Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rezerwuje miejsce Tomasz Blechman i Szymon Kowalczyk. Bydgoszcz. Piszemy sie na 1000000000000% :):) Fenix rezerwacje dlanas z drinckiem alkoholowym ma sie rozumiec :) hehehe

 

a jedziesz ktos z Bydgoszczy moze to mozna sie zgadac jakos moje gg 6110738 :D

ale to wiesz ze maila trzeba napisac ?

 

 

Cris :<

 

Dzięki za Info :D Cris bedziesz tez na ep ?

 

 

 

No właśnie niestety nie , a miałem w planach.

 

DS wybacz :[

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem. Postaram się szczerze opisać wrażenia.

 

Strasznie dużo zjechało się osób młodszych, czego akurat można było się spodziewać. Widać było, że ekscytują się zgredami, organizowanymi przez nimi konkursami (warto dodać, że część była naprawdę śmieszna). Było też kilku weteranów, m. in znanych mi ze sceny Halo, choć większość z nich wpadła na imprezę tylko na kilka chwil. Wzięliśmy z kumplami w turnieju Gran Turismo organizowanego przez Gamerę - bardzo, ale to bardzo przyjemny, sympatyczny człowiek - pozdrowienia od ekipy trzymającej kciuki za "Krzyśka" ;)

 

Stanowisk do gier było sporo - w ogromnej większości "stendów" od MS i Sony co mimo wszystko psuło klimat. Wiadomo klub (do którego ciężko byłoby wnieść kanapę i np. tv CRT), sprzęt załatwiony od sponsorów (co eliminuje problem taszczenia się z własnymi konsolami) ale nie niestety nie było to zbyt "ekstrimowe". Czułem się trochę jak na Playstation Expierience - nie wiem, może to przez te lasery puszczany w klubie. Kolejny problem - na przytłaczającej większości standów leciały gry które leżą na Marketplace/PS Store lub mają już po prostu swoje lata: m. in. Halo 3 czy Dirt. Pograłem trochę w Halo 3 niemiłosiernie pastwiąc się na kimś kto wcześniej w tę część nie grał ;)

 

"Perełek" takich jak Forza, Fifa 10 czy Batman którego premierę w końcu mamy już za sobą było chyba po jednej sztuce. Ustawiała się do nich kolejka! Dziwię się sponsorom, że nie rzucili większej ilości w.w. gier na EP. Było dużo PS3, XBOX 360 przeznaczonych do rozgrywek turniejowych (wspomniane już GT, PES na 360) - szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej mógłbym zorganizować turniej w COD. Raptor wspomniał nawet, że można było robić lana w Halo 1 - i sumie były ku temu warunki, trudno, po ptakach, następną razą :)

Trochę jeszcze połaziłem, wypiłem trzy piwa, zjadłem kanapkę w Subwayu, porozmawiałem z paroma osobami, choć nikogo "nowego" z forum nie poznałem :)

 

Reasumując było przyjemnie, choć chyba na tego typu zloty jestem za stary, choć wiekowy przecież nie jestem ;) Jeżeli jakieś EP będzie jeszcze w Warszawie na pewno wpadnę, ale jeździć po kraju za EP nie będę. Choć dla młodszych osób impreza była na pewno dużo atrakcją, a redakcji warto pogratulować chęci i zapału.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz udało mi się odwiedzić Extreme Party i bardzo żałuję, że nie wjechałem na poprzednie. Wszystko zostało bardzo dobrze zorganizowane, konkursy były zabawne i zwariowane, właśnie tak jak zgredzi. Którzy swoją drogą mają doskonałe wyczucie smaku. Komentarze na różne tematy, żarty czy rozmowa z uczestnikami - wszystko bawiło i brakowało tam choćby krztyny zażenowania.

Pokazy przedpremierowe Shifta, Forzy 3, DIRT 2, nowego Batmana czy też FIFY 10 były strzałem w 10! Szkoda tylko, iż postanowiono użyczyć jednego stanowiska do każdej z produkcji. Niemniej dzięki temu EA ma u mnie kolejne dwie gry do kolekcji. Przed wejściem możliwość sprawdzenia Swoich sił na profesjonalnym sprzęcie w GT5: Prologue. Odnośnie jeszcze obsługi i jedzenia w barze - panowie i panie uwijali się jak mogli, ani chwili wytchnienia, a zero problemów (przynajmniej wtedy, gdy sam czekałem na zapiekankę xP). Ceny przystępne, a sama wejściówka to marne grosze w porównaniu do tego, co otrzymaliśmy.

 

Co do samej lokalizacji, klub bez problemu pomieścił wszystkich chętnych, nie było kłopotu z przedostaniem się gdziekolwiek. Dużo standów, było co robić, było z kim porozmawiać (wybór gier jak dla mnie był w porządku, jako świeżego posiadacza PS3 zapoznałem się z tymi tytułami, które zamierzam kupić xP). Turniej GT5: Prologue, który organizował Gamera (podkreślę słowa Maiden'a - przesympatyczny człowiek) wypadł elegancko, było zabawnie, dało się poczuć ducha rywalizacji. Oprócz tego turnieje w Tekkena, czy PES'a, wszystko bez najmniejszego zgrzytu. Oby więcej takich imprez w Polsce! Jeśli następne (lub kolejne) EP będą organizowane w/lub niedaleko Wawy, z wielką chęcią wpadnę!

Odnośnik do komentarza

Wreszcie w domu (po drodze świrów nie brakowało). Zabawa naprawdę super. Wszystko bdb zorganizowane, świetne konkursy (pomysł z Kalamburami genialny!). No i prowadzący pierwsza klasa. ;)

 

Na imprezie przekonałem się do SingStara (wcześniej szkoda mi było kasy) i być może sprawie sobie ową produkcję. :]

Odnośnik do komentarza

Impreza bardzo udana,można było spotkać prawie wszystkich redaktorów i zagrać w przed premierowe gry(need for speed:shift , fifa 10,batman:arkham asylum,colin 2,forza motorsport 3).Dużo było standów z grami na różne konsole,ciągle leciała muzyka z gier,klimat był jak najbardziej.Konkursy które były organizowane bardzo bawiły uczestników,jak i chyba organizatorów....Ściera jako Snejk pokazał klasę :) .Myszaq wodzirej,perfekcyjnie.Z oficjalnych turniej jakie się odbyły to Tekken i Gran turismo,z racji tej,że zabrakło w pesa postanowiliśmy tak na szybko go zorganizować(znani chyba tylko sobie:) bracia K:Rafał i Hubert,Junior,Suj,Adaś i ja).Dostaliśmy dwa tv. po turnieju w GT,konsole i gry musieliśmy dostarczyć sami.Z racji tak małej liczby stanowisk i czasu,wielkie sory,że nie wszyscy chętni mogli zagrać.Pierwsza trójka to:Budka,Nowakowski i Junior.Chciałbym podziękować Magdzie,Feniksowi i Ścierze za pomoc z nagrodami(koszulki i akcesoria dla zwycięzców i organizatorów).Mam nadzieję,że za rok znowu będziemy mieli okazję uczestniczyć w Extreme party.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...