Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Zauważyliście, że gry GoD na XBL PL w MSP są bardzo tanie? Na UK i USA takie gry jak Crysis1 czy Resident Evil 4 kosztują 1840 MSP, a na PL tylko 1360 MSP ~ 48 zł. Podobnie jest z promocjami na GoD - w PL zawsze jest taniej.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Co trafi na Xbox Live w najbliższym czasie? Odpowiedzi na to pytanie udziela, a jakżeby inaczej, rozpiska, która pojawiła się na blogu Majora Nelsona.

 

Jutro będzie miała miejsce premiera Quantum Conundrum i Zuma’s Revenge! - ceny gier wyniosą odpowiednio 1200 i 800 MSP, a 13 lipca pojawi się Dungeon Fighter Live kosztujący 800 MSP. Natomiast w przyszłym tygodniu dojdzie do debiutu długo oczekiwanego Tony Hawk’s Pro Skater HD za którego chętni gracze zapłacą 1200 MSP. 17 lipca światło dzienne ujrzy darmowy, multiplayerowy dodatek do Mass Effecta 3. Aktualnie ofertą Deal of the Week objęte są DLC do Fallouta 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion.

 

Xbox Live Arcade:

Quantum Conundrum (Square Enix) - 11 lipca – 1200 MSP

Zuma’s Revenge! (PopCap) - 11 lipca – 800 MSP

Dungeon Fighter Live (Microsoft) – 13 lipca – 800 MSP

Tony Hawk’s Pro Skater HD (Activision) - 18 lipca – 1200 MSP

 

DLC:

Babel Rising: Sky’s the Limit DLC (Ubisoft) - 11 lipca – 240 MSP

Mass Effect 3: Earth Multiplayer Expansion (Electronic Arts) – 17 lipca - darmowe

 

Deal of the Week od 10 do 16 lipca:

Oblivion Shivering Isles - 1200 MSP (50% taniej)

Oblivion Knights of the Nine - 400 MSP (50% taniej)

Fallout 3 Mother Ship Zeta - 400 MSP (50% taniej)

Fallout 3 Point Lookout - 400 MSP (50% taniej)

Fallout 3 Broken Steel - 400 MSP (50% taniej)

Fallout 3 The Pit - 400 MSP (50% taniej)

Fallout 3 Operation: Anchorage - 400 MSP (50% taniej)

 

Deal of the Week od 17 do 23 lipca:

Might & Magic Clash of Heroes I’m the Boss! DLC - 120 MSP (50% taniej)

Scott Pilgrim Knives Chau DLC Pack - 80 MSP(50% taniej)

RUSE Pack of the Rising Sun - 400 MSP(50% taniej)

RUSE The Chimera Pack - 280 MSP (50% taniej)

 

Oferta specjalna – gry Arcade Microsoft Studios taniej od 10 do 16 lipca:

Toy Soldiers Cold War - 600 MSP(50% taniej)

Hydrophobia - 200 MSP(50% taniej)

Section 8 Prejudice - 600 MSP(50% taniej)

The Splatters - 400 MSP(50% taniej)

Hydro Thunder Hurricane - 600 MSP (50% taniej)

 

Gry na żądanie:

Portal 2 – 10 lipca

UFC Undisputed 3 – 17 lipca

Blackwater – 17 lipca

 

Rynek awatarów:

Avatar Garage (Xbox LIVE) – 10 lipca

Bellator MMA (MTV) – 10 lipca

Quantum Conundrum (Square Enix) – 10 lipca

Halo 4 Update (MGS) – 10 lipca

Minecraft Update (MGS) – 10 lipca

Vampire/Werewolf Update (Xbox LIVE) – 10 lipca

Battlestar Galactica (Xbox LIVE) – 10 lipca

Batman Dark Knight Returns Update (WB) – 20 lipca

 

gram.pl

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie greg jakiś tam. Też dostałem dwie wiadomości. Na xbox.com nie widziałem nigdzie opcji skargi więc tylko zablokowałem wiadomości od typa.

 

Najśmieszniejsze jest to, że ludzie na takie wałki idą. Jeden z naszych forumowych kolegów ma znajomego co mu tak 3 razy konto ukradli :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej, potrzebuję pomocy z migracją konta. Czy ta opcja dalej jest dostępna? Próbowałem korzystać z poradnika

 

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.onlinecenter.pl%2F7308%2FAktualnosci%2FXbox-Live-w-Polsce-migracja-konta-krok-po-kroku.html&h=bAQEJXaS1

 

ale nie znajduje u siebie tej opcji. Mam konto zarejestrowane na USA :(

Odnośnik do komentarza

Jak to o co? Obecnie kody z dema Monster Hunter Frontier (z japońskiego marketplace, więc trzeba mieć jedno konto japońskie) działają 14 dni. W temacie o żulerni podawałem linka, cały czas to działa (mimo że temat zamknęli fałszywką, że nie działają). Jak ktoś będzie podawał fałszywe dane (lepiej dawać prawdziwe żeby Microsoft się nie czepnął) i robił zdjęcie ekranu z kodami (ten górny się liczy) to w 3 minuty można mieć triala (więc rok "golda" w ponad godzinę).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Czy można zaraportować ziejącego flamem i obelgami kolesia?
Można, ale nic to nie da, Microsoft to olewa, tak samo jak piratowanie cheatowanie - modderstwo (a dawniej kradzione pieniądze). Jeśli chcesz to wyślij mu wiadomość tekstową, sprowokuj go do bluzgów (to łatwe, bo takie śmiecie są bardzo agresywne i nie przestrzegają zasad), ale delikatnie by to nie wyglądało na prowokację. Wtedy on odpowiada bluzgami, ty raportem i on ma bana na 1 dzień, a potem dłuższe i dłuższe. Tylko w ten sposób można było zbanować modderów w GTA4.
Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że nawet nie musiałem go prowokować. Nie bezpośrednio w rozmowie. Po prostu wchodzę do meczu KotH w GoW3 i tak się złożyło, że była końcówka - przez nas wygrana. Udało mi się sięgnąć kilku przed gongiem. W momencie kiedy wbiłem się w jatkę kolo zaczyna rzucać pod moim adresem "You useless dogshit! You fucking cunt!", i tak przez 20 sekund. W kolejnym meczu szło mi okropnie, ale graliśmy przeciwko czwórce świetnie zorganizowanych KotH'orowców. Kiedy mecz się skończył naszą dość wysoką porażką dostałem voicemessage z takimi epitetami, że nawet ja zdębiałem. Nigdy nie reaguję na flaming bo jestem na to za stary, ale tak czy owak napisałem mu, że jest tylko randomem i nic mnie nie obchodzi co ma do powiedzenia pod adresem mojej osoby. Polazłem spać i uznałem akcję za niebyłą. Rano wbijam na XBL, a tu kolejna wiadomość głosowa gdzie kolo wyzwał mnie ponownie po czym poinformował, że mnie zaraportuje bo jestem najgorszym graczem jakiego widział i moja ranga Extremaly Serious jest zglitchowana. Ja nawet nie wiedziałem, że GoW3 można glitchować.

 

Zgłosiłem sprawę do Cher na Epic Forums i uspokoiła mnie, że zanim kogoś zbanują skrupulatnie badają GT użytkownika. Dodała, że jeśli mam te wiadomości można dzwonić do Microsoftu i być może oni zbanują kolesia za groźby pod moim adresem.

 

No nic. Myślę, że mogę spokojnie grać dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Załatwiłem triala na 14 dni, pograłem 2 razy w reach i już mi online wystarczy, wydawalo mi się, że multi mnie wciągnie tak jak kiedyś. Nestety, taka gra już mi niestety nie leży, nie dlatego że lipnie gram, bo aż tak źle nie jest, ale chyba to już nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Mi w ogóle multi coś nie podchodzi, w takim AC jest świetne, w Halo jest świetne, ale granie online zacząłem postrzegać za stratę czasu, wolę w singla pociapać :) Na święta w coopie coś może uda mi się zaliczyć (wstępnie umówiony jestem na Gears of War 1 :D)

Odnośnik do komentarza

No proszę , a już myślałem że zostałem sam na polu grania single player hehe . Multi też nie dla mnie i tak samo uważam granie online za pożeracz czasu . Wybieram gry tylko i wyłącznie ze świetnym singlem i jakoś nie czuję że coś tam tracę przez to że nie ma mnie w necie :) Ale ja nie założyłem konta na facebooku czy nk więc było mi łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...