Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze EP, moim zdaniem jak najbardziej udane :) Udało mi się zająć 2-gie miejsce w turnieju GT5:P organizowanym przez Gamerę, co biorąc pod uwagę że nigdy wcześniej nie grałem na PS3 jest niezłym osiągnięciem :) Również w dziwny sposób miejsce zajęte przez mnie i siostrę stało się później lożą Konsolowiska :D

 

Ekipa K. dziękuje za zajęcie kanap :)

 

Ta bijatyka 2d to nie wiem nawet jaki tytuł ale nie wiedziałem co sie działo;) A IL-2 Sturmovik jak się spytałem to gość nie wiedział co to. Jak powiedziałem że symulator lotu to że się Xbox powiesił czy coś... Na szczęście później znalazłem tę grę na lewo od wejścia ^_^ Fajnie sie lata, ale mam obawy że może sie znudzić. No i jak kali zauważył w playteście pociski niesamowicie wyglądają xD

 

Tylko że to nie był Il-2, tylko Heroes Over Europe ^_^

Pozdrawiam

 

Przy wejściu był rzeczywiście IŁ-2.

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 469
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyżby reszta ekipy jeszcze trzeźwiała (Kali na pewno :lol: ), że nikt nie opisał swoich wrażeń? :]

 

SoQ, czy Cie myle z kims innym czy to miedzy innymi z Toba imprezowalismy do wczesnych godzin porannych?

 

Welna, ominal Cie hit wieczoru - Johnny Cash i The Ring of Fire!! Nadrobimy zaleglosci, nie boj nic!

 

Pod sam koniec pamietam chlopka, ktory sam gral na splicie w Halo i sobie pomyslelismy ze to jest szczyt samotnosci. I w tym samym momencie ktos spiewa karaoke "List do M" Dżemu - 'samotnosc to taka straszna trwoga!!" EPIC :)

 

I wlasnie Mojzesz aka Jezus!! Kimkolwiek byles, odezwij sie ze zyjesz i ze nie wyparowales jeno opusciles lokal o wlasnych silach:) Co zlego to nie my:)

 

[POL] for life.

Edytowane przez JaMaJ_PL
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wróciłem. Musiałem kwitnąć w Wawie do 23.00 przez nasze piękne, polskie PKP. Klubowe klimaty mnie nie bawią ale na EP bawiłem się przednio:) Fachowe rozplanowanie miejscówki, całkiem niezłe gry i masa osób z którymi można było pogadać i pograć na prawdziwie wysokim poziomie w temacie. Świetne Crazy Compo no i darmowy Arcade (szkoda tylko, że z oldschool'u był wyłącznie Street Fighter). Feeling był zupełnie inny niż na ostatnim EP dlatego nie będę porównywał bo dla mnie to były dwie zupełnie inne imprezy. Obie oczywiście świetne. Zgredzi kontaktowi, uczestnicy kontaktowi no i całkiem ładne dziewczyny (wiewióra for example):D Żałuję tylko, że nie załapałem się na Snake Compo. Widziałem tylko przelotem jak jakiś gościu niósł Ścierę pod Pachą na nie:) Kali "w stanie wskazującym" grający w Dragon Ball'a też był niezły a Myszaq powinien podpisać kontrakt z Telewizja Vasza Nasza:) Wielka pochwała dla Ściery i reszty Extrimowej rodzinki za utrzymanie tego bajzlu w ryzach:) Choćby mieli mnie wypierniczyć z pracy na następne przyjadę:)

 

Pozdrowienia dla... a zresztą gdybym miał wymieniać nie starczyło by mi dnia:)

Odnośnik do komentarza
Czyżby reszta ekipy jeszcze trzeźwiała (Kali na pewno :lol: ), że nikt nie opisał swoich wrażeń? :]

 

SoQ, czy Cie myle z kims innym czy to miedzy innymi z Toba imprezowalismy do wczesnych godzin porannych?

 

Welna, ominal Cie hit wieczoru - Johnny Cash i The Ring of Fire!! Nadrobimy zaleglosci, nie boj nic!

 

Pod sam koniec pamietam chlopka, ktory sam gral na splicie w Halo i sobie pomyslelismy ze to jest szczyt samotnosci. I w tym samym momencie ktos spiewa karaoke "List do M" Dżemu - 'samotnosc to taka straszna trwoga!!" EPIC :)

 

I wlasnie Mojzesz aka Jezus!! Kimkolwiek byles, odezwij sie ze zyjesz i ze nie wyparowales jeno opusciles lokal o wlasnych silach:) Co zlego to nie my:)

 

[POL] for life.

 

Ze mną, ze mną :] Akademiki były nasze choć miałem momentami dziwne wrażenie, że oprócz naszej nie toczy się tam żadna inna impreza hehe. A ziomek zwany Mojzeszem faktycznie był mocny, dobrze, że jak spał to mu ta butelka z ręki nie wypadła. Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
wysapałem maila lecz niestety nie było mnie na liście (za to taki MAŁY MINUS DLA ORGANIZATORA)

 

Poniewaz osobiscie obslugiwalem maila ep6@ to szukalem i.. nie znalazlem twojej rejestracji. Przynajmniej nie ma nic z adresu, ktory podales tutaj przy rejestracji na forum tj. soxol@o... Wyjasnijmy to, bo jakos nie daje mi to spokoju. Staralem sie dopracowac wszystko odpowiednio. Agnieszka w biurze wpisywala osoby na liscie. Ja dorzucilem tam kilkadziesiat nazwisk w ostatnim dniu. Odpowiednio posortowana zostala przekazana bileterom.

 

Ktos pisal o klimatyzacji w czesci poswieconej turniejom. Dzisiaj przy okazji zdawania kolejnej parti kioskow prezentacyjnych porozmawialem na ten tamat. Klima i wentylacja u gory dziala poprawnie. Miejcie na uwadze, ze tam satlo kilkanascie wielkich telewizorow. Kazdy z nich to taki maly grzejnik.

 

Była zabawa, był fun. Można żywić realną nadzieję, że dzięki braku incydentów i dobrej frekwencji impreza odbędzie się również za rok. Jednak jeżeli ktoś w najbliższym czasie będzie chciał się spotkać w gronie

 

Zobaczymy. Po kazdym zorganizowanym EP kazdy z nas mowil "EP? W zyciu, nigdy wiecej takiej harowy i stresow". Mijalo kilka tygodni/miesiecy a czasem i lat :) i ... bralismy sie jeszcze raz do tego samego. Tym razem cos sie zmienilo. Pomimo, ze tak naprawde EP zostalo zorganizowane od A do Z moze przez 4-5 osob plus kilka osob do pomocy. Sama organizacja, stresy i harowa byla nawet wieksza (moze dlatego, ze jako jedyny siedzialem tutaj w Wawie przed impreza.. i po niej) ale poniewaz impreza, wydaje mi sie, na prawde wyszla bardzo dobrze to jakos tak naszla mnie mysl.. czemu nie za rok :) Zobaczymy. Wazne tez, ze nie zanotowalismy poki co wiekszych stat. Nikt sobie nie przywlaszczyl redakcyjnej konsoli, nie porysowal samochodu Scierze itp.

 

Odpowiednia relacja z Extreme Party znajdzie sie w kolejnym PSX Extreme. Dla mnie ta impreza miala dwa oblicza. Jedno od strony tego, co sie dzialo w sobote a druga.. to calosc prac przygotowawczych (i tych ktore jeszcze sie nie skonczyly po imprezie), rozmowy, ustalenia z firmami itp. Wpadki, smieszne momenty itp. Moze cos z tego pojawi sie w relacji w miesieczniku :). Ja poki co skupie sie na krotkich podziekowaniach dla osob i instytucji spoza redakcji:

 

- uczestnicy. Banal, ale cala impreza byla robiona dla WAS. Praca, czas, pieniadze ktore w to wlozylismy sa dla WAS. Wynagrodzeniem jest po prostu WASZA dobra zabawa, fajne wspomnienia i kilka milych slow ktore ktos napisze,

 

- Piotrek z Lucidu. Dzieki jego niesamowitemu zaangazowaniu i pomocy wszystko na styku PE-Lucid dzialalo bez zarzutu,

- Di z nSports- osoba w calosci organizujaca turniej Tekkena ale moze i przede wszystkim poswiecajaca swoj czas na pomoc w przenoszeniu, ustawianiu, podlaczaniu sprzetu itp.

- Microsoft, Sony, Saturn i poszczegolne osoby odpowiedzialne za to, ze na miejscu znalazlo sie mase sprzetu, prezenterow, samych telewizorow itp.

- Krzysiek z marketingu Blue City za umozliwienie przeprowadzenia skomlikowanej procedury barterowej bez ktorej bylaby d* a nie turnieje

- Damian - za wszelka pomoc we wszystkim od rana do poznej nocy. 10 energetykow, kawa. Mama mnie zabije :))

- konserwatorzy z Liftu za uwolnienie mnie z tej "najwiekszej windy w tej czesci swiata". Moze dlatego nie wypuszczalismy uczestnikow EP winda 8-tonowa ale zwykla pasazerska. Wystarczy wrazen

- cala grupa ludzi dla mnie bezimiennych, ktorzy pomagali nosic telewizory, szczegolnie dla Swaymana z ktorym zdawalismy wszystkie telewizory w niedziele

- czytelnika, ktory sporo nam pomogl w niedziele (neo-angin, to ty?)

- pani Bozena z Domu Studenckiego "Zwirek" za uratowanie sytuacji

- organizatorzy spontanicznego turnieju w PESa

- chlopaki od gier muzycznych i czlowiek od niesmiertelnego wozeczka ze sprzetem a w nim min. bongosy

- chlopaki, ktorzy "polecieli po przedluzacze do Saturna" jak nagle poszlo napiecie w gniazdkach do ktorych byly podpiete min. prezentery,

 

Na pewno o kims zapomnialem. Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, ze jeszcze dochodze do siebie.

 

Na zakonczenie wrzucam filmik, ktory nagralem z poczatku oficjalnego otwarcia imprezy. Kilka minut. Jesli kogos interesuje, to we wstepie leci muzyka z

. Wiem, wiem. Jest masa fajnej muzy z gier. Tyle, ze ja ostatnio nie mialem czasu na granie wiec w podkladzie poleciala muzyka z mojego ulubionego serialu ;P

 

Film z rozpoczecia Extreme Party 6, Warszawa 28.08.2009. PSX Extreme/Grupa69. Myszaq to stary wyjadacz a Sciera sie dopiero rozkrecal. Jakosc hd ale.. na moim dysku. Przerobilem na szybko wiec wrzucam. Na wspomnienie w sam raz. Jak znajde wiecej czasu to pojdzie lepsza jakos i moze, moze, moze jak znajde motywacje to wrzuce wiecej. Tyle, ze kamere ustawilem w dj'ce i ujecia sa tylko z jednego miejsca. Zreszta bylo to widac na podgladzie na telewizorach w klubie i przed nim.

Odnośnik do komentarza
Impreza bardzo udana,można było spotkać prawie wszystkich redaktorów i zagrać w przed premierowe gry(need for speed:shift , fifa 10,batman:arkham asylum,colin 2,forza motorsport 3).Dużo było standów z grami na różne konsole,ciągle leciała muzyka z gier,klimat był jak najbardziej.Konkursy które były organizowane bardzo bawiły uczestników,jak i chyba organizatorów....Ściera jako Snejk pokazał klasę :) .Myszaq wodzirej,perfekcyjnie.Z oficjalnych turniej jakie się odbyły to Tekken i Gran turismo,z racji tej,że zabrakło w pesa postanowiliśmy tak na szybko go zorganizować(znani chyba tylko sobie:) bracia K:Rafał i Hubert,Junior,Suj,Adaś i ja).Dostaliśmy dwa tv. po turnieju w GT,konsole i gry musieliśmy dostarczyć sami.Z racji tak małej liczby stanowisk i czasu,wielkie sory,że nie wszyscy chętni mogli zagrać.Pierwsza trójka to:Budka,Nowakowski i Junior.Chciałbym podziękować Magdzie,Feniksowi i Ścierze za pomoc z nagrodami(koszulki i akcesoria dla zwycięzców i organizatorów).Mam nadzieję,że za rok znowu będziemy mieli okazję uczestniczyć w Extreme party.....

 

I za to kochamy PSX EXTREME!!! Zajo klimat, wporzo ludzie, ZGREDY, czekamy na więcej takich imprez!!!!!!!!!!

P.s brawa dla Ściery, Magdy, Fenixa, Myszaqa za ogarnięcie całej imprezy!!!! Wszyscy razem daliśmy czadu!!!!

P.s 2 POZDRO dla całej ekipy od PES!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Moje pierwsze EP, moim zdaniem jak najbardziej udane :) Udało mi się zająć 2-gie miejsce w turnieju GT5:P organizowanym przez Gamerę, co biorąc pod uwagę że nigdy wcześniej nie grałem na PS3 jest niezłym osiągnięciem :) Również w dziwny sposób miejsce zajęte przez mnie i siostrę stało się później lożą Konsolowiska :D

 

Podeslij mi maila z namiarami. Chyba nie odebrales nagrody.

 

sciera

 

Odnośnik do komentarza

Jesli komus wyszly fajne zdjecia z imprezy, niech podesle linka lub ewenetualnie posle paczke (do 20-30 megsow prosze*) na mojego maila. Z gory dzieki.

Wykorzystam do relacji. Wraz ze zdjeciami mozecie nawet podsylac komentarze do nich (czyli podpisy ktory wrzucimy pod nimi). Podpisy niech beda w osobnym pliku .txt .

 

Przyklad:

 

Witam podsylam 7 zdjec. Do kilku chcialbym wrzucic takie podpisy:

0048 - Myszaq w kaftanie bezpieczenstwa spadający z fotel tóż pod nogi mojego kumpla, ktory stał koło sceny. [ksywa autora zdjęcia]

0079 - Snake Compo - w tle widac jedno z 10 połamanych plastykowych krzełeł. [ksywa autora zdjęcia]

...

itd.

 

Mozecie tez siebie w nich pozdrawiac. Czekam 7 dni.

sciera@psxextreme.pl

 

sciera

 

* ale nie zmniejszajcie zdjec ponizej 1 mega!!! Lepiej podeslac mniej zdjec, ale lepszych.

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Dzieki wszystkim za przybycie - z tego co widze impreza sie podobala! I czadzik!

 

Ktos napisal, ze nikt nie wygral w Extrimerach... Wygral jeden gosc, 100zl. Inni uczestnicy, mimo roznych wysilkow z naszej strony i harcow Kaliego, niestety poodpadali... Ale kazdy tak czy siak dostal koszulke, wiec zle nie bylo

 

Ciesze sie, ze combo ze Snakiem przypadlo wam do gustu

 

pozdro i oby do zobaczenia za rok

 

 

Odnośnik do komentarza
Poniewaz osobiscie obslugiwalem maila ep6@ to szukalem i.. nie znalazlem twojej rejestracji. Przynajmniej nie ma nic z adresu, ktory podales tutaj przy rejestracji na forum tj. soxol@o... Wyjasnijmy to, bo jakos nie daje mi to spokoju. Staralem sie dopracowac wszystko odpowiednio. Agnieszka w biurze wpisywala osoby na liscie. Ja dorzucilem tam kilkadziesiat nazwisk w ostatnim dniu. Odpowiednio posortowana zostala przekazana bileterom.

Rowniez wyslalem maila doslownie za piec dwunasta z informacja, ze bede (cholera no jak sie piwo dostawalo za wyslanie jednego maila ;)), a bylem na liscie 8).

Wiec cos musialo sie po prostu skaszanic :(.

Mala rozprawke napisze pozniej ;].

Odnośnik do komentarza
Czyżby reszta ekipy jeszcze trzeźwiała (Kali na pewno :lol: ), że nikt nie opisał swoich wrażeń? :]

 

 

 

Welna, ominal Cie hit wieczoru - Johnny Cash i The Ring of Fire!! Nadrobimy zaleglosci, nie boj

 

[POL] for life.

Lepiej niczego z nim nie nadrabiaj , wiesz czym to grozi. Na dowód dałbym jedno foto ze zlotu , zle małoletni też przegladają to forum więc sam rozumiesz że takie drastyczne tresci nie przejdą. Niezle się bawiliście szkoda że nie mogłem być z wami. Nadrobi się w przyszłym roku , może połączymy obie imprezy - poprostu zaczniemy pić kilka dni wcześniej 8) ps. ładowarka od gps-u działa ;)

Odnośnik do komentarza
Moje pierwsze EP, moim zdaniem jak najbardziej udane :) Udało mi się zająć 2-gie miejsce w turnieju GT5:P organizowanym przez Gamerę, co biorąc pod uwagę że nigdy wcześniej nie grałem na PS3 jest niezłym osiągnięciem :) Również w dziwny sposób miejsce zajęte przez mnie i siostrę stało się później lożą Konsolowiska :D

 

Podeslij mi maila z namiarami. Chyba nie odebrales nagrody.

 

sciera

 

he he to i ja się upomnę o nagrode za GT5...3 miejsce to nie w kij dmuchał;) Już leci mail z adresem;)

Odnośnik do komentarza
Moje pierwsze EP, moim zdaniem jak najbardziej udane :) Udało mi się zająć 2-gie miejsce w turnieju GT5:P organizowanym przez Gamerę, co biorąc pod uwagę że nigdy wcześniej nie grałem na PS3 jest niezłym osiągnięciem :) Również w dziwny sposób miejsce zajęte przez mnie i siostrę stało się później lożą Konsolowiska :D

 

Podeslij mi maila z namiarami. Chyba nie odebrales nagrody.

 

sciera

 

Yyy... To jakieś nagrody były? Dobra, mail frunie :lol:

:2pl:

 

PS

Ciekaw jestem jak Myszaq przedstawiłby Tomb Raidera tylko głosem. :wtf:

Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac EP i cala otoczka wokol imprezy przestaly dla mnie istniec odkad skompletowala sie nasza ekipa w skladzie: Ja, HIV, Snajper + pozostała ekipa Konsolowiska, oraz Wiewka, Nero, Damian, Tien i jego kumpel James.

Dla mnie licza sie ludzie, ktorzy cos soba reprezentuja / maja cos ciekawego do powiedzenia. Niewazne, ze obok mozna pograc przedpremierowo w FIFA10 czy inne tytuly. Wszystko inne schodzi na drugi plan.

Jeżeli tacy ludzie maja zaszczycac imprezy tego typu to EP może byc zorganizowane w piwnicy u Babci Myszaqa i nazywac sie nawet "Zlot milosnikow TV Trwam"

 

PS. Myszaq, nastepnym razem nie wrzeszcz tak do mikrofonu. Stojac w poblizu glosnikow myslalem, ze pikawa Mi siadzie.

PS2. O ile pamiec mnie nie myli wylapalem utwory z Motorhead, oraz Spy vsSpy 2. Bylbym wdieczny gdyby ktos zapodal namiar na te utwory w necie, ew wyslal mailem chicken06@wp.pl

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...