Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Aha i pier.dolicie na te AA - ja jakoś pro nie jestem a na te cwaniaczki z armor lockiem jakoś nie hejtowałem tylko biłem bułami i tyle.

Tak to jest jak sie gra z jakimis retardami. Nawet srednio rozgarniety team nie pozwoli bys zdazyl ubic kolesia, ktory robi Armor Locka. Jezeli jednak uda Ci sie go zabic to nie masz absolutnie zadnych szans, zeby przezyc wiecej niz kilka sekund po tej akcji. Armor Lock to zbedne guano, ktore powinno miec miejsce tylko i wylacznie w singlu tak jak wiekszosc tych zalosnych perkow.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

Mapa z Forge'a, feeling gry , mocna rakieta - wszystko wyglada OK. DMR tez moze byc tak dlugo jak bloom wymaga wiecej skilla niz randomowy BR z H3, bo zawsze single shot > spread w FPS-ie. Nowa era Reach jest juz tuz tuz, a stara (H3) czas zakonczyc na XFD '10 i nie ogladac sie w tyl, bo nowy start i powiew swiezosci jest nam wszystkim potrzebny :)

Edytowane przez FiL4
Odnośnik do komentarza

Wygląda jak ta świecąca badziewna torba z logiem x360 którą na turniejach rozdawali kiedyś. Chociaż mogę się mylić ale takie sprawia wrażenie na załączonym obrazku. Barth wypowiedz się (jeżeli posiadasz taką wiedzę) ;] Tzn czy to jest mniej więcej to samo tylko z innym obrazkiem czy kompletnie inna torba

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Wygląda jak ta świecąca badziewna torba z logiem x360 którą na turniejach rozdawali kiedyś. Chociaż mogę się mylić ale takie sprawia wrażenie na załączonym obrazku. Barth wypowiedz się (jeżeli posiadasz taką wiedzę) ;] Tzn czy to jest mniej więcej to samo tylko z innym obrazkiem czy kompletnie inna torba

To jest dokladnie to samo, tylko z innym logosem.

A badziewna... nie zgodze sie, uzywam sobie tej torby (X360) regularnie i jest bardzo wytrzymala.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem w samym tylko USA pre-ordery Halo Reach przekroczyły już milion sztuk. To o prawie 100tys więcej niż w tym samym czasie Modern Warfare 2 (licząc tylko wersje X360) i prawie 3 razy więcej niż Halo 3 ODST. Ciekawe czy w ciągu miesiąca dobije do 2 mln sztuk (biorąc pod uwagę, że już teraz średnio 150tys tygodniowo egzemplarzy kupują.). Jeżeli jeszcze pokażą na gamescom coś ciekawego (Bungie wspominało, żeby brać gacie na zmianę) to myślę że spokojnie.

 

Mogę się założyć, że będzie to najszybciej sprzedająca się gra w historii, biorąc pod uwagę jedną platformę (czyli przebije Halo 3).

 

btw. cały czas się waham czy nie brać limitki.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeżeli chodzi o torbę to ja bym z takim badziewiem nie wyszedł na miasto - chodzi mi o nadruk z gry na torbie. Swoją drogą to ciekawe czy ja też dostanę bo jakiś czas temu w Ultimie preordera złożyłem.

 

Ja biorę zwykłą, na limitkę szkoda kasy. Poza tym nie ma tam właściwie nic co by mnie interesowało.

Odnośnik do komentarza

To jest ta babka co stworzyła Spartan II (nie III) i na której mózgu wzorowana była Cortana. Panie i panowie, oto przed Wami (po raz pierwszy w grze z serii Halo) Dr. Catherine Halsey!

 

Uwaga! Uwaga! Głupia teoria! Głupia teoria! Uwaga! Uwaga!

 

Po tym trailerze wydaje mi się, że misją Noble Team będzie dostarczenie Cortany do Master Chiefa.

 

Uwaga! Uwaga! Głupia teoria! Głupia teoria! Uwaga! Uwaga!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...