sideca poinformowało jak będzie wydawać Daredevila :), a więc:

 

Komiksy zostaną wydane w twardej oprawie, papier będzie szyty. Twarda okładka ma nie wpłynąć na cenę przy takiej ilości stron  :)

 

Tomy mają zostać wydawane jeden na kwartał.

 

Teraz uwaga  :sorcerer:  Ma być 6 tomów po trzy na Bendisa i Brubakera.

Bendis 1 - 480 str.,

Bendis 2 i 3 po 512 str.,

Brubaker 1 i 2 po 304 str.,

Brubaker 3 - 384 str.

 

Niech dadzą oficjalną cenę 100 zł to się kupi :) (dyskontach taniej będzie :D)

 

Co to się dzieje  :fsg:  :fsg:  :fsg:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :obama:  :obama:  :obama:

Cytat z FB

 

 

 

Dziękujemy za nowe polubienia profilu i wszystkie komentarze dotyczące Daredevila.

Nie do końca możemy się zgodzić z porównywaniem Kolekcji Hachette z Marvel Now! Egmontu z dwóch podstawowych powodów: skali i dystrybucji. Te czynniki sprawiają, że pozycje wyjściowe obu podmiotów były całkowicie inne i inne czynniki były brane pod uwagę. Oba podmioty są również częścią różniących się w swoich strukturach grup kapitałowych.

Naszym zdaniem nie byłoby to sprawiedliwe dla obu projektów.

Daredevila będziemy wydawać zgodnie z Ultimate Collection po trzy tomy na cykl Bendisa i Brubakera. Jedyną różnicą będzie oprawa, ponieważ polska edycja będzie szyta i w twardej okładce. Przy tak dużej ilości stron sposób oprawy nie wpływa na cenę końcową (a przynajmniej nie w naszym przypadku), a komfort czytania na pewno będzie większy i sam komiks trwalszy.

Oba cykle to historie od dawna zamknięte.

Każdy tom będzie indywidualnie foliowany.

Zwolennicy wydania w miękkich okładkach nie powinni czuć się pokrzywdzeni, ponieważ ceny będą porównywalne, a datę premiery ogłosimy dość szybko, więc każdy czytelnik będzie mógł zaplanować zakupy.

Chcemy aby Daredevil miał ściśle określony cykl wydawniczy. Sądzimy, że jeden tom na kwartał będzie optymalny.

Chcielibyśmy jeszcze dodać, że o powodzeniu projektu nie decyduje wielkość wydawnictwa tylko tytuł i jego przygotowanie. Większe wydawnictwo ma niezaprzeczalne zalety nad małym, ale również o wiele większe oczekiwania, więc powiedzielibyśmy, że ryzyko zamknięcia projektu może być większe w dużym wydawnictwie. Małe podmioty bardziej skrupulatnie kreują swoją ofertę, ponieważ jest to ich być albo nie być. Większe wydawnictwo wpisze sobie porażkę w koszty, a małe przestanie istnieć.

 

 

 

Okładki nr 500

11313059_926313864076978_83579503253512311270274_926313910743640_52289955173826417654_926314000743631_614931373384509829

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wstawię Ci zdjęcie z internetu :) W pracy jestem. 

Wydanie bardzo dobre, chodzi mi o papier, który jest bdb jakości oraz mocno lakierowaną okładkę, miękka ale bardzo sztywna :) A historia to ujdzie w tłumie, byle do lipca ...

Avengers-Wojna-bez-ko%C5%84ca-396x600.jp

 

ludzie strasznie narzekaja na jakosc tlumaczenia

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Ja jestem świerzy w komiksach wiec zbytnio nie zwracałem uwagi na jakoś tłumaczenia :P wchłaniam co popadnie bez względu na wszystko XD. Przeczytam raz jeszcze i przypatrzę się dokładnie jak to tłumaczenie wygląda.

 

Fajnie, że 6 tomów dadzą, przynajmniej przez ponad rok będziemy uraczeni bdb komiksem :) Na pewno zazębią się z drugim sezonem Daredevila.

 

Offtop Dziś czytałem o castingu na postać Elektry do nowego sezonu Diabełka :)

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem Avengers Wojna bez końca i nie rozumiem marudzenia ludzi. Dobry tytuł na początek, zamknięta historia,  bohaterowie z filmowego ekranu w są w całości więc przyciągną trochę oczu a samo story taki akurat do poczytania na lato. xd

 

Za to  DareDevil Żółty OEJZU JAKIE TO JEST DOBRE :banderas: Jak ktoś się waha nad zakupem to czym prędzej niech leci do księgarni. Jeśli te od Bendisa i Brubakera rzeczywiście będą lepsze to się zesram ze szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...