Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi zdrapkami. Mam kupon na 1 miesiąc golda i tam jest niby że ważny do 06/30/2009 więc już powinien być trup, wklepałem go i pisze że jest gold. Wsumie to nie chcę go jeszcze używać, mogę jeszcze trochę poczekać czy lepiej go zużyć bo się przeterminuje?

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie - by użyć gwarancji mój ojciec musiał zarejestrować się na Xbox.com jako Polak. No i wpisał inną nazwę Gamertaga, niż mam, na naszą konsolę. I pytanie - czy muszę np. zmieniać nazwę swojego Gamertaga, jakbym chciał się wlogować do Xbox LIVE, czy może mogę mieć parę Gamertagów na jednej konsoli?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie. Mam swój profil, na którym mam już kilka save'ów. Teraz chciałem sobie założyć Live'a i oczywiście musiałem stworzyć nowy profil. Mogę tamten stary dodać do Live'a albo przenieść jakoś swoje save'y z tamtego profilu na ten nowy? Nie chcę tracić progresu w grach, w których jestem już całkiem daleko (Fable 2 skończone i X-men Origins w połowie). GSy mnie nie interesują.

 

Edit: I na jaki kraj najbardziej opłaca się mieć główne konto? UK?

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

gdy zakladasz live nie musisz stwarzac nowego profilu

 

poprostu bedąc na starym oflinowym profilu klikasz "połącz z live" i wtedy podłaczasz ten profil do live. Moze sie zdażyc ze na live już istnieje konto z taką nazwą wtedy system poprosi o zmiane nazwy/nicku, wtedy zmieniasz coś w nazwie i jest ok.

Save'y nie da sie przenosic z konta na konto

Ja mam konto UK i jestem zdowolony. Napewno nie zakładaj konta na Niemcy bo tam duzo rzeczy jest poobcinanych (typu brak krwi itp)

Odnośnik do komentarza

Jak wchodzę ze swojego profilu, który rzeczywiście jest zajęty to mi piszczy konsola, że musi się wylogować najpierw i zarejestrować mogę się dopiero jak nie jestem na żadnym profilu.

 

Edit: Dzisiaj męczyłem się jeszcze z pół godziny. Wygląda to tak, że jak ze swojego profilu daję "Join Xbox Live" to konsola każe mi się wylogować no i się rejestruje normalnie. Wybieram gamertaga etc. Nie mogę połączyć swojego profilu z Live'em, mogę tylko założyć nowy. Tyle się naczytałem, że MS super dopieścił swoją usługę online i od razu się sparzyłem -_-

Odnośnik do komentarza

starego profilu nie da sie usunąć z live - MS trzyma nawet 5letnie nie uzywane

 

by nowemu zmienic nazwe trzeba wydać 800MP - oczywiscie tylko na taką nazwe która nie istnieje w systemie (czyli na stary nie da sie bo stary istnieje i jeszcze długo będzie istniał nawet nieużywany)

a przypisanego maila - powinno byc gdzieś w opcjach (dokładnie nie wiem nigdy nie zmieniałem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...