Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

tu Mojżesz, niech ktoś mi streści co się działo po moim "zwrocie" bo nic nie pamiętam od tamtej chwili, przy okazji mam nadzieję ze wam moja wódka smakowała bo ja "raczej" bym już nie dał rady, czy tylko ja miałem wrażenie że piwo było chrzczone?

Nie tylko Ty....Ja ustanowiłem na EP swój rekord w piciu browarów a i tak na koniec imprezy stałem równo na nogach. Zresztą w samym klubie żadnych zgonów nie zauważyłem, a i na palcach jednej ręki wyliczyć ludzi którzy mieli trochę większą fazkę. BTW Dark Serge uświadomił mi skąd dolatywal mnie dziwny zapach, i że to nie był swąd przepalanych kabli :whistling: .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

tu Mojżesz, niech ktoś mi streści co się działo po moim "zwrocie" bo nic nie pamiętam od tamtej chwili, przy okazji mam nadzieję ze wam moja wódka smakowała bo ja "raczej" bym już nie dał rady, czy tylko ja miałem wrażenie że piwo było chrzczone?

 

Mojzesz, daj spokoj czlowieku. Widzisz czym takie cwaniakowanie sie konczy. Co sie dzialo? Dzialo sie to ze znalezlismy ci przytulne miejsce do spania, a chciales zeby cie zamknac na balkonie. Robiles trzode i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

POL wy byliscie w tych samych akademikach ? Czemu ja o tym nie wiedzialem ? :) Pewnie bym sie dolaczyl do imprezy...

 

 

EP spoko, nie chce mi sie pisac, poznalem kilka spoko osob

Pozdro dal Serga, Kroolika, Speca (dzieks ziom, dalej sie w wawce na osprzecie bawie :) ), Jiloo'a, Pieczarki, Masorza i tam reszty o ktorej nie pamietam.

Specjal pozdro dla Kaliego i ekipy z POL ze stolika pod schodami :) Dobra akcja z zielonym, brechtalem niezle z tej dupy co chciala nas wyj.eb.ac :D

Odnośnik do komentarza
^^no prosze nawet siebie znalazlam na jednym z tych zdjec... do kogóż to mam sie udać po oryginał? :P

 

Hm, do mnie? :) Tylko powiedz, o ktore zdjecie/zdjecia chodzi.

 

Notabene naprawde warto bylo wpasc, choc moja rola ograniczyla sie tym razem w zasadzie glownie do chloniecia atmosfery, obserwacji i robienia zdjec. Zupelnie inne doswiadczenie w porownaniu do poprzednich EP, szczegolnie tych plenerowych. Tylko na znajomych cos nie moglem trafic...

 

 

Swoja droga focenie w takim klubie to nie lada wyzwanie. Zdjecia z lampa (nawet z ruchoma glowica i blenda) moga miec wartosc co najwyzej dokumentalna, bo rozswietlone straca klimat, kompakt w tym swietle sobie nie poradzi (ISO!), choc jego niewatpliwym atutem bedzie duza GO... ratunkiem okazalo sie lustro i jasna stalka 50mm/f1.4, a i tak musialem zmagac sie z focusem (matowka z klinem i mikrorastrem okazala sie zbawieniem, choc przy tak slabym swietle i malym wizjerze trafienie z ostroscia i tak bylo w zasadzie loteria) i mala glebia ostrosci, wysokim ISO (szumy, lezacy zakres tonalny) oraz czasami w zasadzie gwarantujacymi poruszenie (a takze odblaskami i paroma innymi problemami;P). Aaale niewazne, to chyba temat na inne forum. :D

Edytowane przez KILu
Odnośnik do komentarza
- czytelnika, ktory sporo nam pomogl w niedziele (neo-angin, to ty?)

Jeśli masz na mysli moją pomoc Martinezowi z jego standem wyścigowym i karaoke to tak.

 

- chlopaki od gier muzycznych i czlowiek od niesmiertelnego wozeczka ze sprzetem a w nim min. bongosy

a ten od niesmiertelnego (dwie impry i nieśmiertelny :D ) i bongosów to sem ja

Odnośnik do komentarza
(...)

Swoja droga focenie w takim klubie to nie lada wyzwanie. Zdjecia z lampa (nawet z ruchoma glowica i blenda) moga miec wartosc co najwyzej dokumentalna, bo rozswietlone straca klimat, kompakt w tym swietle sobie nie poradzi (ISO!), choc jego niewatpliwym atutem bedzie duza GO... ratunkiem okazalo sie lustro i jasna stalka 50mm/f1.4, a i tak musialem zmagac sie z focusem (matowka z klinem i mikrorastrem okazala sie zbawieniem, choc przy tak slabym swietle i malym wizjerze trafienie z ostroscia i tak bylo w zasadzie loteria) i mala glebia ostrosci, wysokim ISO (szumy, lezacy zakres tonalny) oraz czasami w zasadzie gwarantujacymi poruszenie (a takze odblaskami i paroma innymi problemami;P). Aaale niewazne, to chyba temat na inne forum. :D

 

Żadnych blend do bezpośrednich błysków, odbijać błysk od sufitu i ścian. Lampa z dużą liczbą przewodnią - powyżej 50. Przydatna też druga lampa zdalna w rękach asystenta i będzie wypas.

Odnośnik do komentarza
tu Mojżesz, niech ktoś mi streści co się działo po moim "zwrocie" bo nic nie pamiętam od tamtej chwili, przy okazji mam nadzieję ze wam moja wódka smakowała bo ja "raczej" bym już nie dał rady, czy tylko ja miałem wrażenie że piwo było chrzczone?

 

Mojzesz, daj spokoj czlowieku. Widzisz czym takie cwaniakowanie sie konczy. Co sie dzialo? Dzialo sie to ze znalezlismy ci przytulne miejsce do spania, a chciales zeby cie zamknac na balkonie. Robiles trzode i nic wiecej.

 

po pierwsze ja nie chciałem spać na balkonie tylko byłem tak spruty że nie mogłem wstać pomimo prób, nie dziwi mnie że robiłem trzodę tylko to że robiłem ją po wypiciu 5 ubotów, małego piwa i odrobiny wódki (na ogół kończyłem 5 ubotem przy czym ostatniego nie koniecznie pamiętałem)

Odnośnik do komentarza
Koszulki byly rzeczywiscie fajne. Myslalem, ze bedzie jakas tandeta z napisem PlayStation, tak, jak np. na PlayStation Experience (straszna siara w czyms takim wyjsc na ulice), a tu calkiem mile zaskoczenie. Nie wiecie, czy byly jakies inne wersje niz Resistance i Killzone?

 

raczej nie mieli bo po pokazywaniu barbi w kalamburach dostałem exploder do X (koszulki miałem z przeniesienie ściery po schodach (resistance) i jego piwa (killzone)

Odnośnik do komentarza

Pod sam koniec pamietam chlopka, ktory sam gral na splicie w Halo i sobie pomyslelismy ze to jest szczyt samotnosci. I w tym samym momencie ktos spiewa karaoke "List do M" Dżemu - 'samotnosc to taka straszna trwoga!!" EPIC smile.gif

 

W to Halo to może ja grałem ;) W każdym bądź razie wcześniej na nim grałem z jakimś gościem :P

 

Ominęło mnie też jak myszaq siedział w tym kaftanie- btw o co chodziło bo widziałem to na fotach jakbu?

 

To było rozpoczęcie EP ;)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Ja mam zdjęcia ze wszystkimi zgredami , no prawie , zapomniałem o Butcherze ;)

Nagrałem w rozdziałce 640 x 480 Crazy Compos oraz Milionerów , gdzie udział brała Olivka.

Nie wiem czy ktoś mnie pamięta , byłem pierwszego dnia i byłem pierwszą osobą , która dostała się do Milionerów.

Byłem wylosowany przy pytaniu Myszaqa ''Jak na imie ma Solid Snake''. Odpadłem po 4 pytaniu. Ale dostałem koszulke Resistance 2 ^_^

PS. Niedługo wrzucę te filmiki na YouTube

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.