Skocz do zawartości

Brutal Legend


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmieniłem zdanie co do tej gry. Na początku byłem dosyć negatywnie nastawiony. Uważałem, że taki dziwny eksperyment po prostu nie wypali i będzie kicha.

 

 

U mnie to samo. Jednak po ograniu demka jestem bardzo mile zaskocozny. Jeżeli w pełnej wersji twórcą uda się utrzymać choć połowę tej intensywności i różnorodności (moim zdaniem jeden z większych plusów gry - po za genialnymi cut scenkami) to mnie kupili.

 

Jednak co do wyboru U2 czy BL to dla mnie ma innej możliwości niż Nathan w I kolejności.

 

 

ps podjarała mnie lokacja ze śniegiem i mamutem :) jakoś już tka mam, że lubię śnieg w grach jak i na żywca:)

Odnośnik do komentarza

Na gierke strasznie czekalem, odkad zobaczylem pierwsza zapowiedz w PSX Extreme. Jeszcze bardziej nakrecilem sie na ta gierke po obejzeniu Pick of Destiny. Niestety troche sie zawiodlem. Klimacik itd - ekstra, tak jak sie spodziewalem, jednak gameplay'owo oczekiwalem wyzszej ligi. Nie ma to jak hype - zawsze popsuje odbior gry.

Gierke pewnie zakupie (zalezy jakie recenzje bedzie zbierac), ale po zagraniu w demko juz wiem, ze na pewno nie w dniu premiery.

Do tego dochodzi jakis troche skaszaniony dzwiek (dialogi itd. - super) - chodzi mi o wszelakie odglosy podczas scenek (walenie sie drogi, odglosy miecza itd) - brzmi to rodem z Medieviela z PSXa.

Na dodatek demo wazy 1600mb - jakim cudem ja sie pytam? Przeciez to jest zalosnie krotkie.

Odnośnik do komentarza

JA MUSZĘ MIEĆ TĄ GRĘ!!! Po demku najarałem się na nią jeszcze bardziej. Nie śmiałem się tak przy konsoli od czasów Conkera na XBoxie. Zróżnicowany gameplay, klimat, muza, HUMOR - dla mnie rewelka. Jedyny minus tej gry to data premiery, która zbiega się z Uncharted 2, który jest dla mnie nr 1 w tym momencie. Ale po Drake'u zarządzi Brutal Legend.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem zdanie co do tej gry. Na początku byłem dosyć negatywnie nastawiony. Uważałem, że taki dziwny eksperyment po prostu nie wypali i będzie kicha.

 

 

U mnie to samo. Jednak po ograniu demka jestem bardzo mile zaskocozny. Jeżeli w pełnej wersji twórcą uda się utrzymać choć połowę tej intensywności i różnorodności (moim zdaniem jeden z większych plusów gry - po za genialnymi cut scenkami) to mnie kupili.

 

Jednak co do wyboru U2 czy BL to dla mnie ma innej możliwości niż Nathan w I kolejności.

 

 

ps podjarała mnie lokacja ze śniegiem i mamutem :) jakoś już tka mam, że lubię śnieg w grach jak i na żywca:)

Hehe dokładnie to samo. Jak na końcu zobaczyłem zajawkę fulla i motyw z mamutem w śnieżnej lokacji, przyklepało to kupno pełnej wersji. U2, Brutal Legend, w przyszłym roku Mafia2; szykują się śnieżne gry. Po za tym jak wyjdzie Jak 4 to też pewno ze śnieżnym lokacjami, sądząc po tym co NG osiągnęło w Uncharted.

 

Wracając do samej gry, przygodówka w starym dobrym psx-owym stylu. Do tego Jack Black który rozwala, co za tym idzie tona humoru. Co już widać po samym demie. Po za tym gra gameplayem przypomina mi trochę Overlord.

Jak stanieje biorę, bo raczej z U2 to nie ma w ogóle startu jak dla mnie.

 

Yabollek z tym dźwiękiem to aż myślałem że, mi się coś w głośnikach popieprzyło. Bez kitu dźwięki rodem z psone. Mam nadzieję że, to jakoś poprawią albo to wina dema.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zmieniłem zdanie co do tej gry. Na początku byłem dosyć negatywnie nastawiony. Uważałem, że taki dziwny eksperyment po prostu nie wypali i będzie kicha. Dzisiaj po zagraniu w demo już wiem, że w grę na pewno zainwestuję. Za(pipi)ista przygodówka.

U mnie odwrotnie jak na ironię - na grę czekałem, miał być pre-order ale jednak po ograniu dema się wstrzymam. Bezapelacyjnie humor i klimat wymiata, jednakże jak ktoś już wspomniał, gameplay jest delikatnie mówiąc średni. W BL na bank zagram ale w późniejszym czasie - na tę chwilę gra spada z mojej prywatnej listy top3 porządanych 2k9.

Odnośnik do komentarza

E tam średni. Masz gitarkę, masz ciosy toporem, jakiś super atak etc. Jest wszystko czego można wymagać. To jest przygodówka, a nie Ninja Gaiden w heavy metalowej krainie ;) Poza tym gra też stawia na urozmaicenie - autko, ciekawe walki z bossem, gitarka, topór, własna armia, jakieś demoniczne moce, podejrzewam że ciekawa fabuła no i przede wszystkim humor ;)

Odnośnik do komentarza

Hmm mam mieszane uczucia po demie. Z jednej strony mamy super humor, zroznicowana rozgrywke oraz dobra muze a z drugiej hmm srednia grafa, troche dziwny klimat( do ktorego pewnie idzie sie przyzwyczaic) i ogolnie czegos mi brakuje moze rozmachu ?? Nie wiem autentycznie po tym demie jedyne co jestem w stanie stwierdzic to to ze kupie gre ale dopiero stanieje.Tego czy bedzie ona swietna czy srednia zdecydowanie nie jestem wstanie ocenic. Przyznam ze mam jakies dziwne negatywne skojarzenie z ostatnim Ratchetem. Tam tez duzo sie mowilo o duzym zroznicowaniu w gameplayu i swietnej grafice a gra byla poprostu nudna..

 

Mozliwe ze po ograniu Residenta 5 i ogladnieciu paru filmikow z Uncharted 2 gra wydaje mi sie jakas malo filmowa co pewnie normalnie nie byloby minusem :)

 

P.S. Tez uwielbiam snieg w grach wiec ta zimowa krainka pozytywnie nastraja :P

Odnośnik do komentarza

kurde ja tez mam mieszane uczucia po demie, klimat (muzyczny) i humor bardzo fajne

ale sama rozgrywka to taka dosyć średniawa chodzona bijatyka (jak narazie, potem pewnie bede inne elementy)

co prawda w pierwszej chwili po paru ciosach uczucie bylo calkiem fajne (lepsze niz sie spodziewalem po obejzeniu trailerow), ale zanim sie demo skonczylo to juz to mile uczucie zniknelo i jednak walka jest dosyc drętwa ...

 

czyzby to byla gra w ktorej trzeba sie przemeczyc przez gameplay zeby poogladac smieszne filmiki? :P

Odnośnik do komentarza

Biorę na bank, nie wiem czy w dniu premiery, ale na pewno zainwestuje w ten tytuł. Gameplay to nic specjalnego, zwykły slasher, ale humor i cała heavy metalowa otoczka, paluszki lizać. Początkowa scenka z "heavy metalową kapelą" rozłożyła mnie na łopatki :) I jeszcze moment, kiedy zasiadamy za kółkiem pojazdu... Motorhead uderza z głośników! Oj, muzyka w tej grze będzie znakomita!

Odnośnik do komentarza

To gameplay a nie klimat w ogromnej większości przypadków ratuje grę. Tim Shafer powinien robić filmy a nie gry. Stawiam że po premierze wielkim nurtem popłynie lament w gazetach i portalach, że gracze się nie znają, że półmózgi i w ogóle nie potrafią docenić geniuszu światłego twórcy i dlatego gry nie kupili.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
To gameplay a nie klimat w ogromnej większości przypadków ratuje grę. Tim Shafer powinien robić filmy a nie gry. Stawiam że po premierze wielkim nurtem popłynie lament w gazetach i portalach, że gracze się nie znają, że półmózgi i w ogóle nie potrafią docenić geniuszu światłego twórcy i dlatego gry nie kupili.

 

Zgadzam się z da$siem, gra wyląduje w jednym koszyku z okami, ICO czy SotC. Zabijająca klimatem ale nie dla mas bezmózgowców szukających za(pipi)istych efektów graficznych oraz gameplaju a'la Uncharted.

 

Mam nadzieję że się mylę, bo mimo iż widziałem tak niewiele, już wiem że chcę w niedalekiej przyszłości sequela!

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

wiecie co.. hmmm chyba troche przesadzacie z magią

 

gra ma mega za(pipi)isty klimat i humor, grafe tez wporzo.. jedyne co kuleje to wlasnie gameplay.. średni slasher , to tak jak z malo popularna gierką ghost raider (na podstawie filmu) , była to ostra zrzynka z god of war, ale mimo ze kopiowala kazdy element to wypadała bardzo srednio bo kazdy skopiowany element byl skopiowany i zwalony..

tutaj nie mowie ze cos jest skopiowane ale tez kameplay jest bardzo średni poprostu, demo mialo w sobie moze z 5 minut walki , i juz po tych 5 minutach pod koniec bylo nudno... gdyby cala gra składała sie z 80% z filmikow i humoru to by bylo fajnie, chetnie bym przeszedl, ale ejsli potem filmikow bedzie mniej , a bedzie bieganie po swiecie i dretwe walki to .... tez trzeba sie bedzie jakos przemęczyc ;p ale serio gra jest bardzo nierowna, praktycznie kazdy element jest za(pipi)isty oprocz jednego... samej walki ;/ bardzo zaluje, mam tez nadzieje ze pelna gra bedzie jakos bardziej zroznicowana i moze bedzie coś ciekawego i drętwa walka nie zdominuje gry ;p

boje sie ze ta gra moze byc jak assasin creed - całosc fajna ale jeden element zwaolny (tam monotonia a tutaj drętwa walka)

Odnośnik do komentarza
To gameplay a nie klimat w ogromnej większości przypadków ratuje grę. Tim Shafer powinien robić filmy a nie gry. Stawiam że po premierze wielkim nurtem popłynie lament w gazetach i portalach, że gracze się nie znają, że półmózgi i w ogóle nie potrafią docenić geniuszu światłego twórcy i dlatego gry nie kupili.

 

Zgadzam się z da$siem, gra wyląduje w jednym koszyku z okami, ICO czy SotC. Zabijająca klimatem ale nie dla mas bezmózgowców szukających za(pipi)istych efektów graficznych oraz gameplaju a'la Uncharted.

 

Mam nadzieję że się mylę, bo mimo iż widziałem tak niewiele, już wiem że chcę w niedalekiej przyszłości sequela!

 

Oj nie przesadzaj. ICO czy Okami to mimo wszystko liga wyzej. Brutal Legend narazie wyroznia sie fajnym humorem( aczkolwiek nic wybitnego jest pelno komedii ktore bardziej smieszą) i unikatowym klimatem (troche w stylu Conkera- to na plus). Nie doszukiwalbym sie tutaj niczego amitnego ot dobra rozrywka. Moze sie myle zobaczymy. Narazie nie ma co zbyt pochopnie po kortkim demie oceniac gry w jedna czy druga strone..

Odnośnik do komentarza
To gameplay a nie klimat w ogromnej większości przypadków ratuje grę. Tim Shafer powinien robić filmy a nie gry. Stawiam że po premierze wielkim nurtem popłynie lament w gazetach i portalach, że gracze się nie znają, że półmózgi i w ogóle nie potrafią docenić geniuszu światłego twórcy i dlatego gry nie kupili.

 

Zgadzam się z da$siem, gra wyląduje w jednym koszyku z okami, ICO czy SotC. Zabijająca klimatem ale nie dla mas bezmózgowców szukających za(pipi)istych efektów graficznych oraz gameplaju a'la Uncharted.

 

Mam nadzieję że się mylę, bo mimo iż widziałem tak niewiele, już wiem że chcę w niedalekiej przyszłości sequela!

 

Oj nie przesadzaj. ICO czy Okami to mimo wszystko liga wyzej. Brutal Legend narazie wyroznia sie fajnym humorem( aczkolwiek nic wybitnego jest pelno komedii ktore bardziej smieszą) i unikatowym klimatem (troche w stylu Conkera- to na plus). Nie doszukiwalbym sie tutaj niczego amitnego ot dobra rozrywka. Moze sie myle zobaczymy. Narazie nie ma co zbyt pochopnie po kortkim demie oceniac gry w jedna czy druga strone..

 

Zgadzam się z Tobą ale nie chodziło mi tutaj o sam gatunek czy głębię gry, chodzi mi bardziej o oryginalność samego tytułu ot za(pipi)iste połączenie humoru z metalem i fantasy. Niby banał ale nikt tego wczesniej nie zrobił w taki sposób. W dzisiejszych czasach, coraz ciężej stworzyć grę z bardzo oryginalną fabułą, wszystko już widzieliśmy w lepszym lub gorszym wykonaniu. Czy to kosmici, wojna, superbohaterowie czy inne zombi, widzieliśmy już wiele więc teraz musimy oceniać gry pod względem wykonania czy właśnie to, w jaki sposób dane elementy gry zostały ze sobą połączone. Pod takim właśnie kątem oceniam BL.

 

@Yano

 

Z Tobą po części też się zgadzam ale zauważ że tak jak napisałeś, sama rozgrywka w demie to jakieś 5 min. W tym czasie, dostajesz topór, gitarę i furę oraz dupę którą możesz rzucać :P a to tylko 5 minut z gry. Jeśli cała gra będzie rozwijała się w takim tempie, musisz przyznać że zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza

sama rozgrywka w demie to jakieś 5 min. W tym czasie, dostajesz topór, gitarę i furę oraz dupę którą możesz rzucać :P a to tylko 5 minut z gry. Jeśli cała gra będzie rozwijała się w takim tempie, musisz przyznać że zapowiada się ciekawie.

no wlasnie, jesli dalej z taka predkoscia bedziemy dostawac rozne bajery to fajnie, ale jesli topor gitara i laska to 90% asortymentu to reszta gry moze byc dosyc uboga ;p

Odnośnik do komentarza

sama rozgrywka w demie to jakieś 5 min. W tym czasie, dostajesz topór, gitarę i furę oraz dupę którą możesz rzucać :P a to tylko 5 minut z gry. Jeśli cała gra będzie rozwijała się w takim tempie, musisz przyznać że zapowiada się ciekawie.

no wlasnie, jesli dalej z taka predkoscia bedziemy dostawac rozne bajery to fajnie, ale jesli topor gitara i laska to 90% asortymentu to reszta gry moze byc dosyc uboga ;p

 

Nie wierze w to. Tzn w to ze gra bedzie dostarczac co chwile cos nowego jak w demie. Zapomnieliscie wszyscy ze ta gra to niestety sand box z elementami znanymi z overlorda( czyli mozna sterowac jakimis tam maszkarami). Przyznam ze ten otwarty swiat pradopodobnie odrzuci mnie jeszcze bardziej od gry gdyz nici bedzie z dynamiki. Slaby gameplay + monotonne przemieszczanie sie od lokacji do lokacji = nuda po 5 h gry.. obym sie mylil..

 

P.S. Nie wiem czemu tworcy uparli sie tak na robienie gier sand boxowych ( nie wiem jak to odmienic:). Wiekszosc tych gier nawet nie chce sie ludziom przechodzic do konca. Mogliby wszyscy wziac przyklad z Uncharted i bardziej dopracowac mniejsze obszary a nie rozwlekac gre kosztem dynamiki i grafiki..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...