Skocz do zawartości

Najtrudniejsze gry w dziedzinie elektronicznej rozrywki


Rekomendowane odpowiedzi

Jak odpalam gre na x360 czy PS3 to odruchowo biore najwyzszy poziom trudnosci, i raczej nigdy nie jest za trudno. Ostatnio naciolem sie na Demon's Soul, siwy wlosek przybyl... Ogolnie dzis gry sa latwe. Z trudnych polecam temnaty oldscholowe typu Ghost&Goblins czy Meda Man - kiedys sie gralo i bylo ok, dzis nie wiem czy ktos z mlodszego pokolenia mialby tyle cierpliwosci zeby po raz 50 podchodzic do tego samego momentu :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie najtrudniejsza gra to devil may cry 3

Musze nadrobic zaleglosci :smile:

Mnie zniechecila gra Forbidden Siren. Wiele trudnych misji, w tym jedna ktora zapamietalem szczegolnie. Zadaniem bylo poprostu przejscie z punktu A do punktu B. Tylko ze na strazy wioski na dachu szopy obok wiezyczki stal 'Shibito-Snajper', ktorego nalezalo zdjac. Trzeba bylo tak wejsc po drabinie na wiezyczke zeby nas nie zobaczyl, bo zanim bysmy zeszli juz by nas zastrzelil. A wchodzac po drabinie nie moglismy patrzec oczami tego Shibito, wiec musielismy wyczuc odpowiedni moment na wspinanie sie. A jesli juz udalo nam sie wejsc to trzeba go jeszcze szybko trafic, bo niestety nasza bronia byl pistolet a przeciwnik mial strzelbe... Ile sie z tym nameczylem. W koncu mi sie udalo. Ale - co sie pozniej okazalo - te sama misje trzeba bylo pozniej przejsc na czas. Wtedy odpuscilem :mad: Kiedys sprobuje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza

Fakt, Forbidden Siren jest piekielnie trudny, druga część jest o wiele łatwiejsza, spokojnie można ją ukończyć bez większych problemów.

Poza tym standardowo Ghosts n' Goblins,

Super Mario 64 na wszystkie gwiazdki

Nightmare Creatures

Resident Evil Code Veronica. Mimo że jestem wielkim fanem serii i każdą inną część przechodziłem wiele razy, na czas, bez sejwów itp. to Code Veronici nie udało mi się ukończyć ani razu mimo wielu podejść. Sam tego nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza

Najtwardsze orzechy do zgryzienia? Coś tam się znajdzie:

 

Ninja Gaiden Sigma - byłem zachwycony kiedy ukończyłem grę na poziomie Normal, podszedłem do Hard'a z dystansem, jeszcze mi się nie udało ukończyć, przeklęci Black Spiders!

 

Alien Resurrection - ktoś to zaliczył bez cheat'ów? Na Hardzie niemożliwe chyba do przejścia.

 

Killzone 2 - elita to totalna wojna

 

Resident Evil Zero - najtrudniejsza część serii, na najwyższy poziomie prawdziwy survival horror.

 

RE Outbreak File #2 - w singl'u poziom Nightmare jest nie do przejścia

 

To chyba te najtrudniejsze tytuły, które zaliczyłem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hehe...dla mnie gra mit to Need for speed underground 2 bralem sie za ta gre pare razy xD. Najpierw na PC potem na Gamecube.Na PC mi się nudziła a na Gamecube byłem już pod koniec ale karta pamięci mi się zwaliła. Chyba nie jest mi dane jej zaliczyć xD. Jeszcze Max Payne i Diablo II(wiem że to na PC ale jednak nie udało mi się tego zaliczyć xD). Te 2 to dlatego że zawsze w połowie traciłem motywację :confused: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...