Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

Na miejscu byłem do ok. 18tej, krótkie wrażenia:

Klimat miejscówki w sam raz - ciemne wnętrze klubu napakowane konsolami cieszyło oko;) Do tego na wejściu muzyka z m.in. MGS od razu wprowadzała odpowiedni nastrój.

Myszaq w roli prowadzącego to dobry wybór - ot, człek który "Wypluwa słowa jak broń maszynowa kule" ("Będzie świetnie, będzie kontrowersyjnie, może nawet ktoś powie dupa!" - cytat z pamięci;). Choć momentami nie dogadali się chyba ze Ścierą, jak ma to dokładnie wyglądać ("Na schody ich, na schody!";).

Świetne Crazy Compos - "symulator Snake'a" rozłożył mnie samym pomysłem, świetni byli też "Milionerzy" (aka Extremerzy aka HujakHubert), szkoda jeno, że nikt nic nie wygrał (chyba, że były jakieś dogrywki po pierwszych czterech osobach, gdy zmyliśmy się), pomimo tytanicznych wysiłków Myszaqa ("Ale czy NA PEWNO chcesz zaznaczyć tę katastrofalną odpowiedź?") i licznych podpowiedzi Kaliego (o ile pamiętam głównie nieprawidłowych, choć Gran Turismo to mistrzostwo świata xD).

Ogólnie choć jadąc uczucia miałem mieszane ("Eeeee, czy ja aby za stary na takie spędy nie jestem?") to po raz kolejny wracałem z EP zadowolony - dzięki dla pomysłodawców i organizatorów oraz nagroda dla Kaliego za "Główną rolę komediową":)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Respect dla Panów z PE za hardcorowy quiz. Na połowę pytań odpowiedzi nie znałem. :blush:

 

Fajny był kącik z grami muzycznymi

Dokładnie. W końcu zobaczyłem Rock Band na żywo :) Pamiętam też kolegę w żółtej koszulce, który w GH:M miał Experta w małym palcu. (Szkoda, że gra na PS2 bo chętnie bym porywalizował) Mi nie szło zbynio na Hardzie bo paska w gitarze od xa się nie dało obniżyć i nie dość, że gitarę miałem na wysokości przepony to palcem blokowałem sobie strunę :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem jakaś godzinę temu do domu. Najpierw priorytety czyli odstawienie sprzętu na odpowiednie miejsce i podłączenie wszystkiego :)

Moge teraz coś napisać. Wybrałem się już na Ep w piątek, ale przekimałem u znajomych w Piasecznie. W sobotę byłem po 10 już w BlueCity gdzie od razu zgłosiłem, że mam sprzęt własny i chcę go rozstawić. Po paru zmianach miejsc i problemach z prądem w końcu ruszyło. Na pierwszy ogień poszły Bongosy na GC, które to zrobiły jak zwykle małe zamieszanie. Nie tak duże jak 3 lata temu, ale moje popisy z Ksenią gromadziły mały tłumek chetnych do wspólnej gry. Brakowało jeszcze dwóch zestawów, wtedy fun na pewno byłby większy.

 

Następnie poszedł Singstar, który to już został już tak właczony do godziny 19. Ja sam kursowałem między turniejami wyscigowymi organizowanymi przez Martineza na wejściu do klubu, a właśnie moim standem z grami, gdzie tłum był momentami wieliki, a chetnych do śpiewania co nie miara (pewnie dlatego tak mało ludzi zostało na Karaoke, bo każdy się wyspiewał wcześniej :P ) Ogólnie EP znów całe przegapiłem, chcoiaż się załapłem do tego trunieju i nawet wygrałem jedną edycję :P

 

Co do tego, co zdążyłem zarejestrować. Miejscówka była dobra, dzięki niej chyba nic nie zgineło, bo ludzie byli pilnowani i nikt z ulicy sobie od tak nie wszedł (chyba ze zapłacił). Jednak brakowało tego spontanu co był w Katowicach w Transformatorze, gdzie każdy siadał gdzie mógł ze swoim sprzętem, a wszystko czego potrzebował to gniazdko do prądu. Jest i dobrze i źle, ale ogólnie impreza udana. Niektóre teksty myszaqa rzadzą, te co były wspomniane i te których nie pamiętam ;p

 

Prywata, a jak:

-pozdro dla człowieka który udostępnił nam swój własny prywatny LCD 26". Jesteś wielki!

-pozdrawiam wszystkich którzy śpiewali na singstarze, dziewczyny w szczeólności bo gromiły wszystkich :P

-i człowieka od 'dont stop me now' daliśmy czadu ;p

-Fantomasa111 za to że wygrał ze mną w Turnieju Grid'a o 10 setnych sekund ;p

-Martineza za świetne turnieje z bardzo zróżnicowanym poziomem i Karaoke

-Całej ekipy PE za Extreme Party (to powinno być pierwsze w sumie)

-Koso i jego wersja Feela rządzą :D

-'Jacksona' z Karaoke ^^,

 

Chyba tyle.

'Może do zobaczenia za rok' :] Tak powiedział ściera, kiedy wychodziliśmy ;)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem świeżo po moim pierwszym Extreme PArty 6 i co moge napisać?...Było zawodowo jeśli chodzi o stanowiska z grami,jak i atmosferą.Stanowiska z świeżymi jak bułeczki grami NFS Shift,Batman itd.dały rade,zaś inne gry też okey Resistance 2 (przy którym się zaciąłem :D) ,LittleBigPlanet (gdzie nie zagrałem bo zawsze ktoś grał),Killzone 2 i inne.

Atmosferke budowała muzyka gracza:najbardziej elektryzująca to ta z Rollcage 2 i Mirrors Edge,a także różnego rodzaju turnieje,chociaż mam pretensje do podejścia organizacji i zapisów...np:pytałem się Gamery ,czy w końcu jest ten turniej GRida:powiedział ,że jak chce to moge w Gran Turismo 5 lub FIfe tutaj zapisać,ale nie wie nic o Gridzie! A gdy dowiedziałem się,że to w tym miejscu z krzesełkiem kubełkowym i kierownicą to już było za późno.Spodziewałem się ,że Grida dadzą gdzieś na padzie ;] Mogli dać na wstępie karte z programem turniejowym gdzie co i jak.Co do różnych stanowisk to nie mam zastrzeżeń:były okupowane nonstop maszyny arcade z gunami i nie tylko,singstar i mata tańcząca się znalazła a i wielkie dzięki dla kolesia ,który przyniósł Rock Banda :D Zabawa przednia,gra na padzie to nie to samo co perkusja i gitarka xD

Turnieje spoko,ale brakowało większej ilości ,bo Extrimerzy za długo trwały a i samo pudło Snake rewelka tylko zastanawiam się po co 2 razy...Chociaż koleś (pewnie podbity) z kartonem i próbujący w nim zajarać mnie Rozpie*#%$ł ,to samo dotyczy się pana ''slowmotion w kartonie'' ..Ile on się czołgał.??..10 min? :):) A i gratki dla laski Snakowej za zwycięstwo :D

Co do zgredów czułem się jak u swoich ,pierwszy raz widziałem tych ludzi na żywo ,ale nie miałem problemów z rozpoznaniem :D:D Chociaż mało kontaktowi oprócz Myszaqa i Kaliego...Z niektórymi porozmawiałem z niektórymi fotke strzeliłem na naszą-klase xD Ogólnie to MYszaq pomylił mnie z Kalim,a Koso chciał pomóc w Browar Quzie...z tego co pamiętam odpowiedział na pytanie z Halo :D Kogo ja wogóle tam zauważyłem .hmm...Fenix,Ściera z żonką Madzią,Kali,Myszaq,Koso,Butcher,Komodo,Mashter,Gamera,Majk,HIV (chociaż za poźno zawitał :P) i chyba Dziadu.Nie wiem czy kogoś ominąłem ,jak coś to sorka.Kali to naprawde rozrywkowy chłop xD a wraz z Kosem byli podpowiadajkami do turniejów,co niekoniecznie podobało się Ścierze :D ale przejście z kartonem Sciery -profeska !! Fajne było też przechodzenie Kosa batmana ...jakiś chłopak co już chyba z 3 razy przeszedł te demo podpowiadał non-stop,a to skocz tu ,a to naciśnij albo słyszałem nawet,żeby się nie spuszczał czasami :D:D

Inni zgredziole jakoś pochowani,tzn.gadka ze znajomymi albo ślad po nich zaginął.

Imprezka udana,lecz mam nadzieje ,że za rok jeśli się odbedzie to nie w klubie ,ale bardziej w wiejskich klimatach :D Szkoda że mnie nie było mnie na poprzednich...

 

ps.wogóle ja z moją ekipą weszliśmy do klubu nawet nie wiemy jak...wejściem ewakuacyjnym :D

Odnośnik do komentarza

Ja miałem chyba za duże wymagania. Czołganie się z kartonem na plecach mnie nie bawi, a dmuchanie gumy tym bardziej. Crazy Composy to powiew odległej przeszłości Na plus ogólna kultura uczestników ("o przepraszam, o proszę"), Extrimerzy, dużo sprzętu i miejscówka(z wyjątkiem słabej klimatyzacji, co w sytuacji, gdy w klubie można palić "zagęszcza klimat"), no i mini żony Ściery. Jedne z większych minusów to dwa turnieje na krzyż i fatalnie rozwiązana prezentacja nowych tytułów, gdzie "złota zasada 15min", nie dotyczyła wszystkich zainteresowanych.

P.S. Ktoś mi wytłumaczy, co na zlocie konsolo-maniaków robi coś takiego, jak strefa VIP i czemu to służy?

Odnośnik do komentarza
Jedne z większych minusów to dwa turnieje na krzyż i fatalnie rozwiązana prezentacja nowych tytułów, gdzie "złota zasada 15min", nie dotyczyła wszystkich zainteresowanych.

 

No fakt, muszę przyznać, ze nie zawsze udawało nam się upatrzyć każdego grającego, a momentami zamęt był tam niezły ^_^ . Staraliśmy się tłumaczyć wszystkim wchodzącym, żeby pogierczyli sobie kwadrans i dali szansę następnym, ale niestety niektórzy to olewali. Zasada jednego meczyku w fifę 10 była najbardziej naginana i nim się obejrzeliśmy ziomki grali już drugi raz :D Sorki jeśli ktoś w ten sposób został potraktowany niesprawiedliwie. Poprawimy sie :P

 

Najlepsza była akcja z chłopakiem, który przyniósł do showroomu swoje Wii z Tetsunoko vs Capcom. Chcielismy go razem z Rogerem zlinczowac. Dopiero po jakichs dwoch godzinach SoQ przypomnial sobie zeby nam powiedziec, ze gosciu dostal zgode na to :lol: Biedaku, przyniosles swoja konsole, ze SWOJA gra a my Cie chcielismy wykopac :P Mam nadzieje ze nie zywisz urazy.... W kazdym razie Tvs C bylo za(pipi)iste!!! Pozdro dla Ciebie

Odnośnik do komentarza

Wkoncu wrocilem do domu.

 

Podziele sie wiec swoja opinia.

 

Jako ,ze nie bylem zainteresowany grami na EP6 to pomine ten aspekt.

 

Przyjechalem spotkac sie i pogadac z pewnymi ludzimi co sie oczywiscie udalo i z tego jestem najbardziej zadowolony.

 

Na wstepie zanim jeszcze wszedlem do Lucid zaskoczylo mnie zachowanie niektorych gosci. ;D Pozytywnie oczywiscie. Szept za plecami "O patrz Welna z Polish Elite Team" i za chwile "zagadaj czy nas nie wezmie do klanu" Rozesmialem sie pod nosem ;D .

 

Zawitalem na EP6 z moja kochana kobieta dlatego nie bylo mi dane zasmakowac pewnych atrakcji ;P "Obiecalem ze nie bede duzo pil i nic nie bede palil"

 

Na poczatek spotkanie z Kiksem i Jamajem oraz zapoznanie sie z Kalim i Koso(o dziwo pamietal mnie z czasow Geers of War 1). Kali - tak jestem starszy od K1ksa :D (przydomek Babyface Killer mogles darowac ) Szkoda ,ze nie udalo mi sie wyrwac od kobiety na kilka wyjazdow (wiedza o czym mowie :D ) no ale napewno jest to do nadrobienia w przyszlosci.

 

Impreza przebiegala sprawnie, kilka ciekawych tematow poruszonych a potem juz czyst fun. Reszta Polish Elite Team i nowo poznanych osob spokojnie dawala rade.

 

Co do samej organizacji, Myszaq troche sie zakrecil nie wiedzac kogo PSX Extreme objal swoim patronatem i komu wrecza nagrody za Mistrzostwo Killzone2 ale przymkne oko ;P

Troszke za dlugo trwala moim zdaniem zabawa w milionerow. Natomiast wg mnie hitem byl kolo bioracy udzial w 2gim podejsci do slalomu snake.

 

Takiej polewki z typa dawno nie mialem. Jego karton-camo powinno zostac zapisane gdzies w specjalnym miejscu.

 

Dzieki wszystkim za wspolna impreze i mam nadzieje na nastepne spotkanie.

 

 

Kali - chyba musze odwiedzic Jamaja w tym Wrocku a wtedy wiadomo do kogo zapukamy abym nadrobil EP6 ;P

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

 

Respect dla Panów z PE za hardcorowy quiz. Na połowę pytań odpowiedzi nie znałem. :blush:

 

Fajny był kącik z grami muzycznymi

Dokładnie. W końcu zobaczyłem Rock Band na żywo :) Pamiętam też kolegę w żółtej koszulce, który w GH:M miał Experta w małym palcu. (Szkoda, że gra na PS2 bo chętnie bym porywalizował) Mi nie szło zbynio na Hardzie bo paska w gitarze od xa się nie dało obniżyć i nie dość, że gitarę miałem na wysokości przepony to palcem blokowałem sobie strunę :lol:

 

Pierwsza wersja quizu była bardziej hardkorowa ale ostatecznie kilka pytań wyleciało do Extrimerów :)

 

Pilnowanie 7 stanowisk by na każdym grało się po 15 minut to nie takie pstryk i światło. Staraliśmy się do tego podejść elastycznie, przykładowo jak ktoś grał w Fifę i była 70 minuta to dawaliśmy dokończyć, podobnie przy innych grach. Przeważnie czas oczekiwania na grę wynosił 15-20 minut a na EP nie spotkaliśmy się z żadnymi oznakami agresji z tego względu :).

Edytowane przez Roger777
Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze EP, moim zdaniem jak najbardziej udane :) Udało mi się zająć 2-gie miejsce w turnieju GT5:P organizowanym przez Gamerę, co biorąc pod uwagę że nigdy wcześniej nie grałem na PS3 jest niezłym osiągnięciem :) Również w dziwny sposób miejsce zajęte przez mnie i siostrę stało się później lożą Konsolowiska :D

Edytowane przez nero
Odnośnik do komentarza

Ktoś w ogóle grał w paintballa? imo za dużo sie działo bez tego :D Automaty świetne choć nie udało mi sie postrzelać... szkoda że były tak na uboczu, troche psuło to klimat. "Dwustówkerzy" faktycznie przeciągani ale teksty mistrz, nie tylko myszaqa. Np. jeden z pierwszych kolo jak popędzał: "dawaj!" i dopowiedziane "...bo w ryj, tak?" :lol: No i jak kali tańcował:P Tylko czemu pytania były z browar quizu, były 2 wersje?? Kalambury dały rade(czy koszulki resistance były tylko XL a killzone M czy mi sie wydaje?). Gość próbujący jarać fajka w kartonie mnie rozwalił, szkoda ża ściery nie widzałem. Ominęło mnie też jak myszaq siedział w tym kaftanie- btw o co chodziło bo widziałem to na fotach jakbu? Z przed/premierowych to Batman miał chyba dziwną pelerynke:P i w ogóle nie ogarnąłem żeby coś tam sie dało zrobić tzn powalczyć. Dirt2 ciężko sie prowadziło wóz i faktycznie po rozwaleniu ściąga na którąś strone. Ta bijatyka 2d to nie wiem nawet jaki tytuł ale nie wiedziałem co sie działo;) A IL-2 Sturmovik jak się spytałem to gość nie wiedział co to. Jak powiedziałem że symulator lotu to że się Xbox powiesił czy coś... Na szczęście później znalazłem tę grę na lewo od wejścia ^_^ Fajnie sie lata, ale mam obawy że może sie znudzić. No i jak kali zauważył w playteście pociski niesamowicie wyglądają xD Relację z targów sobie darowałem bo i tak zamierzam zrobić zakupy u zgredów. Szkoda że nie było "zabij bracie" z projektora. Myszaq mówił, że komp za słaby... Z redakcji wydaje mi się że oprócz wymienionych przez Toma19 widziałem jeszcze KiLa i Lokiego(wnioskuje po plecaku SpongeBoba xP). A tak w ogóle to ile HIV ma wzrostu? :o Ze standów to urzekło mnie LBP, wykluczyłem z listy FNR4bo jednak to boks a zupełnie sie tym nie interesuje, uświadomiłem sobie dopiero widząc w akcji;) A w killzone2 brakuje splitscreena. Miło było też spróbować perkusji w GH:M. Ogólnie w klubie spoko ale jestem max ciekawy jakby było w plenerze, tak bardziej swojsko może. Nie mam jeszcze żadnej konsoli tej generacji i tak troche dziwnie sie poczułem że jest praktycznie tylko X360 i PS3. Ciekawym także ile było luda. Za 10złbyło warto jak nic! DZIĘKI! :)

Odnośnik do komentarza

wszyscy dzielą się swoimi wspomnieniami i opiniami, to ja też :)

wysapałem maila lecz niestety nie było mnie na liście (za to taki MAŁY MINUS DLA ORGANIZATORA)

Już w środku trochę się zdziwiłem bo na standach przy wejściu były stare gry takie które pokończyłem wiec żadna rewelacja, podobał mi się tylko Resistance 2 (który chciałem zakupić ale po krótkiej grze doszedłem do wniosku ze szkoda kasy przynajmniej na razie) oraz Ił2 chociaż na tym standzie x360 to ta gra była jakaś słabsza od dema na ps3.

 

premierowe gry znajdowały się na pięterku :) i w sumie dobrze bo kolejka do nich odstraszał większość ludzi ale szło szybko wiec dało się wejść. Dirt2 fajny, Batmana fajny, FM3 mega fajna , nowy NFS to jakaś porażka, fifa (nie lubię gier sportowych) przyciągała sporo osób, byłą jeszcze fajna bijatyka nazwy nie kojarzę ale hmm rewelacja.

 

a co poza tym na gorze w kilku miejscach był rozlokowane jakieś tematyczne stanowiska graczy GH5, Singstar, Gears2, no i oczywiście turnieje T5:DR, Street fighter 4, i cos tam jeszcze chyba GT:5P

 

w sumie fajnie ale mimo ze mam blisko to przybyłem tylko w sobotę

Odnośnik do komentarza
Ta bijatyka 2d to nie wiem nawet jaki tytuł ale nie wiedziałem co sie działo;) A IL-2 Sturmovik jak się spytałem to gość nie wiedział co to. Jak powiedziałem że symulator lotu to że się Xbox powiesił czy coś... Na szczęście później znalazłem tę grę na lewo od wejścia ^_^ Fajnie sie lata, ale mam obawy że może sie znudzić. No i jak kali zauważył w playteście pociski niesamowicie wyglądają xD

 

Tylko że to nie był Il-2, tylko Heroes Over Europe ^_^

 

 

premierowe gry znajdowały się na pięterku i w sumie dobrze bo kolejka do nich odstraszał większość ludzi ale szło szybko wiec dało się wejść. Dirt2 fajny, Batmana fajny, FM3 mega fajna , nowy NFS to jakaś porażka, fifa (nie lubię gier sportowych) przyciągała sporo osób, byłą jeszcze fajna bijatyka nazwy nie kojarzę ale hmm rewelacja.

 

Ta bijatyka to Blazblue.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...