Skocz do zawartości

Najtrudniejsze gry w dziedzinie elektronicznej rozrywki


Rekomendowane odpowiedzi

Battletoads - po dzis dzien nie dochodze nawet do polowy :mellow:

MegaMan (9?) z PSS - kolejna pozycja przy ktorej mozna wyrwac wszystkie wlosy z glowy...

Challenge w NGS - sama gra w sobie nie byla zbyt trudna , nawet MN ,ale challenge pokroju Ty vs. Marbus , Doku i Alma do dzisiaj mnie przerazaja jak sobie o nich pomysle ^_^

Ghost n' goblins ultimate - klasyka w odswiezone oprawie , jedyne co sie nie zmienilo to oczywiscie diabelnie wysoki poziom trudnosci.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z PSX-a to jeszcze seria Driver była nie do przejścia... bez kodów :)

 

Nieprawda !!, da sie ta gre przejsc :D . Co prawda ostatnia misja to jest gorzej niz pieklo... ale da sie :) . Fakt, nie przeszlem jej, ale rozwalilem sie na ostatni zkrecie do mety (przy wjezdzie do tunelu). Od tamtej pory juz nie probowalem bez kodow :) . Ale da sie :P

 

 

Może i da się to przejść bez kodów, ale dla mnie ta ostatnia misja była zbyt wymagająca.

Tego etapu to z kodami na niezniszczalność można było nie przejść - zdarzyła mi się raz albo pare razy sytuacja, że spryciarze przewrócili mi auto do góry kołami i mogłem tylko posłuchać komunikatu "You wrecked your car men!". :ermm:

Odnośnik do komentarza
Czego, zmarnowanego dnia z życia? ;]

Czemu od razu całego dnia? Przy odrobienie szczęścia (taktyki? :> ) dało się to zrobić w kilka minut.

 

moje typy:

- Viewtiful Joe (adult, chwilowo zaciąłem się na końcówce - wszyscy bossowie pod rząd, masakra)

- Vagrant Story

- niech będzie Ninja Gaiden

Odnośnik do komentarza

Amiga - tu byłoby sporo gierek. Ale podam te które narobiły mi najwięcej kłopotu: Alien Breed 2 narobiło mi trochę kłopotu, grę przeszedłem ale z większym wysiłkiem:D Non-stop respawnujące się alieny, brrr do dzisiaj to pamiętam, nawet odpaliłem na emulatorze ale to już nie te czasy... człowiek wyszedł z wprawy i nie daje już rady nasiekać tak jak kiedyś.

Na amige było naprawdę sporo ciężkich tytułów, większość udało mi się ukończyć ale np. Zool(I części gry) był dziwny, w którymś z kolei poziomie po prostu nie wiedziałem co zrobić, a próbowałem go przejść dziesiątki razy, po prostu nie ma gdzie iść. Tak samo z grą Fatman, chyba w przedostatnim poziomie , zbierałem wszystko, elegancko dochodziłem do końca i co? Zastawałem tylko ścianę, a poziom to długi tunel więc nie dało się tego ominąć, miałem zrytą grę czy jak, do dziś nie mam pojęcia i niestety nie ukończyłem gry. Kolejny tytuł to Sindicate, tą grę można porównać do Cannon Fodder, no ale jest nieco trudniejsza :) (przeszedłem oba Cannony + świąteczny dodatek;p).

 

Z innych platform? Znajdzie się wiele na Pegaza np Teenage Mutant Ninja Turtles (ta platformówka w której można było grać czterema żółwiami), gra praktycznie nie do przejścia ;p

Obecne gry? No ostatnio mam problem z Coded Arms na psp, gram na najtrudniejszym poziomie i często po prostu nie mam amunicji, do żadnej broni:D No i na ps2 chyba z 3h bawiłem się w God of War z wyzwaniem bogów, ten dodatek po przejściu gry co trzeba pokonać 10 wyzwań by odblokować nowe stroje dla Kratosa, ostatnie wyzwanie to istny koszmar:) Ale po kilku upadkach wreszcie się podniosłem i dokonałem niemożliwego ^^

 

Miał ktoś podobne problemy z amigą? Jak tak to z chęcią porozmawiam:)

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Amiga:

Cannon Fodder 2:)

Prawo Krwi, tej gry za diabła na kumałem, może doszedłem do trzeciego przeciwnika (chyba miał żółte ubranko:).

PSX:

Perfect Weapon

PS2:

Stuntman, poezja, piękna gra, zaliczona:)

DMC na Dante Must Die, Mundus... ZALICZONA:) (przeszedłem ją 10 razy:)))

PS3:

Wipeout HD

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Tą akurat grę najciężej jest przejść za pierwszym razem, potem jest coraz łatwiej i ja np. po ukończeniu jej za pierwszym razem w jakieś 20 godzin chyba, zjechałem ten czas do godzinki coś, za n-tym razem. Żeby odblokować wszystko po prostu musiałeś ją przejść ileś tam razy, jak dla mnie małe cudeńko świata :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Była taka jedna gierka na Pegasusa - Battle Toads ( jedynka , następne części były łatwe . )

 

th_66528_1_122_430lo.jpg

 

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem :) Raz z kumplami przez połowę niedzieli w nią graliśmy i nie skończyliśmy jej :( Zero kodów itp. trzeba było grę na raz przejść .

 

Właśnie tej pamiętnej niedzieli zasilacz od Pegaza stopił się i połączył się z dywanem :) Była to moja pierwsza hardkorowa akcja związana z grami :)

 

 

Z nowszych gier - Wipeout HD , Marvel Vs Capcom 2 .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pegasus - Arkanoid na 3 życiach, jak widziałem że musze znowu od początku to miałem myśli samobójcze (dlatego w końcu przestałem w to grać); Lode Runner II, jedynka to był totalny banał, a dwójka mnie wręcz dobijała (może za głupi wtedy byłem na taką grę).

 

Playstation - Alien Resurrection (nie wymaga chyba komentarza)

 

Dalej ( czytaj next geny ) nie było aż tak źle; albo przynajmniej nie w porównaniu z tym co powyżej.

Edytowane przez wojciecham
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.