Skocz do zawartości

Ten Typ Mes - Zamach Na Przeciętność


Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Szacunek można mieć za samą pracę, co nie znaczy, że nie można wyrazić swojej opinii na temat produktu finalnego jeżeli uważamy go za słaby. A nawet krytyka samego artysty za jego pozę, poglądy i robione przez niego rzeczy jest dozwolona jeśli mamy na to inne spojrzenie i umiemy to uargumentować. Jakby Ci koło pały latało to byś uwagi na to nie zwrócił ;) A co do spotkania to w moim przypadku akurat być może masz rację, mi się tam ta płytka w miarę podoba ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
mes jest dobry tak samo jak wielu innych raperów ale ja inaczej od was szanuję ich pracę , szanuję ich za to co robią i jak to robią.Żadnego z was nigdy nie słyszałem,nie słyszałem waszej twórczości więc raczej nie powinniście pisać o tym ,że mes jest słaby a raczej ,że nie trafia do was jego twórczość :) jak któryś z was napisze taki tekst i pojedzie tak jak Mes np. w kawałku " MY " lub chociaż "Oczy otwarte" to wtedy zacznę uważać ,że któryś z was może wie cokolwiek na ten temat :) aktualnie jesteście śmieszni , nudni oraz robicie z siebie bardzo doświadczonych znawców rapu i hip hopu :) pewnie także tak samo znacie się na metalu ,inżynierii genetycznej , seksie z kobietami i zapewne macie ukończone jakieś studia na kierunku "Rap i Hip Hop w Polsce od lat 90 szesnastego wieku do dzisiaj " :)

 

To na temat filmu, ze mi sie nie podobal - tez nie moge tak powiedziec bo sam nie krece filmow? O_o

Odnośnik do komentarza
mes jest dobry tak samo jak wielu innych raperów ale ja inaczej od was szanuję ich pracę , szanuję ich za to co robią i jak to robią.Żadnego z was nigdy nie słyszałem,nie słyszałem waszej twórczości więc raczej nie powinniście pisać o tym ,że mes jest słaby a raczej ,że nie trafia do was jego twórczość :) jak któryś z was napisze taki tekst i pojedzie tak jak Mes np. w kawałku " MY " lub chociaż "Oczy otwarte" to wtedy zacznę uważać ,że któryś z was może wie cokolwiek na ten temat :) aktualnie jesteście śmieszni , nudni oraz robicie z siebie bardzo doświadczonych znawców rapu i hip hopu :) pewnie także tak samo znacie się na metalu ,inżynierii genetycznej , seksie z kobietami i zapewne macie ukończone jakieś studia na kierunku "Rap i Hip Hop w Polsce od lat 90 szesnastego wieku do dzisiaj " :)

 

 

jeżeli moje skromne 40 koncertów zagranych, około 30 nagłośnionych, robienie bitów od 6 lat, obróbka kawałków dla kilku kapel robienie rapu, horror rapu, muzyki elektronicznej, hiphopu i hiphopolo, napisaniu ponad 500 tekstów, współpraca z paroma znanymi producentami i raperami Śląskiej sceny, moje skromne domowe studio nagrań oraz zamiłowanie do między innymi tego gatunku muzyki, oraz poznanie od środka jak wygląda produkowanie legalnych płyt hh w polsce, niedaje mi możliwości powiedzenia że mes jest przeciętniakiem, bo takie mam zdanie na jego temat, to ok, będe siedział cicho i się nieznał na niczym dalej ;)

Odnośnik do komentarza
oczywiście przez wrodzoną skromnoć, pochwaliłem się paroma bitami, jednym nielegalem skleconym dawno temu na szybko, gdzieś sobie to leży w tym dziale, kto chciał to słyszał.

 

kim jesteś? zapodaj ksywke czy coś, znam sie troche na podziemiu;)

 

 

starsze rzeczy, znajdziesz na www.frezz.muzzo.pl, długo nie udzielałem się na scenie, najnowszą płytę mam nadzieje, na wiosne w sklepach

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
oczywiście przez wrodzoną skromnoć, pochwaliłem się paroma bitami, jednym nielegalem skleconym dawno temu na szybko, gdzieś sobie to leży w tym dziale, kto chciał to słyszał.

 

kim jesteś? zapodaj ksywke czy coś, znam sie troche na podziemiu;)

 

 

starsze rzeczy, znajdziesz na www.frezz.muzzo.pl, długo nie udzielałem się na scenie, najnowszą płytę mam nadzieje, na wiosne w sklepach

 

 

nie słyszalem nigdy, pozatym srednio, dla mnie cienko, podkłady słabe, te co są na stronie, ciekawe w jakich sklepach, /bez urazy :)

Odnośnik do komentarza

o te podkłady, to akurat pretensje do soundcklicka, nie do mnie. Jedyny bit jaki tam wymodziłem to do remixu Maleo, tak dla fanu. Płyta którą będziemy wydawać, własnymi nakładami finansowymi, będzie na bitach Przemyśla oraz Tofsona, z udziałem dj Motyla, dostępna będzie w Empikach. Twoja opinia, Twoja sprawa, tak samo jak moja dotycząca Mesa ;) Kończmy biadolenie o mojej twórczości, bo to nie miejsce na to, nie chodziło mi też o opinie na jej temat, tylko o zarzucenie mi braku jakichkolwiek kompetencji, tam gdzie na tym mi zależy, moja twórczość była i jest szanowana.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
o te podkłady, to akurat pretensje do soundcklicka, nie do mnie. Jedyny bit jaki tam wymodziłem to do remixu Maleo, tak dla fanu. Płyta którą będziemy wydawać, własnymi nakładami finansowymi, będzie na bitach Przemyśla oraz Tofsona, z udziałem dj Motyla, dostępna będzie w Empikach. Twoja opinia, Twoja sprawa, tak samo jak moja dotycząca Mesa ;) Kończmy biadolenie o mojej twórczości, bo to nie miejsce na to, nie chodziło mi też o opinie na jej temat, tylko o zarzucenie mi braku jakichkolwiek kompetencji, tam gdzie na tym mi zależy, moja twórczość była i jest szanowana.

 

wiec kiepsko dobrales te biciki. Nie znam tych bitmejkerow ktorych wymieniles, ale Motyl to chyba wudoo wygrał o ile to ten. Legal zeby byl legal, a jaka wytwornia?/sorry za offtop bo malo wspolnego to z mesem ma, tak dodam, ze singlowe tracki najlepsze byly, a oiom to dla mnie nieporozumienie

Odnośnik do komentarza

jak już mówiłem wydamy to własnym nakładem, a nie wytwórnią, po przejściach z jedną taką, niemam ochoty się w to bawić, zresztą nasze możliwości są ograniczone, bo połowa składu mieszka na stałe w Norwegii. Bity kwestia, gustu, dla mnie są spoko, bo technicznie nie można się do nich przyczepić, zresztą to od typka który tam na tym soundcliku jest w czołówkach na listach. Tofson - to jest bitmaker JedenOsiemL, bo ja już mówilem lubie czasem nagrać ckliwe gó*no i dobrze mi z tym. A Przemyśl to gościu który robił bity na Conkretny Element. Rozumiem, że można mnie nie kojarzyć, ale nie kojarzyć ich, twierdząc, że się zna dobrze podziemie, to już jest skandal :P

 

i, że to dalej offtop, więc:

 

Mes, Mes Typ Typ Mes Ten Typ Typ Mes

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

jak już mówiłe, mało kto mnie kojarzy, bo od dawna, ( za stary już jestem, na takie akcje, jak koncerty i promowanie się gdzie się da ), nie bawie się w to by ktoś mnie kojarzył, że tak głupowato napisze. Zresztą nie uważam się za jakiegoś super gracza, by było inaczej. Jak słuchasz discopolowych stacji typu, Planeta FM, czy ESKA, to możesz kojarzyć utwór Kołysanka, który popełniłem, jakoby namieszać w konkursie rapeskadra, drugie miejsce i niezłe jaja z wytwórnią UMC, oraz wojny na dissy z całym zagłębiem, były warte popełnienia, zbrodni hiphopolowej :D. Ja się podziemiem za bardzo nie interesuje, nawet nie powtórzyłbym zbyt wielu nazw składów, które brały udział w koncertach które współorganizowałem. Obracam się w kręgu Śląsko-Zagłębiowskim, BasTajpan, Miuosh, Banita, 2-12, dziewczyny z EXO, Minuta Ticha czy jak oni się tam piszą, z Czech. A rymuje bo lubie, najbardziej zależy mi na projekcie, który mam dopiero w głowie. Horror rap z prawdziwego zdarzenia. Ale tyle zwierzeń i tematu o moim rzępoleniu.

 

Mes Mes niefajny jes :D

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

to jest to?

opłaciło Ci się?$ chociaz?/ Zbrodnia to mało powiedziane;)

 

CD 1 Podziemie

01 Gosia Andrzejewicz - Miłość

02 Zember - Czego chcą

03 Młodziak/Na 12 ft./Dj. Kadet - Inna rzeczywistość

04 Wolny Bend - Złap Muze Quss - Ostatnie namaszczenie

05 Green Team feat Cienias - Po co żałować

06 Memento & Deep - Cuma

07 Syndesmo feat St0ne, Trishja - Każda kropla deszczu

08 In Solido - Wieje wiatr

09 Sarmata - Pobutka III RP

10 Piksel - Syn Marnotrawny

11 Wozu/Ufo - Impreza

12 LabiRytm - 48h

13 Tora Tora - Cztery czwarte

14 OER - Bang Bang

15 Owad Skład - Jeśli nie my?

16 SENSiTY w - Kołysanka

17 Claustro - Ballada

18 WWR/Rzeszowski Unikat - Zjednoczeni w Rapie

 

 

/ Mes jest artystą, nie?

Odnośnik do komentarza

tak to to. Właśnie o to chodzi, że się nie opłaciło, niechceliśmy podpisać umowy z UMC, bo chcieli z nas zrobić sterowany boysband :D a my ani ładni ani, aż tak głupi nie jesteśmy i kontrakt trafił do DNA/GAL i Grupy Operacyjnej między innymi :D ale, że to na youtube jest to niewiedziałem hahahaha

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
tak to to. Właśnie o to chodzi, że się nie opłaciło, niechceliśmy podpisać umowy z UMC, bo chcieli z nas zrobić sterowany boysband :D a my ani ładni ani, aż tak głupi nie jesteśmy i kontrakt trafił do DNA/GAL i Grupy Operacyjnej między innymi :D ale, że to na youtube jest to niewiedziałem hahahaha

 

Nie dziwie sie, ze UMC was chcialo, bylbys hitem jak jedenosiemel czy doniu w swoich lirycznych balladach. I naprawde nie masz prawa pisac, ze Mes jest slaby - to juz nawet nie jest hipokryzja. ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...