Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem z zarejestrowaniem się.

Wpisuje adres ep6@psxextreme.pl i wrzuca mnie na główną stronę forum.

Więc jak się mam zarejestrować, może ktoś pomóc.THX.

 

 

o Matko Chrystusowa ;)

 

Dawno się tak nie uśmiałem.

 

 

Kolego Kazub...

 

Zaloguj się na poczte -> Nowa wiadomość -> DO : ep6@psxextreme.pl -> Temat : EP 6...(kto co woli) -> Treść wiadomości tak samo jak wcześniej...i wyślij ;)

 

 

 

A tak w ogóle to dopiero wczoraj wysyłałem maila z potwierdzeniem uczestnictwa...odrazu pisałem o rezerwacji w pobliskim akademiku.

Dzisiaj wchodze na maila...i Pani Agnieszka odpisała...

 

 

Rejestracja przyjęta, w sprawie noclegu: jeśli ktoś chce pokoj to powinien zaplacić przelewem......

 

 

 

Jeszcze 4 dni and let's Extereme Party 6 begin ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jadę już dzisiaj wieczorem żeby zagrzać miejsce w akademiku jutro:) Mam tylko krótkie pytanko. Jedzie ktoś z kotliny kłodzkiej lub okolic? Chętnie się zgadam. W razie "W" zostawiam mój numer GG, będe dostępny do ok. 15.00-16.00. Piszcie pod 11198739.

 

Ps. jest w nowym PE jak dotrzeć do tego akademiku i klubu? Nie miałem jeszcze czasu go kupić i kupię przed samym odjazdem więc chciałbym wiedzieć czy znowu nie wpakuję się w gnój jak na ostatnim EP.

 

Ps2. Wielkie dzięki Ścierze i Klaudii, że zainteresowali się moim przypadkiem na ostatnim EP:)

Edytowane przez dameron
Odnośnik do komentarza
Aaaaaaaaaa, to ten typ co pisał z kawiarenki na dworcu dzień czy tam 2 dni przed EP 5 że mu się daty pomyliły :D

Taaa:) To właśnie ja:) Tym razem jestem bardziej zorganizowany:)

 

 

Wlasnie widze, nie masz nawet PE :). Jak wsiadziesz do pociagu z pismem, to przeczytasz ze impreza jest dzien pozniej :D

 

sciera

Spokojnie:) Tym razem naprawdę wiem co robię:) Lecę właśnie do kiosku po PE. Jadę wieczorem żeby rano być na miejscu, zaklepać miejscówkę w akademiku i pozwiedzać stolnicę trochę bo nigdy tam nie byłem:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...