Skocz do zawartości

Brutal Legend


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wczoraj przeszedłem ok 30% gry i szczerze polecam ten tytuł. Gameplay nie jest może jakiś odkrywczy ale klimat i humor zabija! Dawno się tak nie uśmiałem grając :) Jeśli tylko klimaty metalowe nie kują Was w uszy to nie ma co się zastanawiać na kupnem :thumbsup: Niestety dotychczasowe wyniki sprzedaży zapowiadają kolejną porażkę T. Shafer'a. Myślę że gwoździem do trumny zarówno Psychonauts jak i BL jest to że to "zaledwie" poprawne gry w kwestii gameplay'u i grafiki. Ludzie niestety wolą teraz grać w kolejne FPS'y zamiast w coś oryginalniejszego.

Odnośnik do komentarza

ano niestety tak to bywa, wyżerka odgrzewanych [choć moze i smacznych] kotletów pokroju MW2. Ja Brutala skonczylem wczoraj i chialbym z tego miejsca zaprzeczyć jakoby gra pękała w kilka h. Ja w obawie wlasnie przed takim obrotem spraw troche zwiedzalem, wypelnialem sidequesty. Nie raz sie zdziwilem gdy po zaliczeniu kolejnego chapteru wypatrywałem końca gry a tam w statsach np..60% completed. Wiadomo, na chamca wszystko da rade. Wystartowalem na hardzie oczywiście, i cala gra [teraz mam jakies 86% pomimo zakonczenia story] zajeła mi myśle minimum 10h, a sądze ze nawet ok 12h. Nie jest to też nieziemski wyczyn, ale wypatrywałem szybszego końca. ZOstaly mi w zasadzie do odnalezienia znajdki i zaliczenie kilku wyścigów które do banalnych nie należą. BL ma to coś, dzieki wkładowi takich osobistosci jak Shafer, a nie tylko speców od marketingu dbających o popyt na ich "produkt".

Mosh pit!

Odnośnik do komentarza

Gra niezaprzeczalnie zasługuje na uznanie. Wydaje mi sie ze jej największą wadą, jednocześnie skracającą żywotność, są misje poboczne. Nie ma ich zbyt dużo [chociaż bardzo mało też to nie jest] ale razi ich monotonność i czas ich wykonania! No bez przesady, ale początkowe "ambusze" mozna zaliczyć w...30 sec? 1 min? :( Tak atrakcyjna kraina z tyloma kozackimi miejscówkami az prosi sie o jakieś fajne misje poboczne, dorzucające do gry kilka postaci nie mających zwiazku z fabułą. Np w stylu misji z rodzinką nietoperzy, wiecej takich NPC'ów urozmaiciłoby świat i rozgrywke. Mam nadzieje ze wyjdzie kontynuacja i ebdzie ejszcze bardziej kozacka, chociaż to moze byc cieżka sprawa ze wzgledu na to ze takie oryginalne pomysły słabo sie sprzedają... Psychonauts 2? Niedoczekanie :sad:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No niestety, o ile na początku zapowiadała się fajnie, to rozczarowuje potem strasznie... Gdybym wiedział że z czasem robi się z tego RTS z elementami free-roamingu, to na pewno bym nie zainwestował. A fabuła ssie pałkę. Jedyne co ratuje grę tak naprawdę to stylizacja (muzyka, JB, Ozzy, Lemmy, Halford i Metal Beasts).

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.