Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje, być może coś przegapiłem - dlaczego Jacob mógł zginąć, a Ezaw (po tym jak dopadł go Sayid) - nie?

Sayid mógł go chyba zabić tym sztyletem, ale nie mógł pozwolić na to, żeby Flocke odezwał się pierwszy, a przecież się odezwał i w dodatku od razu go zbajerował, dostał kose, :teehee: i nic mu się nie stało, kto wie co by było gdyby Sayid od razu go ciachnął?

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Przecież Sayid go ciachnął jak od razu go zobaczył ;].

 

 

 

Mowicie ze Jacob taki dobry super nikogo nie zabija

A kto zabil laske Sayida, no moze nie doslownie ale jak wiemy ze z przyczyny Jacoba

Tak samo ojciec Jacka, Christian, nie zdziwilbym sie gdyby tez z Jacoba powodu on zginal, zeby tylko Jack pojawil sie na wyspie

Sawyer i jego rodzinka, czyzby kolejne ofiary Jacoba?

I najwazniejszy powod, zeslanie ich na wyspie, przeciez to najgorsza rzecz jaka moze sie stac dla normalnych ludzi, mozna powiedziec ze "stracili zycie" przez to ze teraz walcza o wyspie dla Jacoba

 

Odnośnik do komentarza

Przecież Sayid go ciachnął jak od razu go zobaczył ;].

 

 

 

Mowicie ze Jacob taki dobry super nikogo nie zabija

A kto zabil laske Sayida, no moze nie doslownie ale jak wiemy ze z przyczyny Jacoba

Tak samo ojciec Jacka, Christian, nie zdziwilbym sie gdyby tez z Jacoba powodu on zginal, zeby tylko Jack pojawil sie na wyspie

Sawyer i jego rodzinka, czyzby kolejne ofiary Jacoba?

I najwazniejszy powod, zeslanie ich na wyspie, przeciez to najgorsza rzecz jaka moze sie stac dla normalnych ludzi, mozna powiedziec ze "stracili zycie" przez to ze teraz walcza o wyspie dla Jacoba

hehe, a właśnie że nie, zrób rewizję a się przekonasz

Flock się pojawił i powiedział: 'Hallo Sayid', a ten go dopiero ciachnął

 

btw. jeśli chodzi o zwerbowanie kandydatów, też mi się ten fakt nie podobał, zostali podstępnie zwabieni na wyspę, ale widocznie Jacob czuł zagrożenie (nie wiadomo dlaczego) i musiał to zrobić, chyba, że ma inne plany o których kompletnie nic nie wiemy

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Mi się podobał. Założę się, że większość tutaj powie, że odcinek kiepski ale mi się parę rzeczy podobało:

 

a) wystąpili praktycznie wszyscy bohaterowie jacy są obecni w 40 minut

b) od groma nawiązań do starych sezonów - pokój 23, pies cziłała itd ;f

c) parę świetnych cytatów:

 

Sawyer: Nie możesz zamienić się w dym i przelecieć dupskiem nad wodą?

Locke: Myślisz, że gdybym mógł, nadal byłbym na tej wyspie?

Sawyer: Nie, to by przecież było niedorzeczne.

 

 

Ilana: Hugo go znajdzie.

Ilana: Wyśledzi i sprowadzi tutaj.

Miles: Jeśli Alpert nie jest upaprany w tłuszczu z boczku, to Hugo raczej go nie wytropi.

 

xD

 

d) fajna końcówka

e) uczucie, że wszystko idzie do jednej wielkiej wojny, wielkiego zakończenia

f) Locke, a dokładniej aktor grający Locke'a

 

 

A nie podobały mi się dłużące flashe. Też tak mieliście, że oglądając je, czekaliście tylko aż w końcu akcja przejdzie na wyspę?

 

btw. znalazłem małą ciekawostkę: Wszystkie wydarzenia na wyspie od 6x01 do 6x06 miały miejsce tego samego dnia. :)

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie kiepsko jak poprzednie, ale bez kwasu. Kilka ciekawych motywów, fajnie zapętlili historię Sayida i Jina, na wyspie drętwo. Szkoda, że cliffhengerem okazał się żart kogoś z forum z zeszłego tygodnia "ciekawe co jest za zamkniętymi drzwiami?.... Desmond"

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien o który ci chodzi. O ten, który zmienili rozbitkowie w finale 3 sezonu?

No to chyba ten.

 

Nowy ep dobry i ktoś tu dobrze zgadł, że na łodzi jest Des. W sumie nie mógł to być nikt inny.

 

Jedno mnie zastanawia- może teoria z lostpedii o kolorach białym, czarnym i CZERWONYM jednak ma coś w sobie? Nie wierzę w przypadkowość umieszczenia w odcinku tego pomidora.

Odnośnik do komentarza

Jak na "azjatycki" odcinek bardzo mi się podobał z wyjątkiem zwieńczenia alternatywnej historii (zapładniający nabój, hehe).

Plusy za:

-Mikhaila (ale mógł trochę dłużej powalczyć z Jinem)

-Keamy'ego i Omara

-dialogi Sawyera, Cerberusa, Milesa i Lapidusa

-Widmore i sposób, w jaki podsumował Cerberusa oraz jego geofizyczka (btw - to ktoś z Dharmy, co nie?)

-Desmond, aczkolwiek od początku się domyślałem, że jednak się pojawi

 

Wydaje mi się, że za tydzień będzie jakiś taki melancholijny odcinek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...