Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

1. można miec wiele kont na jednym xsie - każde musi miec osobno opłacany live gold by grac online

2. nie

3. nie

4. ban jest zazwyczaj wynikiem przeróbki, a jak zauważą (choć nie zawsze) przeróbke tam gdzie naprawiają to odeśla zepsutego i stracisz gware (i czasami karzą jeszcze płacic za kuriera)

5. w Microsofcie i systemie xboxlive jest wiele aspektów które teoretycznio-prawnie sie wykluczają a istnieją - pod tym wzgledem ta firma czesto sama sobie zaprzecza (np brak oficjalnego live w Polsce - mozliwość ustawienia w menusach polskiej flagi (mimo ze GT jest zarejestrowany na np UK)

Odnośnik do komentarza

witam- do rzeczy.

konsola x360- profil ,,maciek" troche osiagniec, godziny grania itd

mam do wykorzystania 3 triale na live (nowa konsola)

z profilu ,,maciek" daje dolacz do xbox live, e-mail, haslo itd i kur.wa robi mi zupelnie nowy profil. zero gs, osiagniec.

a ja chce miec moj profil z gs itd.

jak zarejestrowac swoj profil offline zeby byly wszystkie osiagniecia, postepy w grach itd- bo nie usmiecha mi sie zaliczc wszyskie gry od poczatku

Odnośnik do komentarza

dla pewności - ten profil "maciek", nigdy go nie rejestrowałeś na darmowym trialu golda?

jak masz offline profil i chcesz dołączyć do XBL powinieneś przejść te wszystkie kroki, gdzieś po drodze powinno wyskoczyć sprawdzanie nicka. jeżeli ten obecny już jest zajęty to będziesz musiał podać nowy ale dorobek zachowasz. przynajmniej ja tak miałem kiedy swoje konto podłączałem do live, chyba że coś się zmieniło w tym czasie.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dziś dostałem wiadomość ,że dostaje darmowe 400 punktów i 3 miesiące golda w ramach przeprosin za wyłączenie serwerów ze starego xboxa. Dostał ktoś taką samą wiadomość ? Kod na punkty był w wiadomości ale o goldzie jest tylko tyle ,że zostanie dodany automatycznie jednak dalej mam silver. Wie ktoś jak go aktyować ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam ostatnio problem, że jak chcę dołaczyć do grupy żeby porozmawiać z kumplem przez hs to wyskakuje mi błąd że są problemy z siecią. Jak chce mnie zaprosić do gry w bc2 to nie może znaleźć takiej gry a jak już uda mi się połączyć z nim to i tak nie mam możliwości z nim rozmawiać. Mam neostrade 2 mega, może jakieś porty mam nie pootwierane nie wiem? : |

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Potrzebuje pomocy z podlaczeniem X'a do neta.

 

Router mam na strychu, a komputer podlaczony do niego jest przez wifi.

Chcialbym zrobil tak aby xbox byl podpiety do komputera i ten udostepnial mu internet

aby moc podlaczyc sie do Live.

W komputerze mam karte sieciowa, spinam urzadzenia kablem RJ-45 dodawanym do zestawu i na

tescie wyskakuje blad polaczenia ;/.

 

Czy moglby mi ktos pomoc i napisac krok po kroku co mam zrobic ;=/ vista ssięęę

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...