Skocz do zawartości

ReVolution 2 - Włocławek, 3-5 lipca 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z pewnym przedstawicielem polskiej sceny MB i powiedział, że gra się w Melty Blood: Act Cadenca ver. B2 na piecu, zatem w tę grę odbędzie się turniej. Co do laptopów, na razie mamy kilka, ale staram się zdobyć więcej.

 

Na dniach zapodamy ostateczne info wraz z poprawionym plakatem. Wówczas zapodamy również wstępną listę osób. Cieszy mnie fakt, że dużo osób wyraża chęć przyjechania na turniej. ;)

Edytowane przez cieslakslash
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tekkena na bank nie zrobimy. ;) Mamy sześć gier i tyle styka.

Zrób jakieś timówki

 

Eee... Nie spodziewam się tak dużej frekwencji na tym turnieju, by organizować turnieje 2vs2 czy tam 3vs3. Chyba że na miejscu okaże się, że jest sporawa liczba osób, to wówczas coś się wykombinuje. Poza tym do turnieju jeszcze sporo czasu, więc jeśli zgłosi się sporo osób - wstępna lista - to wówczas możemy coś wymyślić. W tej chwili stwierdzam, że to nie ma najmniejszego sensu, jednakże pomysł mi się podoba i wolałbym właśnie w takim stylu rozegrać przynajmniej dwa turnieje.

Odnośnik do komentarza

Ukyo:

Ze jak? A na ktorym turnieju (dobrym) z Tekkena tak bylo? Aha rozumiem, ze ludzie ze sceny tekkena to "freaki?

 

Nie czaje tych tanich hejtingow, zalosne ; o.

 

Fajna ekipa sie zbiera na turniej. Tylko w miedzy czasie sa jeszcze Czechy i teraz Di cos o Lodzi pisze. Coz, zycie ; o.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

W pierwszym poscie prosisz o rade - oto kilka moich rad

 

Na tak mala ilosc stanowisk 6 turniejow to troche sporo... ale NIE kasuj turnieju VF5 !! tylko po to sie tam pojawie :)

 

Co do ilosci rund w VF5 to zmien na 3 rundy na caly turniej - po pierwsze bedzie malo osob w to grac, po drugie walki w VF5 nie sa jakies wybitnie dlugie, po 3 w VF zawsze gra sie 3 rundy - nie liczac poronionego pomyslu organizatorow WCG (5 rund)

 

Pozostaw turniej VF5 na PS3 - jesli ktos nie ma sticka to zawsze lepiej sie gra na padzie od PS3 niz od X360

 

Moge dowiesc japonska wersje VF5 na PS3 - "szybsza" od europejskiej.

 

W jakie dni odbeda sie poszczegolne turnieje ?

Tak dokladnie to interesuje mnie jedynie turniej VF5 - fajnie by bylo gdyby zostal przeprowadzony w ciagu jednego dnia - bedzie malo graczy na ten turniej wiec powinno dac rade ?? Najlepiej w sobote...?

 

Jeszcze co do zasad - turniej VF5 bedzie DE ?

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Stanowiska: Jasnę, że w tym momencie jest za mało, ale to info tyczy się tych początkowych czterech gier. Wiedz, że będzie więcej telewizorów, skoro teraz będzie 6 gier.

 

Rundy: Wiemy o tym i zmieni się to wraz z nowym infem. Była mowa już o PS3. Jak będę czegoś potrzebował, dam znać. :)

 

Co do dni, w których odbędą się turnieje... Nie wiem jeszcze tego. Co do zasad... Nie mam jeszcze tego rozplanowanego, ale wszystko zależy od ilości osób w danym turnieju. Jeśli będzie mało, nie ma sensu robić grup, to chyba jasne. A jeśli będzie mało, to zrobimy od razu drzewo z możliwością przegrania jednej walki. Zobaczy się. ;)

Edytowane przez cieslakslash
Odnośnik do komentarza

Kiedy bedzio nowe info ? (glownie chodzi mi o zmiane zasad turnieju VF5 :P )

 

GhettoKingSas, Aramis - licze na jakies free play'e w VF5 ?

 

Rozumiem, ze beda jakies stanowiska do free play w VF5 przed turniejem - w ramach rozgrzewki ? o_O a moze i po turnieju ?...

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Cały czas o Tobie myślałem ale nie miałem do Ciebie kontaktu. Jasne stanowiska do free play będą a jakże rozgrzewka musi być. GTS potwierdził swoje przybycie także z kim grać będziesz miał. BTW może ktoś jeszcze chętny na ten turniej VF? Wacha, Punisher ? Miło by było was też tam zobaczyć chłopaki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...