Skocz do zawartości

ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Villain

Jakieś granie w VF5 przed samym turniejem? :) (sesja kończy mi się 30 czerwca)

 

Jestem jak najbardziej za - trening z zywym przeciwnikiem zawsze najlepszy, co prawda od ponad 6 tygodni nie mam konsoli a w VFa gralem w ciagu ostatniego roku 2 razy, ale jestem za.

 

Na chwile obecna pasuje mi codziennie poza srodami i piatkami oraz poza weekendem 19-21.06

 

Napisz kiedy Tobie pasuje konkretnie to mozemy sie ustawic np.: w Arenie

 

W nowym info nie ma informacji na ten temat stad ponowienie pytania:

 

Czy mozliwe bedzie rozegranie turnieju VF5 w ciagu jednego dnia ? Najlepiej sobota...

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Może powiem tak, jeśli zaczniemy turniej, to będzie tak, że zakończy się tego samego dnia, co się zaczął. Plan jest jeszcze taki, by w piątek zakończyć jedną grę, w sobote cztery i w niedzielę jedną. Choć będę się starał, by nic w niedziele nie było. Co do soboty, tak, odbędzie się w sobotę.

 

Di, nie ma.

Odnośnik do komentarza
Capcom vs. SNK 2

Bany: Evil Ryu i Ultimate Rugal

Rundy: do dwóch zwycięstw po dwie rundy, półfinały i finał: do trzech zwycięstw po dwie rundy

Czas: 99 sekund

Ustawienia: możliwość konfiguracji przycisków

Walka rozgrywana zostaje w trybie ratio.

Eeee...że jak? Tam przecież nie ma rund (w tradycyjnym tego słowa znaczeniu). Mnie wykreśl z listy bo moja "wirtualna żona" chce żebym farmił z nią gear w łikendy.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Fajnie jakby ktoś zabrał Wii i Tatsunoko vs. Capcom. Nie grałem w to, a chciałbym obczaić. Oczywiście szanse na to są małe, że ktoś posiada w naszym kraju Wii+ Tatsunoko + przyjedzie na Turniej i do tego będzie mu się chciało targać sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Jako, że po siedmiu miesiącach farmienia golda, napierdalania smoków i wirtualnego romansowania z zamężnymi kobietami udało mi się zerwać z nałogiem postanowiłem pojawić się na turnieju (głównie z myślą o moich fanach) CvS2 i SF3. Kawioru się nie spodziewajcie bo nie gram od czasu kiedy przyjechała po mnie Żandarmeria Wojskowa, jadę tam głównie w celach socjalnych (tych, których wcześniej na oczy nie widziałem proszę o nie podawanie mi ręki - prawa ciągle "pracuje", tak gwoli ścisłości).

 

 

 

PS Chce ktoś kupić DK tanka (jest jeszcze warrior tank) na Xaviusie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...