Skocz do zawartości

Ghost Recon 4


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zniknął podtytuł Advace Warfighter więc zgaduje , że pewie będzie to FPS .

Zależy z której platformy patrzeć. Na PC dwa GRAWy były FPSami a na konsolach TPP'kami. A odnośnie Ghost Recona 4 - wyjdzie, zobaczę oceny i może kupię. Jakoś te dwa AW nie sprawiły bym stał się wielkim fanem serii GR. U mnie to kolejna gra z serii "Zero hype'u, po premierze się zobaczy co za szydło wyszło z wora".

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Tak ale o ile się nie mylę to na PC były to konwersje z x360 . Chodziło mi o to , że gdyby Ubi chciało dalej ciągnąć motyw taktycznej strzelawki to w temacie było by Ghost Recoon: Advanced Warfighter 3 a jest GR 4 . W ogóle nie zdziwiłbym się , że po sukcesach CoD i ten tytuł zmieni się z taktyczej wczówki w wojennego FPSa .

Odnośnik do komentarza

W GRAW#1 gralem u znajomego, GRAW 2 dopiero do mnie sunie, ale musze przyznac, ze mam nadzieje na pozostawienie w nowym Ghost Recon'nie "taktycznej wczowki" na takim samym poziomie i dorzucenie troche wiekszej dawki widowiskowosci (np. poprzez czestsze korzystanie ze wsparcia, wspoldzialanie z innymi rodzajami wojsk, itp).

 

A co do miejscowek, w ktorych ma toczyc sie gra-autorzy napewno bede chcieli zablysnac czyms oryginalnym :P

Odnośnik do komentarza

Na PC w 2001 wyszedł Ghost Recon (fpp) potem dwa dodatki Desert Siege i Island Thunder, Na Xboxa wyszedł Ghost Recon też jako fpp o ile pamiętam. Potem wyszedł Ghost Recon 2 i dodatek Summit Strike na Xboxa - wybaczcie drobne błędy ale pisałem z pamięci. Lubię tą serie, grałem w nią od początku istnienia na PC, potem przeniosło się to na konsole, gram do dzisiaj. Ciągle brakuje jakichkolwiek konkretów na temat nowego GR a gra ma wyjść na początku 2010 roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...