Skocz do zawartości

How I met your mother


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni sezon rzeczywiście bez fajerwerek, ale to wciąż jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) sitcomów ostatnich lat. Tylko ten jałowy Ted...strasznie IMO obniża poziom humoru.

 

Do Big Bang Theory się nie umywa, koniec kropka :ermm:

Z How I Met Your Mother zrobił się słaby serial obyczajowy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

później do siebie wrócili na krótko, ale ona wyjechała do niemiec czy coś. w ogóle wydaje mi się, że wyładniała trochę przez wakacje. no schudła przynajmniej ;). zaje.bisty epizodzik toma lennona swoją drogą (klaus).

 

Co ty (pipi), zawsze była za(pipi)ista, jak dla mnie jest najładniejszą laską jaka wystąpiła we wszystkich seriach serialu. Ma taki typ urody że nawet laski Barneya się umywają ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Z racji tego że w końcu postanowiono pokazać pyszczek matki, wróciłem do serialu i obejrzałem odcinek S08E24. Jak zwykle Ted dołujący i wnerwiający, nic nowego, ale wracając do tytułowej matki jedno wielkie rozczarowanie liczyłem że będzie miała to coś a tu uśmiech i politowanie z mojej strony. Nie zrozumcie mnie źle ale przez tyle odcinków liczyłem na coś więcej,

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś jeden kolo w szkole do której chodziłem był obiektem drwin ze strony innego typa bo ten pierwszy miał dziewczynę nie podchodzącą pod standardy tego który z niej drwił. Ten pierwszy nie wytrzymał i sprał krytyka tak bardzo, że musiało go odciągać 4ech chłopa. Pytają go czy nie mógł się powstrzymać i dać sobie z burakiem spokój? On na to: "No nie mogłem!". Bronił swojej dziewki i tyle.

Ta laska Ted'a to przeciętność i pospolitość, ale najważniejsze, że w końcu ją pokazali i że Ted w końcu przestanie marudzić i psuć jeden z moich ulubionych seriali. Mają być tylko szczęśliwi, a zdanie innych nie ma znaczenia.

Mam nadzieję, że sezon dziewiąty to już naprawdę ostatni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...