Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Siet, Panowie. Po zalogowaniu się przez Facebooka zamiast domyślnie mojego konta "Haro" wyświetla się nowe z moim imieniem i nazwiskiem. WTF?

 

Bo to FB :)

 

Ważne info - w przypadku braku możliwości zalogowania prosimy skorzystać z tej opcji http://www.ppe.pl/przypomnij_haslo.html (mógł być z nią problem, teraz jest OK). Do mnie proszę pisać w sytuacji, gdy ktoś ma maila na portalu, z którego wieki nie korzysta (mail na portalu = mail z forum). 

Odnośnik do komentarza

Wystarczyła by opcja łączenia konta z facebookiem, z tego co zauważyłem można zarejestrować nowe konto na fb w ppe (combo), ale starego już połączyć się z nim nie da. (albo nie zauważyłem). Z tego co gdzieś wdziałem można zdobyć aczika za logowanie się przez fejsa do ppe. Próbując tak zrobić przez pomyłkę stworzyłem konto Kamil "ym pędzichlast". Teraz mam tak jakby dwa, wolałbym żeby to było jedno. Fakt zaloguję się tylko raz przez fb.

Odnośnik do komentarza

 

Nie i nie będzie, żeby wszystkiego w jeden dzień nie zdobyć ;). Lista liczy 120 pozycji najróżniejszego typu. 

 

A co jeśli ktoś na np blogu wypisze jakie zdobył, czy dostanie za to bana? :sorcerer:

 

 

Po co wypisywać :). Te zdobyte każdy może u każdego podejrzeć - http://www.ppe.pl/spolecznosc-28333-sephrio.html (swoją drogą nieźle Ci idzie :D). 

Odnośnik do komentarza

 

Siet, Panowie. Po zalogowaniu się przez Facebooka zamiast domyślnie mojego konta "Haro" wyświetla się nowe z moim imieniem i nazwiskiem. WTF?

 

Bo to FB :)

 

Ważne info - w przypadku braku możliwości zalogowania prosimy skorzystać z tej opcji http://www.ppe.pl/przypomnij_haslo.html (mógł być z nią problem, teraz jest OK). Do mnie proszę pisać w sytuacji, gdy ktoś ma maila na portalu, z którego wieki nie korzysta (mail na portalu = mail z forum). 

 

 

U mnie cały czas wyświetlało "błąd logowania" - znalazłem przyczynę  - na forum mam nick Szczuru (z wielkiej litery), forum/stare PPE ignorują małe/wielkie litery z loginie (tzn na forum i na starym ppe mogłem się zalogować jako szczuru a i tak wyświetlało Szczuru). Przy próbie zalogowania na PPE 2.0 jako szczuru wyświetla "błąd logowania", jako Szczuru - jest ok. Myślę, że powinniście dopisać notkę, że textbox loginu rózróżnia małe/wielkie litery ewentualnie dodać ignorowanie wielkości liter do tego textboxa.

 

//Edit

 

Jeszcze jedno - gdzie na PPE 2.0 jest link do forum? Chyba jestem ślepy...

Edytowane przez Szczuru
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno - gdzie na PPE 2.0 jest link do forum? Chyba jestem ślepy...

 

Jak klikniesz w "Społeczność" to z prawej strony masz odnośnik do FPE.

 

Edit:

Aha, nie działa mi logowanie na stałe.

 

Edit2:

Nowy wpis na portalu i od razu error 404 :Dhttp://www.ppe.pl/news-20351-ppe_2_0___wiesci_z_placu_boju.html

Drodzy użytkownicy, jeśli czytacie tego newsa, to znaczy, że jest lepiej, niż się spodziewaliśmy :)

:ninja:

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czemu w Encyklopedii jest tak mało gier na PSX'a? Chciałem dodać do profilu, a tu się nie da, bo gier nie ma.

 

Wlasnie tego mi brakuje, chcialbym dodac gry ze starszych konsol takich jak PSX, Saturn, N64, Dreamcast, Gameboy Advance, moze nawet starszych takich jak NES, SNES i GameBoy. 

 

Yano - na glownej nie ma linka do forum, jest w zakladce spolecznosc, mogliby jednak dac na glownej bo to wazny odnosnik.

 

Perez - nie mozna wybrac platformy dla gry Mario & Luigi: Partners In Time czyli jednoczesnie dodac jej do swojej listy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W przypadku Resident Evil Revelations też pokazuje się błąd że grę będzie można dodać po premierze. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że taka informacja pokazuje się jak chcę dodać do kolekcji wersję na 3DS'a. Może macie jakiś mały błąd który sprawia że aby dodać grę to musi być po premierze na wszystkie platformy ??

Odnośnik do komentarza

 

Czemu w Encyklopedii jest tak mało gier na PSX'a? Chciałem dodać do profilu, a tu się nie da, bo gier nie ma.

 

Wlasnie tego mi brakuje, chcialbym dodac gry ze starszych konsol takich jak PSX, Saturn, N64, Dreamcast, Gameboy Advance, moze nawet starszych takich jak NES, SNES i GameBoy. 

 

 

Gier z PS1 jest tak niewiele ponieważ konsola była dodana do bazy danych stosunkowo niedawno. To samo tyczy się DC.

 

W kwestii obecności innych starszych platform (N64, Saturn, tym bardziej NES czy SNES) - ja o tym nie decyduję, ale nie nastawiałbym się. Wymagałoby to ogromnego wysiłku, a PPE zwyczajnie nie ma tylu ludzi żeby coś takiego przedsięwziąć.

Odnośnik do komentarza

Nie da się zagłosować na Resident Evil Revelations na 3DS'a, choć premiera była grubo ponad rok temu. Coś się chyba zwalił system ocen. Ocarinę of Time na 3DS oceniłem na 9, a wyskoczyło 1. To samo z Resident Evil Umbrella Chronicles, chciałem dać 7, a jest 1. WTF?

 

Oceny można anulować więc spokojnie sobie możesz zmienić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...