Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to kandydat do najładniejszego FPSa, ale i tak jest ładniej niż w Black Ops. Niestety MoH, KZ3, Crysis 2 czy Bulletstorm to inna liga. Tak czy inaczej postęp jest spory, gameplay jest płynny, a walki w kosmosie mnie zaskoczyły. W oczy rzuciły mi się: fajna mgła, blur.

Odnośnik do komentarza

Może nie jest to kandydat do najładniejszego FPSa, ale i tak jest ładniej niż w Black Ops. Niestety MoH, KZ3, Crysis 2 czy Bulletstorm to inna liga. Tak czy inaczej postęp jest spory, gameplay jest płynny, a walki w kosmosie mnie zaskoczyły. W oczy rzuciły mi się: fajna mgła, blur.

 

Nie zgodzę się. Reach spokojnie dorównuje poziomem wizualnym FPSom od EA, może nie jest tak dynamiczny jak Bulletstorm, ale też ma swoje atuty. Spore mapy, dużo jednostek, brak loadingów, świetnie wyglądający skybox. Poza tym IMO Halo sprawia takie świetne wrażenie, że mimo swojej liniowości, to czuć jakby to był sandbox w którym możesz się wszędzie dostać. Killzone wygląda lepiej, a poza tym to jedyna z gier wymienionych przez ciebie, która może dorównać Halo otoczką fabulerną czy też uniwersum.

 

np. dla mnie motyw w kosmosie wygląda super

 

image_halo_reach-13016-1852_0008.jpg

 

Ogólnie można zarzucić że nie ma tu jakiś super efektów typu blur czy jakieś inne bzdety, ale mi całkiem pasuje, że obraz jest ostry a nie rozmazany jakimś syfem.

 

I w ogóle wiadomo, że w przeciwienstwie do Halo 3 będzie to w końcu w 720p (według pikselmasturbatorów z beyond3d bodajze)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Gra wygląda super, spokojnie można ją postawić obok wszystkich perełek jaki było dane nam podziwiać, Halo ma taki dizajn i koniec kropka, ale to co pokazali na E3 udowodniło, że Bungie potrafi. Gra rusza się mega płynie, wszystko ostre jak żyleta, modele postaci, oświetlenie, horyzont i niebo zamiatają, dużo się dzieje, gra ma mega skrypty a motyw kosmosie prezentuje się OMG, czegoś takiego nie było, tło w postaci planety :O.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko to nie grafika w Halo gra pierwsze skrzypce, a tak jak MaZZeo mówisz duża sfera działania. Daleki zasięg wzroku, duże przestrzenie, ładne niebo (standard), ciekawe AI, bronie, gameplay oraz specyficzny klimacik. Co z tego, że amerykański. Są typowo gry europejskie, japońskie to i amerykańskie mogą być.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=WJqw6QvSzXQ - przedłużony gameplay z konferencji

 

Widać w pewnym momencie nową Covenantową broń.

 

A na końcu dużo dłuższy pokaz walki w kosmosie - naprawdę to wy(pipi)iście wygląda, ogrom tego co się dzieje + genialne tło. Rly to robi wrażenie, tak mógłby wyglądać Space Ace Combat od Namco :teehee:

Odnośnik do komentarza
Pewnie, bo jak ktoś chce zainteresować ludzi swoją grą, to najlepiej jest pokazać najgorszy jej element... Masz ołtarzyk Halo w domu, fajnie, ale pomyśl trochę.

 

Nie lubię jak ktoś robi z siebie wielkiego fafarafa i próbuje pokazać jak to on jest mądry, takie cenne rady zachowaj dla siebie, nie urodziłem się wczoraj . Mam prawo spekulować, że Bungie szykuje nam coś jeszcze lepszego od kosmicznego strzelania in da spejs :turned:

 

 

ps nie niestety muszę Cię rozczarować nie mam ołtarzyka Halo w domu :sad:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Nie lubię jak ktoś robi z siebie wielkiego fafarafa i próbuje pokazać jak to on jest mądry, takie cenne rady zachowaj dla siebie, nie urodziłem się wczoraj . Mam prawo spekulować, że Bungie szykuje nam coś jeszcze lepszego od kosmicznego strzelania in da spejs :turned:

 

ps nie niestety muszę Cię rozczarować nie mam ołtarzyka Halo w domu :sad:

To coś kiepsko, osobiście czuje się bardzo ale to naprawdę bardzo wręcz niesamowicie rozczarowany.Sam osobiście posiadam takowy ołtarzyk...

Jako fanatyczny psychopata, zrobiłem Fatala Master Chifowi.Wyrwałem jemu głowę wraz z kręgosłupem oraz położyłem na krześle a w okół niego postawiłem czarne świece i odwrócone krzyże.Co dzień przed snem zawsze się modlę do wielkiej głowy Master Chifa aby być zawsze wielki oraz wspaniały w Halo!

No i oczywiście to z mojej winy w Reach-u nie ma Chifa więc wielkich fanów przepraszam za jego nie obecność w nowej części.

 

Anyway podzielam uwagę Raptiego mam nadzieję że jak najmniej będzie takich pseudo smaczków a może jeszcze dodadzą coś z Halo Wars???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...