Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Etam, stare wiadomości ;).

Nowa wiadomość - MS zapowiada (poprzez FB - konto Xbox for Core), że niedługo (najprawdopodobniej podczas PAX Prime, 3-5 sierpnia) zobaczymy nowy trailer Reach (raczej in-game, następny filmowy zobaczymy bliżej premiery). Oto screen z niego:

39202_142734629077895_128203443864347_347387_586288_n.jpg

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Składacie już preordery ? Żadnych bonusów już chyba dawać nie będą w sklepach. Wersja PL nie powinna też być w żaden sposób upośledzona w stosunku do tych z UK (np. poprzez dubbing :P). W Ultimie powinni mieć chyba wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam złożyłem tego preordera - z wrześniem różnie bywa, może nie będę miał czasu wyskoczyć do MM mimo, że mam 15 minut piechotą :P

 

Trochę szkoda kasy wywalać na premierę, ale jestem już teraz cholernie napalony i pewnie bym nie wytrzymał 2-3 miesięcy do jakiś znaczniejszych obniżek ceny :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

mam pytanie, bo mówiłem o tym dla ziomka ale jednak nie jestem pewien:

 

Kierujemy szóstym członkiem squadu tak? Czy to ma nie być tak, że ten Noble 6 będziemy mogli customizować? Zmienić płeć, pancerz itd? Bo tak mi się obiło o uszy.

 

Tak jest dokładnie. Noble 6 jest postacią, której wygląd zależy całkowicie od nas. Płeć też. W dodatku wygląd z trybu multiplayer przekłada się na ten w trybie singleplayer (łączenie z filmikami) i odwrotnie. W dodatki Noble 6 nie jest taką cichą postacią jak Master Chief, więc można liczyć na trochę dialogów.

Odnośnik do komentarza

Ja tez czekam bardzo na singlowa kampanię. Ciekaw jestem co nam zaprezentują. Mam nadzieję, że nie będzie durnoty fabularnej w stylu ODSt czyli Inzyniera ukrytego na ziemi bo takie ploty wydarzeń sprawiają, że otoczka fabularna całej serii ma coraz więcej bubli nie do zaakceptowania dla konesera dobrej fabuły i spójnych uniwersów growych.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ten trailer pełny jest "WTF" :D Kampania jak widać będzie dramatyczna, w jednym z momentów Noble Six trzyma nieśmiertelniki, więc prawdopodobnie co najmniej dwóch naszych kompanów zginie, a może nawet wszyscy. Kadr z miasta był kapitalny.

Odnośnik do komentarza
@geoffkeighley GameTrailers is sayin' our hot new trailer is CG? Thanks for the compliment, but nope...that's all in engine!

 

Gitara gra

 

Jeszcze HD jak ktoś chce - http://edelmanadmin.psni.com/public/Halo%20Reach/Campaign%20trailer%20July%2029/HALO_REACH_Battle_Begins_WEB2_PEGI_720pST.wmv

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W HD wygląda o niebo lepiej. Ta kolorystyka i światło - MIODZIO !

 

Jak zobaczyłem tych przekozacznych Elite'ów wskakujących do tego jakiegoś śmigłowca to sobie pomyślałem, że kapitalnie będzie z nimi walczyć w Firefight :D Niech tylko dadzą jeszcze Brute'y.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tylko, że wcześniej wyglądało to bardziej filmowo, a teraz wygląda na maksa dopieszczone specjalnie pod trailer.

 

Nie chce mi się wierzyć, że aż tak dobrze będzie wyglądać sama gra, przecież już pierwszy trailer wyglądał kosmicznie w HD pod względem grafiki, a teraz to już normalnie masakra - obczajcie w HD jak Spartanie się naradzają i obejrzyjcie sobie ich twarze, nie ma bata by tak to wyglądało w grze. Przykro mi :teehee:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...