Skocz do zawartości

Ten Typ Mes - Zamach Na Przeciętność


Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Rekomendowane odpowiedzi

tak to to. Właśnie o to chodzi, że się nie opłaciło, niechceliśmy podpisać umowy z UMC, bo chcieli z nas zrobić sterowany boysband :D a my ani ładni ani, aż tak głupi nie jesteśmy i kontrakt trafił do DNA/GAL i Grupy Operacyjnej między innymi :D ale, że to na youtube jest to niewiedziałem hahahaha

 

Nie dziwie sie, ze UMC was chcialo, bylbys hitem jak jedenosiemel czy doniu w swoich lirycznych balladach. I naprawde nie masz prawa pisac, ze Mes jest slaby - to juz nawet nie jest hipokryzja. ;(

 

 

nawet jeśli ? chopaki przynajmniej nie muszą tyrać w fabryce keczupu. A Mes jest słaby

Odnośnik do komentarza
tak to to. Właśnie o to chodzi, że się nie opłaciło, niechceliśmy podpisać umowy z UMC, bo chcieli z nas zrobić sterowany boysband :D a my ani ładni ani, aż tak głupi nie jesteśmy i kontrakt trafił do DNA/GAL i Grupy Operacyjnej między innymi :D ale, że to na youtube jest to niewiedziałem hahahaha

 

Nie dziwie sie, ze UMC was chcialo, bylbys hitem jak jedenosiemel czy doniu w swoich lirycznych balladach. I naprawde nie masz prawa pisac, ze Mes jest slaby - to juz nawet nie jest hipokryzja. ;(

 

 

nawet jeśli ? chopaki przynajmniej nie muszą tyrać w fabryce keczupu. A Mes jest słaby

 

Wlacz sobie ten swoj track "serenada wyjeczana do mikrofonu" i porownaj ze skillem mesa. Idz i nie grzesz wiecej. -_-'

Odnośnik do komentarza

a czy ja napisałem gdzieś, że on jest slabszy ode mnie ?? Czy Ty wiesz, po co wogóle nagrałem ten badziew hiphopolowy ? Napinasz się jak 17 latek, pewnie tyle masz.

 

Jeżeli skillem są wy(pipi)ki rytmiczne, nosowy głos i te jego "głębokie" jak gardło dziewicy, przemyślenia w tekstach, to racja skill 10/10 :D

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
a czy ja napisałem gdzieś, że on jest slabszy ode mnie ?? Napinasz się jak 17 latek, pewnie tyle masz.

 

Umiem czytac ze zrozumieniem, a ty z pewnoscia jestes wyposazony przez nature w instynkt samozachowawczy? Jesli tak, naprawde nie powinienes pisac, ze Mes nagral cienka plyte podrzucajac swoj kawalek i jeszcze napominac, ze miales jakis kontrakt podpisywac...

Odnośnik do komentarza
a czy ja napisałem gdzieś, że on jest slabszy ode mnie ?? Napinasz się jak 17 latek, pewnie tyle masz.

 

Umiem czytac ze zrozumieniem, a ty z pewnoscia jestes wyposazony przez nature w instynkt samozachowawczy? Jesli tak, naprawde nie powinienes pisac, ze Mes nagral cienka plyte podrzucajac swoj kawalek i jeszcze napominac, ze miales jakis kontrakt podpisywac...

 

 

a co ma piernik do wiatraka ?

 

ja odpisywałem Nitronowi, o tym co i kiedy za muzykę robiłem, moje disco polo, niema nic wspólnego z tym co robie na scenie hh, a już napewno kontrakt, na ckliwe gó*na o miłości niema nic wspólnego z tym, czy mam jakieś pojęcie o muzyce, w której siedzę od prawie już 10 lat pewnie nawet dłużej niż Mes, albo i tyle samo.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jedynym minusem jest anty-flow pjusa. Poza tym bardzo ciekawa plyta z bardzo dobrymi tekstami i wy(pipi)istymi bitami.

 

Przeciez on ma szwy na ciele, lezy na neurochirurgii i kiedy wyjdzie nikt nie wie, ale mowi siema jol szufla pozdro elo wariat i wciaz nagrywa, 2pac k.u.r.w.a bohater narodowy a glos ma jakby sie nasieniem ciagle krztusil jak robi gale mesowi za to, ze moze sie dograc do jakiegos tracka. ;/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...