Skocz do zawartości

Brutal Legend


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

super sie ubawilem przy demku, szkoda troche krótko. Najlepiej chyba prezentuje sie moment schodzenia "mechem" z góry. Pomimo ze nie jestem fanem tego typu gier to muzyczna otoczka i świetny humor mnie przekonały. Szydera w intro z nowoczesnego pseudo-metalu rządzi ;] Moze mogloby byc troche lepiej graficznie ale nie jest zle, poza tym to tylko kawalek levelu.

Odnośnik do komentarza

Dopóki nie zagrałem w demo to nie interesowałem się tą grą nic, a nic. Może to i dobrze bo demko mną pozamiatało. Ładna grafika, zrożnicowany gameplay (walka z bossem, jazda autem, oryginalna broń i fajne specjale - gitara trzęsienie ziemi), a co najważniejsze KLIMAT, który jest fantastyczny - dialogi, komentarze głównego bohatera, ogólnie ta metalowa otoczka. Jest naprawdę dobrze do tego stopnia, że gdyby nie U2 to dzisiaj grałbym właśnie w BL.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co jest nikt nie gra? Nie ma wojenki gdzie ładniej? Czas rozruszać ten temat :diablo:

to może wojenka o dlc

http://www.incgamers.com/News/19335/brutal-legends-first-dlc-pack-announced

 

Electronic Arts and Double Fine have announced the first downloadable content pack for Brutal Legend.(...)

 

The pack will hit Xbox LIVE on 3 November at the price of 400 Microsoft Points, but the really lucky players are those on PS3. While it'll hit two days later on 5 November, Tears of the Hextadon is going to be completely free on the PlayStation Network until 19 November, at which point it will become ?3.99 GBP.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj troszku, usiadłem na chwilkę i wstałem po 5 godzinach z chęcią na jeszcze, ale że późna pora i rodzina nie mogła spać, bo tej gry po cichu nie da się przejść. Muzyka jest tu niesamowita, po muzyce to jak zbudowany jest świat i jakim językiem do nas mówi jest ... (pipi) nie do opisania. Fantastyczny pomysł na misje, może poboczne niezbyt, ale główny wątek trzyma poziom. Środowisko naturalne jest bogate w roślinność i zwierzęta, a widoki pomagają zaplanować kolejne dziary na skórze gracza.

 

Jeśli voice acting w U2 wam się podobał, to tu was zabije o wiele większą dawką humoru, może Lemmy(Motorhead) nie jest najlepszym aktorem, ale to co słychać w jego głosie dodaje prawdy postaci w jaką się wcielił. Gram na poziomie brutal i nie jest to na razie jakiś ogromny hardcore, ale często trzeba pomyśleć nad taktyką potyczek i wykorzystać naprawdę głęboki wachlarz możliwości walki jaki ofiarowali twórcy.

 

Nie popróbowałem online, wyleciało mi to z durnego łba. Postaram się coś jeszcze o tym skrobnąć. Kupujcie ten tytuł bo jest wart tego, aby zajrzeć do głowy chyba najbardziej pomysłowego freaka w branży. Schafer we salute u!!!!!!!!!!!!!!!

 

edit

jedyne czego mi brakuje i co mogłoby jeszcze bardziej pociągnąć rozgrywkę to brak współpracy z gitarami z GH RB, marzę.gif sobie bitwę na dwie armie, gdzie machasz wiosłem coby do ataku i uzdrawiasz swoich wojaków bezbłednymi solówkami, a komendy wykrzykujesz w mikrofon

(pipi)a że nikt nigdy nie zrobi takiej gry dobrze wiem

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Ja wlansie wymieniam sie na BL, moze kupić bym gry nie kupił (tylko ze względu na duży wysyp tytułów must have) ale zajawke mam bardzo. Demko było git, rozwala mnie chociażby szydera z pseudo metalowych kapel w intro, strzał w 10! Nie jestem oldchoolowym fanem metalu i na wielkie czachy łańcuchy i demony patrze z przymrużeniem oka, to jednak tan klimat i muzyka w grze sprawia że juz mi sie japa cieszy. Dajcie znać jak multi wypada bo story mode pewno szybko pęknie.

Odnośnik do komentarza

Jakiś tydzień temu zagrałem w demo i powiem tak, gdybym miał więcej kasy to grę kupiłbym z miejsca. Świetny slasher, brutalny i z humorem, i ta heavymetalowa muza podkręcająca klimat. Grafika trzyma poziom i jest utrzymana w ciekawej stylistyce. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. To realistyczne menu stanowi niezły bajer. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

dzięki za cynk Ziemia, PSS juz odwiedzone. heh, map pack 100 kb?? :unsure:

 

Ja jako ze od kilku dni jestem juz szczesliwym posiadaczem BL to napisze zwoje 5 groszy. Otóż chyba spodziewałem sie troche wiecej, ale nie mam zamiaru narzekać ;) No moze tylko chwile, co moge grze zarzucić - troche wieje pustką z obszaru gry, owszem świetną dekoracją są różne charakterystyczne elementy krajobrazu, ale często gęsto powtarza sie krajobraz typu zielone pole przecięte drogą z jakimis dodatkami gdzies z boku, drzewa porozstawiane dość rzadko, ogolnie troszke wieje pustką, no moze nie pustką ale jest bardzo... "przestrzennie" :) Co tam jeszcze... troche fizyka samochodu ssie, łatwo zahaczyć sie i zastopować o różne elementy i nasza fura np na dość stromej górze twardo stoi na zboczu ani myśli zacząć zjeżdzać w dół [ok powiedzmy ze jest za(pipi)ysty ręczny :)]. Ale chyba najwiekszy mankament to side missions, narazie głównie spotykałem misje ambush, qrcze kazda wyglada tak samo w dodatku ile zajmuje... 30 sec? A nie chce sie śpieszyć ze story zeby za wczesnie nie skonczyć.. każdy wie ze jak sie szybko kończy to mało satysfakcji ;):whistling:

To by bylo na tyle psioczenia, gra sie przyjemnie, klimat i design to 1sza klasa, pamietam Psychonauts to dla mnie jedna z najlepszych gier EVER!!! uwielbiam gry oryginalne w dodatku tutaj jak najbardziej pasuje mi klimat muzyczny i stylistyka, o to chodzi! Uncharted 2 bylo bardzo fajne ale.... Bohater charyzmatyczny z krwi i kości, moshpit w grupie headbangersów powala :teehee: Nie mozna narzekać tez na samą grafike , trawa zdecydowanie lepsza niż w operation flashpoint :P, moze troche sie horyzont dorysuje i lekko spada fps przy wyscigach samochodowych [tak mi sie wydaje] ale za to zmiany pory dnia i pogody wyglądają ok.Fajnie wypada tez sprawa RTSopodobna, to dobrze wróży multi, wlasnie, gra ktos wogole? bo mysle ze nie omieszkam sprawdzic po skonczeniu singla. Koncową opinie wystawie po skonczeniu gry ;) R&R!

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...