Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe PPE wygląda świetnie, nowe funkcje i bajery zaliczam na wielki plus. Niestety napotkałem na problem przy logowaniu. Sprawdzony sposób z ustawieniem nowego hasła nie zadziałał. Dostałem od razu mejla, ale po kliknięciu na link wyskoczył error 404. Założyłem więc nowe tymczasowe konto żeby pobawić się aczikami :) Parę razy wyskoczył mi fatal error. Rozumiem że to przejściowe kłopoty które naprawicie, więc póki co nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza

Można dodawać wszystkie gry, ale trzeba wpisać czas ukończenia. Miałem ten bug z Uncharted. Strzeliłem że przejście mi zajęło 8 godzin (i się dodało, wcześniej był błąd że gra nie miała premiery)... w sumie to nie pamiętam. Opcja wydaje mi się niepotrzebna. Nikt chyba nie pamięta w ile zaliczył wszystkie gry które ma na swoim koncie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Można dodawać wszystkie gry, ale trzeba wpisać czas ukończenia. Miałem ten bug z Uncharted. Strzeliłem że przejście mi zajęło 8 godzin... w sumie to nie pamiętam. Opcja wydaje mi się niepotrzebna. Nikt chyba nie pamiętam w ile zaliczył wszystkie gry które ma na swoim koncie.

 

Opcja jest globalna, pomyślana też o nowych tytułach, w które zagramy. 

 

Informacyjnie - strona działa (to znaczy nie w tej chwili :)), ale jeszcze przez kilka(naście) godzin będzie mogła zamulać. Będziemy na bieżąco informować o postępie prac optymalizacyjnych. 

Odnośnik do komentarza

Można dodawać wszystkie gry, ale trzeba wpisać czas ukończenia. Miałem ten bug z Uncharted. Strzeliłem że przejście mi zajęło 8 godzin (i się dodało, wcześniej był błąd że gra nie miała premiery)... w sumie to nie pamiętam. Opcja wydaje mi się niepotrzebna. Nikt chyba nie pamięta w ile zaliczył wszystkie gry które ma na swoim koncie.

Plus gry ktore maja multi,to nie wiem czy mam wpisac w ile przeszedlem sp czy wpisac ile gralem w multi+sp.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Konkretny link plis. 

Ok no więc zwiedzanie rozpoczynamy tutaj:

 

http://www.ppe.pl/news-20259-_gracze_sa_gotowi_na_stale_polaczenie_z_siecia_.html

 

W newsie jest link pod wyrazami "Adama Orth". Link który jak dobrze pamiętam prowadził do newsa z failem tego typa (wiadomo o co chodziło).

 

Zamiast newsa dostaje coś takiego: 

 

http://www.ppe.pl/404.html

 

Dodam że jak kursor myszy znajduje się na samym podlinkownym słowie to w lewym dolnym rogu przeglądarki wyświetla się poprawny link (tzn taki który sugeruje ze jest tam to co chcę zobaczyć a nie error 404).

 

Znalazłem jeszcze jeden taki ale za 10 minut wychodzę z pracy i nie mam za bardzo jak tego teraz szukać. Wieczorem jak znajdę to wrzucę.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...