Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Uważajcie na gry no jtag, jak ktoś korzystał niech spodziewa się bana.

 

Przegrałem kilkanaście godzin w halo reach na slimie kilka miesięcy temu, a dzisiaj ->

 

Xbox LIVE

 

Powiadomienie o trwałym zawieszeniu: Kradzież ze sklepu

 

 

[ NIE ODPOWIADAĆ na tę wiadomość. Została ona wysłana z konta, które nie jest monitorowane. ]

 

Niniejszym zawiadamiamy, że Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE zostały trwale zawieszone ze względu na kradzież ze sklepu.

 

Postępowanie, które doprowadziło do zawieszenia może zawierać, ale nie jest ograniczone do:

 

Powielenie historii zakupu

Próby oszustwa na punktach Microsoft Points

Bezprawne uzyskanie kodów wykupu

 

Twoje postępowanie zwróciło uwagę zespołu egzekwowania usługi LIVE ze względu na skargi przysyłane przez innych użytkowników usługi Xbox LIVE lub podczas działań serwisowych. Zespół egzekwowania LIVE przejrzał skargi i inne dane dotyczące postępowania i ustalił, że narusza ono Terms of Use (Zasady użytkowania) i/lub Code of Conduct (Kodeks postępowania) usługi Xbox LIVE. Ponieważ Twoje postępowanie stanowi naruszenie, zespół egzekwowania LIVE wydał trwałe zawieszenie.

 

Podczas zawieszenia niemożliwe jest zalogowanie się do usługi Xbox LIVE. Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE nie zostaną przywrócone.

 

Biuro obsługi klienta nie może zmieniać ani udzielać bardziej szczegółowych informacji odnośnie zawieszenia.

 

 

 

I w (pipi)e mają to czy miałeś live na miesiąc czy opłacone na 2lata.

 

Jeszcze się okaże że ruszą dupę i poblokują konta tych co kupowali kontent na lewe ms points xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zauwazyliscie, ze jak przegladacie osiagniecia przez strone internetowa, te ukryte w ogole sie nie wyswietlaja od jakiegos czasu ? Na dodatek nie we wszytskich grach, ale np w takim DIRT 3 czy Forzy te ukryte sa ukryte nawet na xbox.com... Tez tak macie, czy tylko u mnie cos nie bangla ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

sposob na 48h live:

 

1. Logujemy się na swoje konto XBL na xbox.pl

2. wchodzimy na stronkę: xbox360.mh-frontier.jp

3. klikamy na czerwony pasek nad dwójką

4. gdy wczyta się stronka klikamy w kwadrat z napisem xboxlive

5. pierwszy kod jest trialem na 48h a drugi umożliwia pobranie dema Monster Huntera z japońskiego XBL.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, jestem kompletnie zagubiony, Live'a nie tykałem od dobrych 2 lat, tragedia.

W końcu sobie sprawiłem router, podłączyłem wszystko ładnie, mam swoje konto na Xbox Live, jednak założone przed wymogiem posiadania konta na Windows Live. Tutaj pojawia się pytanie - co muszę zrobić żeby moje stare konto przypisać do usługi Windows Live?

Nie linczujcie mnie, przekopałem już sporo tematów, chciałbym tylko wiedzieć czy taka możliwość istnieje i jak to zrobić, nie chcę wszystkiego cisnąć od początku :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...