Skocz do zawartości

Ten Typ Mes - Zamach Na Przeciętność


Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Rekomendowane odpowiedzi

O kur.wa, dopiero teraz to wszystko zobaczyłem.

No niezłego faila Mes zaliczył. Nigdy jakimś specjalnym zwolennikiem jego rapsów nie byłem, ale lubiłem posłuchać jego gadki w wywiadach i generalnie wydaje się gościem z którym można wypić litra.

Generalnie problemem nie jest nagranie kawałka z Afromental i kimśtam do filmu, tylko że filmem tym jest ponoć jakaś komedia romantyczna, a jak większość zapewne wie (albo i nie) na youtube jest wywiad z 2cztery7 z backstage'u, w którym Mes dobitnie wyraża swoje zdanie na temat tych polskich komedii romantycznych, które jak grzyby po deszczu wyrastają na początku roku w okresie walentynkowo-dniokobiecym.

Z tego (fajnego) filmiku wynika, że po prostu wje.bał się w jakieś gó.wno, ale fakt jest taki, że zapier.dala w klipie to do komedii romantycznej. No chyba, że film ten nie okaże się tym na co wygląda, ale z fragmentów zamieszczonych w teledysku wygląda to nieciekawie.

Dalej napiłbym się z nim wódki, ale tak z 0,7.

Odnośnik do komentarza

Co Ty pier.dolisz, Wojtek? ; )

Myślę iż Piotrek nie ma powodu by kłamać, że nie wiedział że ów ' Fenomen' będzie kolejną, polską chu.jową komedią romantyczną ; ].

Jest w porządku.

 

A Ty powinieneś mimo wszystko ssać pento ; ).

 

 

a kawałek był nagrany ponoć dawno temu : ).

Edytowane przez alienator
Odnośnik do komentarza

O kur.wa, dopiero teraz to wszystko zobaczyłem.

No niezłego faila Mes zaliczył. Nigdy jakimś specjalnym zwolennikiem jego rapsów nie byłem, ale lubiłem posłuchać jego gadki w wywiadach i generalnie wydaje się gościem z którym można wypić litra.

Generalnie problemem nie jest nagranie kawałka z Afromental i kimśtam do filmu, tylko że filmem tym jest ponoć jakaś komedia romantyczna, a jak większość zapewne wie (albo i nie) na youtube jest wywiad z 2cztery7 z backstage'u, w którym Mes dobitnie wyraża swoje zdanie na temat tych polskich komedii romantycznych, które jak grzyby po deszczu wyrastają na początku roku w okresie walentynkowo-dniokobiecym.

Z tego (fajnego) filmiku wynika, że po prostu wje.bał się w jakieś gó.wno, ale fakt jest taki, że zapier.dala w klipie to do komedii romantycznej. No chyba, że film ten nie okaże się tym na co wygląda, ale z fragmentów zamieszczonych w teledysku wygląda to nieciekawie.

Dalej napiłbym się z nim wódki, ale tak z 0,7.

 

Wy naprawde nie macie nad czym myslec i co roztrzasac? ;[

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dobre prowo Raiga, he he.

To tak jakbys zapytal jak mozna sie jarac 98% polskiej sceny. Troche psychofansko, ale Mesiwo obecnie IMO najlepszym polskim raperem jest onym. Nie chce mi sie rozwodzic nad jego rapowa za(pipi)istoscia, poczytaj pare stron propsow tutaj. A i btw. rozi nie pisz w tym dziale wiecej, bo imprezowy styl to ty masz wylacznie jak usiadziesz na (pipi)e przed monitorem, wlaczysz sobie jakis kawalek 2cztery7 i bedziesz machal glowa w rytm piszczal.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...