Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

A macie może problem z zainstalowaniem Santiago Bernabeu? Co zainstaluje to sie pulta zebym zaktualizowal, aktualizuje to sie dalej pulta, wyrzucam to pisze ze stadion posiadam ale d.upa blada bo go nie posiadam wcale, Nie wiem juz o co chodzi. Oczywiscie wersja na ps3.

 

u mnie na ps3 wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Patch jest, Santiago można dorwać w sklep FIFA

 

Jak ja mogłem nawet pomyśleć w tym roku o PESie. FIFA 10 jest świetna, kwintesencja moich wymagań apropo gry. Dużo rozgrywania po środku boiska, szukanie wolnych zawodników. Drybling nowy jest cudowny, 360 działa jak nic.

 

Mam wielką frajdę po online. Najpierw Liverpoolem po Barcelonie, potem Herthą! po Juventusie, potem Celticem po Interze i na koniec Arsenalem po Realu. Granie słabszymi ekipami rox, bo satysfakcja dużo większa.

 

Zapraszam do gry online, chętnie pogram z Polakami - Sheva PL

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że podania prostopadłe są zabójczo skuteczne. Dla mnie, typa który zawsze grał cofniętą Chelsea nie jest to tragedią, za to ludzie którzy graja defensorami włączającymi się do ataku mają cięzko :teehee:

 

Wyszedł juz zapowiadany patch ?

 

 

Patch jest, Santiago można dorwać w sklep FIFA

 

 

Santiago Bernabeu jest od wczoraj, ale nie wiem czy to plotki- bo słyszałem, że dziś lub jutro ma wyjść jeszcze jeden patch...co by miał poprawiac nie wiem, życzyłbym sobie by wzmocnił skuteczność strzałów głową

Odnośnik do komentarza

fifa10-ps3.jpg

 

witam, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do onlinowego grania do nowo powstałego ladderka FIFA 10. rejestracja pod linkiem Zapisy do laddera 1on1 FIFA 10.PS3

kilka szczegółów :

 

Rozgrywki są prowadzone poprzez pierwszy międzynarodowy serwis mający swój oddział w Polsce CSL - Consoles Sports League , który jest odziałem ESL, największej na świecie ligi online dla komputerów PC.

Polski oddział istnieje dopiero 3 miesiące, w tym krótkim czasie zdołał zebrać ponad 110 zawodników, aktywnie grających w poprzednią odsłonę piłki nożnej ze stajni EA. W tym gronie można znaleźć laureatów mistrzostw Polski, a także turniejów międzynarodowych...

 

W obecnym sezonie planowane są następujące rozgrywki:

 

Cykl turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski online w którym nagrody ufundował Polski oddział EA. Cupy podzielone są na eliminacje składające się z 8 oddzielnych eventów, w których zwycięzcy dostaną awans do turnieju finałowego a także nagrody rzeczowe w postaci gier i kont premium na CSL.

Turniej finałowy przewidziany jest na 8 zawodników, nagrodami bedą zestawy gier.

 

drugą formą rozgrywek jest ladder z systemem dowolnych wyzwań, każdy gra tyle ile chce, z kim chce i kiedy chce, a system premiuje wygrane na podstawie klasyfikacji w tabeli. Dla zawodnika, który będzie pierwszy w tabeli oczywiście nagrody. Gracz który rozegra największa liczbę spotkań równierz zostanie uhonorowany przez nas.

 

Zapraszam zatem do rozgrywek, jest to doskonała forma na sprawdzenie własnych umiejętności na tle polskiej sceny FIFA 10

 

pozdrawiam

Bartek "afek" Ziółkowski Comunity manager of CSL

Edytowane przez afek
Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc.

 

Czy na PS3 podczas walki na polu karnym gdzie aktualnie zespół broni się całym składem tez występuję lekkie zwolnienie (spadek FPS) ? [Na ps2 tak własnie mam :( )

 

Ja nie zauważyłem żadnych takich spowolnień ani na single ani po sieci ;)

 

Zmieniłem kamerę z szerokokątnej na dynamiczną i jest GIT!!! :)

Odnośnik do komentarza

Strasznie trudna jest dla mnie ta gra... jakieś porady dla początkującego? Bez przerwy próbuję na sprincie wymijać przeciwników, niestety nie za bardzo mi to wychodzi (ach, te przyzwyczajenia z PES'a). Irytują mnie też strasznie długie składania się do podań. Od zawsze w piłce od Konami wyglądało to nierealistycznie, ale od razu po naciśnięciu X'a podanie było wykonywane.

 

Jakieś porady dla początkujących?

Odnośnik do komentarza
Strasznie trudna jest dla mnie ta gra... jakieś porady dla początkującego? Bez przerwy próbuję na sprincie wymijać przeciwników, niestety nie za bardzo mi to wychodzi (ach, te przyzwyczajenia z PES'a). Irytują mnie też strasznie długie składania się do podań. Od zawsze w piłce od Konami wyglądało to nierealistycznie, ale od razu po naciśnięciu X'a podanie było wykonywane.

 

Jakieś porady dla początkujących?

Jeśli chodzi o drybling to staraj się poruszać bez sprintu,teraz przy 360 stopniowej kontroli zawodników najskuteczniejsze jest mijanie rywali przez operowaniem samym lewym analogiem.Poćwicz sobie na arenie treningowej.

 

PS: Nareszcie mam swój egzemplarz i co tu dużo pisać-gra jest po prostu świetna :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jest taki plalat promocyjny FIFA 10, Stoi 9 zawodników. Po środku stoi Rooney. Powiedzcie kto to jest pierwszy z prawej i drugi z prawej albo najlepiej podajcie wszystkich.

 

Sorry za offtopa.

 

Drugi od prawej stoi Andreas Ivanschitz (klub: FSV Mainz 05; reprezentacja Austrii). Niestety pierwszego od prawej też nie kojarzę. Na pewno PSV Eindhoven :)

Odnośnik do komentarza

Jest taki plalat promocyjny FIFA 10, Stoi 9 zawodników. Po środku stoi Rooney. Powiedzcie kto to jest pierwszy z prawej i drugi z prawej albo najlepiej podajcie wszystkich.

 

Sorry za offtopa..

 

Drugi od prawej stoi Andreas Ivanschitz (klub: FSV Mainz 05; reprezentacja Austrii). Niestety pierwszego od prawej też nie kojarzę. Na pewno PSV Eindhoven :)

Jeśli zawodnik PSV,to już wam mówię kto:Balazs Dzsudzsak.Na Węgrzech jest okładkową twarzą gry.Plakatu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Jest taki plalat promocyjny FIFA 10, Stoi 9 zawodników. Po środku stoi Rooney. Powiedzcie kto to jest pierwszy z prawej i drugi z prawej albo najlepiej podajcie wszystkich.

 

Sorry za offtopa..

 

Drugi od prawej stoi Andreas Ivanschitz (klub: FSV Mainz 05; reprezentacja Austrii). Niestety pierwszego od prawej też nie kojarzę. Na pewno PSV Eindhoven :)

Jeśli zawodnik PSV,to już wam mówię kto:Balazs Dzsudzsak.Na Węgrzech jest okładkową twarzą gry.Plakatu nie widziałem.

 

Nom, na bank on. Sprawdziłem fotkę w google :)

Odnośnik do komentarza

Nie mam tej gry nawet tydzień a już mam dość. Albo ja mam coś z padem albo już nie wiem co. Przegrywam online mecz za meczem a nie tak to miało do cholery wyglądać. Czemu przegrywam większość pojedynków bark w bark? Czemu gdy siła jest na czerwono to wybicie (nie piątka) bramkarza nie dolatuje do połowy? Czemu inne podania też są słabe? Czemu przeciwnikom ciągle wychodzą prostopadłe podania a mi nie? Czemu ten (pipi)y analog jest niedokładny i mi zamiast z klepy do napastnika kiedy ma sytuacje podaje do gościa obok? I czemu mi w ogóle psuje podania?

 

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytania które zadałem wcześniej, tj. o ''konfiguracje kontrolera bezprzewodowego''. Na jaką wartość ustawić ten suwak automatycznego przełączania pomocy w dobieraniu najbliższego partnera do piłki? Bo czasem wybiera mi nie tych ludków co podpowiada logika.

 

A podania, strzały itp? Na maunalu, asysta, częściowo?

Odnośnik do komentarza

Jes to moja pierwsza FIFA "na poważnie" i muszę się pochwalić swoimi osiągnięciami.

Przed chwilą rozgromiłem w lide na poziomie LEGEND Stoke City i Birmingham.Stoke City dostało baty 7:1,zaś Birmingham 5:1 od mojej ukochanej Cheslea.Anelka na szczycie listy strzelców,Drogba drugi.Bilans meczów 9-2-0.

 

Gra jest cudowna,a podania prostopadłe i strzały finezyjne rulez.

Odnośnik do komentarza

Jes to moja pierwsza FIFA "na poważnie" i muszę się pochwalić swoimi osiągnięciami.

Przed chwilą rozgromiłem w lide na poziomie LEGEND Stoke City i Birmingham.Stoke City dostało baty 7:1,zaś Birmingham 5:1 od mojej ukochanej Cheslea.Anelka na szczycie listy strzelców,Drogba drugi.Bilans meczów 9-2-0.

 

Gra jest cudowna,a podania prostopadłe i strzały finezyjne rulez.

no ja Ci powiem, ze sie troche na tych poziomach trudnosci zawiodlem. w EPL stuknąłem Liverpool 7:0. zenujaco niski poziom prezentowali przez caly mecz. potem mam takie nierealnie kosmiczne statystyki. wpadki oczywiscie sie beda zdarzac jak w poprzedniej FIFIE i beda to mecze w ktorych po prostu nic nie bedzie wchodzic. najwieksza radoche biore z meczow z zywym przeciwnikiem. na szczescie moi bracia prezentuja swietny poziom i gra z nimi to sama przyjemnosc. moze wyjdzie patch z jednym, dodatkowym poziomem trudnosci.

 

Jaką ocenę dostała FIFA10 w PSX Exteme?

 

9

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...