Skocz do zawartości

Ten Typ Mes - Zamach Na Przeciętność


Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne chłopczyk który uważa się za znawce prawdziwego rapu i jego poziom nie pozwala na rozmowę z rówieśnikami dlatego zabiera swoje grabki i idzie słuchać Mesa papa

 

 

edit : to o co ci chodzi :thumbsup:

Zacznijmy od tego, że cały polski rap jest bardzo słaby, a Mes jakoś się z tej słabizny wybija.

 

Zacznijmy od tego, ze jak w kaciku o hh wrzucasz taki panczlajn to z miejsca zaslugujesz na odpowiedz na podobnym poziomie i skillu - "idz stad".

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie spinaj się tak, bo widzę, że jesteś jego psychofanem. Nie wiem jak ty odbierasz rap Mesa, ale dla mnie ciężko doszukać się w nim głębszego przekazu.

 

Całe szczęście są jeszcze ludzie, którzy w Polsce wiedzą co to HH. Jak w ogóle można Mes'a wrzucać do HH. Prędzej do Hip Hopolo. Także popieram Ciebie tutaj.

To jest totalna masakra jak polski HH zszedł na psy (nie wszyscy). Wzorowanie się na komercyjnym "rapie" z USA, które ma tyle z rapem wspólnego co Kaczyński z miss polonia, woła o pomstę do nieba. Gdzie te czasy gdzie hh był niejako w podziemiu (nie był masówką) - wtedy piękne utworki powstawały, a nie to ścierwo co głównie dzisiaj nam serwują z Mes'em na czele.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Gdzie te czasy gdzie hh był niejako w podziemiu (nie był masówką) - wtedy piękne utworki powstawały, a nie to ścierwo co głównie dzisiaj nam serwują z Mes'em na czele.

Rap z podziemia nadal istnieje i trzyma się o wiele zaje.biściej niż kiedyś. A Mes jest jednym z nielicznych 'legalnych' raperów, których słucham i lubię. Także IMO pier.dolisz.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie te czasy gdzie hh był niejako w podziemiu (nie był masówką) - wtedy piękne utworki powstawały, a nie to ścierwo co głównie dzisiaj nam serwują z Mes'em na czele.

Rap z podziemia nadal istnieje i trzyma się o wiele zaje.biściej niż kiedyś. A Mes jest jednym z nielicznych 'legalnych' raperów, których słucham i lubię. Także IMO pier.dolisz.

 

A czy ja mówię, że nie istnieje?. Chodziło mi to, że kiedyś cokolwiek byś nie puścił z tej kategorii muzycznej to było naprawdę coś. Teraz musisz uważać, bo możesz się mocno sparzyć.

To, że Mes Ci się podoba wcale nie powoduje tego, że należy go umieszczać w dziale HH.

 

Wydaje Ci się, że jak napiszesz IMO i walniesz przekleństwo to już masz rację? To się dość mocno mylisz i w tym względzie.

Odnośnik do komentarza

 

To, że Mes Ci się podoba wcale nie powoduje tego, że należy go umieszczać w dziale HH.

 

Umiesc go w kaciku "poezja spiewana" - nie zmienia to faktu, ze to jedna z najlepszych plyt ostatnich lat w PL muzyce!

 

Co do najlepszej płyty ostatnich w PL w muzyce....to akurat nie jest argument za tym, że płyta jest dobra. Poziom polskiej muzyki jest żenujący (łagodnie rzecz ujmując) - mam na myśli płyty, które można podpiąć pod mainstream. Niestety odbiorca potrzebuje przeciętności (widać to nie tylko w muzyce, ale i w filmach) i takie właśnie dokonania artystyczne są mu serwowane.

 

Naprawdę czasami żałuję, że ludzie nie mają obowiązku zaliczenia chociaż jednego stopnia w szkole muzycznej. To ściągnęło by klapki z oczu i przestanoby zachawalać przeciętność.

 

Ot i kończe wypowiedzi w tym wątku, bo kopać się z koniem nie mam zamiaru (to do wielbicieli Mes'a). Zresztą, ani ja was nie przekonam do moich racji. Ani tym bardziej Wy do swoich.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

E tam, lepsze jest:

 

hiphop to podziemie, kiedys bylo lepiej bo nie bylo tak komercyjnie a w ogole to wy sie nie znacie bo nie mieliscie zajec w szkole muzycznej.

 

BEKA!

Wpis :D

 

Uwielbiam takich piewców starej szkoły rapu, pewnie do dzisiaj puszczasz sobie Księgę Tajemniczą: Prolog, shanhaevel i ronisz łzy nad komercjalizacją hh w Polsce. Wolałbyś, żeby ten gatunek muzyki się nie rozwijał? Nie uważam Mesa za wybitnego rapera, ale lubię muzykę, którą robi, a zarzuty w stylu: o (pipi)a, Mes się spedalił bo ma śpiewane refreny, czy ocenianie go po tym jak się ubiera to szczyt żenady. Nate Dogg też był dla Ciebie słaby bo śpiewał w refrenach? Dlaczego nie można przenieść takiej stylistyki do naszego kraju? Sorry chłopaki, że się lekko zbulwersowałem, ale nienawidzę takiego podejścia do muzyki, że tylko to co było kiedyś jest dobre, to pachnie Kaczyzmem <_<

Odnośnik do komentarza

E tam, lepsze jest:

 

hiphop to podziemie, kiedys bylo lepiej bo nie bylo tak komercyjnie a w ogole to wy sie nie znacie bo nie mieliscie zajec w szkole muzycznej.

 

BEKA!

Wpis :D

 

Uwielbiam takich piewców starej szkoły rapu, pewnie do dzisiaj puszczasz sobie Księgę Tajemniczą: Prolog, shanhaevel i ronisz łzy nad komercjalizacją hh w Polsce. Wolałbyś, żeby ten gatunek muzyki się nie rozwijał? Nie uważam Mesa za wybitnego rapera, ale lubię muzykę, którą robi, a zarzuty w stylu: o (pipi)a, Mes się spedalił bo ma śpiewane refreny, czy ocenianie go po tym jak się ubiera to szczyt żenady. Nate Dogg też był dla Ciebie słaby bo śpiewał w refrenach? Dlaczego nie można przenieść takiej stylistyki do naszego kraju? Sorry chłopaki, że się lekko zbulwersowałem, ale nienawidzę takiego podejścia do muzyki, że tylko to co było kiedyś jest dobre, to pachnie Kaczyzmem <_<

 

najgorsze jest podejście - truskul = rap, a wszystko co nowe ze śpiewanym refrenami = shit.

 

Klip super, sam Mes nie zachwyca ale bit nadrabia, jednak po tym singlu wydaje mi się, że będzie słabiej niż na poprzednim albumie, ale trzeba poczekac do premiery z oceniami.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...