Skocz do zawartości

FILM - ZABIJ BRACIE


Myszaq

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do ogladania zwiastunu ZABIJ BRACIE, koniecznie w HD - bo wtedy widac jakosc materialu.

 

 

 

rezyseria Afro, produkcja Mashter, w roli glownej Ja :))

 

wypatrujcie stronki filmu - bedzie tam mozna caly pobrac - rowniez koniecznie w HD!!

Edytowane przez Myszaq
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak na chwilę obecną to zapowiada się tłusto. Efekty specjalne mnie zaskoczyły.

Po tym haśle, że to przypomina 'teatr jednego aktora' myślałem, że to coś mega ambitnego ale dla wyznaczonej grupy społecznej a'la "Monologi Vaginy" :P, jednak po indywidualnym zaznajomieniu się z trailerem śmiem twierdzić, że to może być HIT!

A po sukcesie filmu krótkometrażowego, tylko szukać Myszaqa w Hollywoodzkych blockbusterach ;)

Swoją drogą zawsze uważałem, że od Marky Marka lepiej do roli Max Payne'a nadawał się Myszaq. :D

Odnośnik do komentarza
wygląda zdeka na teatr jednego aktora, oby dał radę

 

 

z cala pewnoscia nie bedzie teatr jednego aktora... premiera soon, damy znac... aha - zeby bylo jasne, to krotki metraz bedzie, ale mocny i ciekawy

 

Fajne. Czekam. Jedyne ale:

 

1) Diabeu jednak troche racji ma, ze glos w zajawce jest za cichy,

 

2) kazdy szanujaca sie zajawka musi miec przynajmniej jeden wybuch.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurdę, Myq. Ten temat powinien trzeszczeć w palisadach od sugestii, spekulacji i wszechobecnych spostrzeżeń a jest wręcz odwrotnie. Jeśli odzew tutaj jest przeciwieństwem tego co stanie się po wypuszczeniu filmu to będę mile zaskoczony, póki co słychać cykające świerszcze - a to zły zwiastun dla każdego trailera. ;)

Odnośnik do komentarza

No myszu trailery całkiem całkiem, szczególnie od strony wizualnej. Jest klimat, tylko się zastanawiam jaką historię można przedstawić przez 15 minut. Strasznie krótko jak na film krótkometrażowy :P

Oscarów raczej nie będzie, ale widać że poważnie podchodzicie do produkcji filmu. Trzymam kciuki, kiedy premiera ?

Odnośnik do komentarza

dwa pytanka

dlaczego w napisach koncowych nie ma osoby odpowiedzialnej za montaz filmu?

kiedy bedzie do obejrzenia full co by go ocenic chlodnym okiem montazysty:] bo trailer jest najzwyczajniej w swiecie przecietny.

 

IMHO steadycam na poczatku jest slabo prowadzony

swiatlo, montaz, zdjecia itp z mila checia ocenie po obejrzeniu fulla

Odnośnik do komentarza
dwa pytanka

dlaczego w napisach koncowych nie ma osoby odpowiedzialnej za montaz filmu?

kiedy bedzie do obejrzenia full co by go ocenic chlodnym okiem montazysty:] bo trailer jest najzwyczajniej w swiecie przecietny.

 

IMHO steadycam na poczatku jest slabo prowadzony

swiatlo, montaz, zdjecia itp z mila checia ocenie po obejrzeniu fulla

 

 

montowal Afro - czyli Marcin Wozniacki

 

wez poprawke ze to film robiony przez kilku zapalencow, bez kasy, bez dotacji Unijnych, bez Andrzeja Wajdy i jego psa..

wydaje mi sie ze trailer jest bardzo wporzo i daleko mu do przecietnosci innych polskich produkcji

Odnośnik do komentarza

@Myszaq post wyżej - grunt to być zadowolonym z tego co się stworzyło. IMO bardzo klimatyczny był ten trailer, udało się wam wzbudzić moją ciekawość jak to będzie wyglądało w praniu, jaka będzie historia. Liczę na jakieś ciekawe ujęcia, niekoniecznie przesycone komputerowymi efektami.

O grę aktorską nie mam się co bać, za to szkoda że całość będzie trwała tylko 15 minut. Oby to było jedne z ciekawszych 15 minut spędzonych przed monitorem.

Odnośnik do komentarza
wez poprawke ze to film robiony przez kilku zapalencow, bez kasy, bez dotacji Unijnych, bez Andrzeja Wajdy i jego psa..

Oczywiscie, że wiem jakie są realia takich produkcji dlatego wielki szacunek za checi. Sam siedze w tych klimatach i wiem ile czasu, pracy, serca i samozaparcia kosztuje 30s zajawka, nie mowiac już o 15 min fabule. W HP napisales o profesjonalnej stronie technicznej dlatego w takich kryteriach staralem sie odebrac trailer. Zdaje sobie sprawe, ze nie mieliscie do dyspozycji Red'a, s35mm czy nawet "szesnastki" o gadzetach w stylu techno kranu nie wspominajac.

 

Trailer mnie nie powalil(co nie znaczy, że jest słaby) z trzech wzgledów - po pierwsze dlatego, że ja bym to inaczej widział (mniej konwencjonalnie, bardziej artystycznie) - oczywiscie ciezko jest mowic o postprodukcji nie widząc "surówki", scenariusza czy storyboard'u - dlatego zeby bylo jasne, mowie tylko i wylacznie o zajawce, ktora zawsze jest dosyc elastyczna przy edycji

Po drugie cały czas mam stycznosc z etiudami studenckimi, które pomyslami, montazem i zdjeciami czasami są w stanie rozpieprzyc wysoko budżetowe produkcje w drobny mak. Moze dlatego wiele rzeczy juz mnie - kolokwialnie mowiac - nie rozklada na lopatki.

Po trzecie jak kazdy montazysta lubie narzekac i krytykowac - ale to w koncu moja praca;]

Tak wiec na zakonczenie moge tylko zyczyc jak najlepiej i trzymam kciuki za produkcje.

Od strony produkcyjnej jak i postprodukcyjnej (o ile bedzie taka potrzeba oczywiscie) - zawsze sluze pomoca.

 

pzdr

 

 

p.s Andrzej zupelnie by sie Wam nie przydal;] Zapewne skopiowal by Wasz pomysl i sprzedal jako swoj - ale to juz zupelnie inna bajka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.