Skocz do zawartości

ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ktoś poda z którego dworca Włocławek jest taksówka 8zł czy Włocławek czy Włocławek Brzezie czy Włocławek Zazamcze :/

 

Z Włocławka Zazamcze to można na piechote spacerkiem dojść szybko na turniej. Z dworca głównego będzie z 10 zł taksą.

 

Ale rozumiem, ze caly turniej VF zdazymy rozegrac w sobote ? zeby nie zostawac na noc tylko sie zawinac zaraz po turnieju (ja przyjezdzam tylko na VF)

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Trochę późno, ale nie dało rady wcześniej - jak wygląda sprawa z pokojami, bo planujemy przyjechać w trzy osoby, to jakoś na miejscu można załatwić? Poza tym (od razu uprzedzam, że całego wątku nawet nie mam czasu przeczytać), czy jak wpadniemy w piątek wieczór, to zdążymy na turniej SF4? I ostatia sprawa apropo wpisowego - da radę jeszcze uregulować to, gyby się okazało, że zagrać w turnieju można?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza

Dałem ostrą plamę. Ponad miesiąc temu wyraziłem chęć wyjazdu na obczyznę w celach zarobkowych, w ogóle zapominając o Revo. Jade tam już nie pierwszy raz i na ogół opuszczałem Polske juz pod koniec czerwca wiec do niedawna myslałem ze juz całkowicie zonk (tymbardziej ze sam nakrecalem na ta impreze wiele osob), ale od kilkunastu dni sytuacja zdawala sie rozjasniac gdy dostalem cynk o przesunieciu wyjazdu na poczatek lipca. Niestety kilka dni temu dostałem info od kierowcy ze wyjezdzamy w ten piątek, próbowałem namówić go na przełożenie terminu, niestety bezskutecznie.

 

Tak więc chciałbym przeprosić wszystkich, których nakręciłem na tą impreze i z którymi obiecałem się spotkać. Jest mi naprawdę głupio, po prostu czuje się jak pała. Spróbuje pojawić się jutro przed południem na chwilkę, 'poznac ekipe' i byc moze spotkac sie z Subem i Lolifanem, ale naprawdę nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza

Cwiczyc wszystkie focusy parry romany kulki i ich cancele bo bardzo zly sagat(sf4,cvs2) hit confirmowany ken(3s,cvs2) elektryczna bestia aka blanka(cvs2) miszczyni robienia loda i puszczania rybek dizzy(gg) zamaskowany ninja robiacy ro z polowy areny kejdz(fv)

we wlocku bedzie dokladnie 13:03.Zje cos o ile bedzie gdzie wezmie taksowke wiec kolo 13:30 powinienen byc na miejsc.

 

Wole zeby bylo na forum napisane i predzej zeby pozniej nie bylo ze za pozno jestem ;) Do zobaczenia jutro

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Właśnie wróciłem do domu. Na miejscu w ośrodku byłem już w piątek o 6:00 rano cały piątek przegrałem w różne popierdółkowate gry 2D ;).W sobotę niestety udało mi się wystartować tylko w SF IV i Melty Blood, trochę się przeciągnęły te turnieje nie wiem nawet czy wszystko się odbyło w sobotę bo wczoraj o 23 opuściłem budynek.

W turnieju SFIV brało udział dosyć sporo osób. Ja odpadłem w drabince z jakimś totalnym noobem, który mnie zniszczył Ablem ^_^

Walki finałowe i półfinałowe były wsumie zajebiste. Mój faworyt to starcie półfinałowe Manieq(Rufus) vs Krilluch(Chun) jak będzie na necie to obczajcie koniecznie. Pozatym Ukyo dawał radę Ablem, w półfinale wygrywał z Mattem 2:0, ale Matt zaliczył konkretny comeback swoim solidnym sagatem i wygrał 3:2. No i finał, Rufus ma mocarny pressing.

Nie mam porównania bo byłem pierwszy raz na turnieju bijatyk ale wydaje mi się że tur SF IV był mocny, było dużo emocji i stresu i duże zainteresowanie publiki. No i dużo osób ogarnia tę grę oby tak dalej.

W turnieju Melty Blood nie wygrałem żadnej walki, już nawet darowali mi że podczas jednej walki niechcący pauzowałem 3x grę w trakcie rozgrywki Pauzą skonfigurowaną pomiędzy A i B :blush: W Melty Blood nie grałem wcześniej wydawało mi się, że wystarczy tam wciskać klawisze jak najszybciej ale jednak nie do końca o to chodzi ^_^

Czekam na wyniki z CvsS2 i SF3S sam niestety nie zdążyłem wystartować bo musiałem się zwijać.

Fajnie było zobaczyć ludzi z forum - ci ludzie z internetu istnieją jednak naprawdę i są spoko.

Ogólnie świetna impreza i liczę na to, że w przyszłości jeszcze zagoszczę na podobnym evencie ale z samymi bijatykami 2D bez żadnych VF i Takenów :twisted:

Ci co się czaili i nie byli bo nie chciało im się ruszyć dupy stracili tony wspaniałego klimatu.

 

Cyber Akuma istnieje naprawdę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...