Skocz do zawartości

Ten Typ Mes - Zamach Na Przeciętność


Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę robicie wojnę niesamowitą o to czy to dobra płyta czy jednak nie, zaraz rozłożycie ją na części i wyjdzie, że wszyscy są głupi: Ci którym się podoba, nie podoba, jarają się, nie jarają, wielbią i nienawidzą Typa.

 

A nikt o emocjach nie pisze, mi się to zawsze najbardziej podobało w jego nagrywkach, że się tak otwiera, żali, przechwala, wyśmiewa, dissuje, zasmuca. Teraz tez tak jest, i IMO w za(pipi)istej formie, dlatego "zamach" cenię i jak narazie słucham na okrągło.

 

 

Odnośnik do komentarza
To powiedz człowieku który podczas dyskusji jeszcze nie użył argumentu... Jak na razie słyszę trzy rzeczy

1: Mesa płyta jest za(pipi)ista on jest za(pipi)isty to wszystko jest jakieś za(pipi)iste.

2: Ja jestem jakiś po(pipi)any bo nie rozumiem że Mesa płyta jest za(pipi)ista on jest za(pipi)isty to wszystko jest jakieś za(pipi)iste.

3: Nie rozumiesz porównania do LUCa.

 

No więc, z czym walczysz? Z czym walczy Mes chociaż notabene nie jesteś jego adwokatem.

Ta plyta mi sie podoba, jest na niej wiele dobrych utworow, ktore bardzo mi pasuja. Podobaja mi sie bity, jego glos, flow, linijki, tematyka.

Pisalem wyzej typie, co wedle mnei jest dobre i mi sie podoba. O porownaniu do luca tez pisalem. A z czym walczy mes ? Z idiotyzmem, modą, głupotą i całym tym fermentem, ktory trapi szoł biznes i mass media. No z chałturą, men ?

I daruj sobie z tymi zaczepkami :]

Odnośnik do komentarza

KAzdy ma swoje zdanie i nie widze w tym zadnego problemu jeden hejtuje drugi sie jara i nie zmieni tego nikt i nic bo kazdy jest inny. Nie lubicie MEsa to proponuje Peje albo HG moze to wam sie spodoba bo skoro ambitne teksty wam nie podchodza i dobry przekaz to sprobojcie czegos innego a nie odrazu zaczynacie jazde. PS: Gosciu co napisal ze Mes zle nawinol w " Mówie Nie" dla mnie poprostu nie zna sie na dobrym rapie. Tyle :D

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
KAzdy ma swoje zdanie i nie widze w tym zadnego problemu jeden hejtuje drugi sie jara i nie zmieni tego nikt i nic bo kazdy jest inny. Nie lubicie MEsa to proponuje Peje albo HG moze to wam sie spodoba bo skoro ambitne teksty wam nie podchodza i dobry przekaz to sprobojcie czegos innego a nie odrazu zaczynacie jazde. PS: Gosciu co napisal ze Mes zle nawinol w " Mówie Nie" dla mnie poprostu nie zna sie na dobrym rapie. Tyle :D

 

Nawinął, jesli już.

Daj sobie spokój, jeżeli widzisz tylko dwa kolory, to może własnie przeczytaj sobie swoj post i włacz 'Zjedz Skręta'

Odnośnik do komentarza

Wiesz Oliwka jaki jest twoj problem Ty probojesz na sile udowodnic ze to jest h**owe lub przecietne ale mylisz sie i dlatego nie warto z toba polemizowac bo oczywistym jest zle plytka jest b.dobra i niema tu mowy o przeroscie formy nad trescia i hipokryzji. Co was obchodzi jak kto sie ubiera? Wiadomym chyba jest ze facet ktory chce sie podobac kobieta musi dobrze wygladac a nie jak obwies. Pozatym to "Obchodzi Cie Mój Wyglad, Mnie Wygląd Dziewczyn" .

 

 

Edytowane przez Blancoo
Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Ja juz nie dyskutuje o tej plycie Słońce! Uwazam ze plyta jest dobra, ale bez rewelacji- to raz, a dwa pije do Twojego posta o Hemp Gru. Ja teksty doskonale rozumiem. To, że komuś nie podoba się płyta nie oznacza przecież że jest idiotą i slucha ulicznego rapu, wspina sie po bloku i uwaza ze jest hardkorem. Więc luz, noł ofens. <przytul> :*

 

^_^

Edytowane przez Oliwka - Wosku Królowa.
Odnośnik do komentarza

Emanko forumowe prawilniaki. Nie bede sie w wasze dyskusje wlaczal i zaklocal wasza harmonie. Powiem tylko, ze dzisiaj dostalem album no i podobnie jak ktos inny z tego tematu mam pekniety przod i pourywane zabki podtrzymujace plytke. Slowo na ulicy jest ze poskupywali wybrakowane pudelka z fabryk, wiecie, jak sie samemu wydaje, to sie tnie koszty gdzie sie da. Eloszka eloszka.

 

EDIT Cholera, Globus, ja tez chcialem to powiedziec, ale sie spoznilem :(

Odnośnik do komentarza

Kur.wa, przez ostatnie dwa tygodnie słuchałem tej płytki non stop i jest po prostu mistrzowska.

Na początku średnio mi wchodziła, ale później się z nią nie rozstawałem. Idąc sobie gdzieś, co chwila przewijam 'dwadzieścia pięć' na 'smak życia' czasem zapodam 'ten zwykly we mnie'. Kozacka płyta, świetne bity, mistrzowskie teksty, trzy nowe kawałki z drugiej płyty miażdżą.

 

 

dwadzieścia pięć>=smak życia>=ten zwykły we mnie>reszta płyty.

 

9/10, stawiam wyżej niż 'zapiski typa'.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

W sumie to sie nie jaram i nie chce mi sie rozwijać tej wypowiedzi. Plac Zbawiciela moj typ. Przesluchalem dwupak z trzy razy i wróciłem sluchac Plażowych Plejbojów Elemera. W koncu slonce wyszlo c'nie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...