Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Problemem jest chyba to, że porobili osobne mapy do Firefighta i do Multi, ale wszystkie w jakiś sposób dorzucili do singla. Może własnie to, że jednak miały one wylądować chociaż na chwilę w kampanii sposowodwało, że są nienajlepsze.

 

Pamiętajcie, że to tylko moje prywatne odczucia. Ja na przykład szczerze nienawidzę Narrows, a niektórzy uważają to za najlepszą mapę z H3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, ze pewna grupka mapperow zabierze sie za Hang em High jak tylko wyjdzie Reach :P

 

Sam osobiście już zanim zacznę grać, zabiorę się za tworzenie Prisonera, Hanga, Damination a nawet samego Longesta nie wspominając już nawet o doskonałym legendarnym Chilloucie!

 

Nie czaje, czemu jest taki problem z mapami, nie chce grać na jakiś balasach z forge world, w kółko to samo tło.......

 

Rozumiem Twój ból doskonale i faktycznie jestem ciekaw dlaczego jest tak mało map.... w sumie ma być best multik ever right?

Mam wrażanie że bardziej do singla się przyłożyli oraz może to i powód barku czasu oraz nowe mapy o ile mi się o uszy dobrze obiło są już w drodze....

 

Mimo wszystko w forge mamy trochę natury oraz z tego co widziałem to można oświetleniem manipulować w różnych kolorach oraz te filtry graficzne jak i zmienianie barw obiektów może naprawdę wiele dać.

 

Anyway ja zacieram łapki oraz czekam!

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Problemem jest chyba to, że porobili osobne mapy do Firefighta i do Multi, ale wszystkie w jakiś sposób dorzucili do singla. Może własnie to, że jednak miały one wylądować chociaż na chwilę w kampanii sposowodwało, że są nienajlepsze.

 

Pamiętajcie, że to tylko moje prywatne odczucia. Ja na przykład szczerze nienawidzę Narrows, a niektórzy uważają to za najlepszą mapę z H3.

 

 

 

bo narrows to jest jedna z najgorszych map w h3:) te mapki to jakies ''takie se'', w h3 bylo sporo niezlych mapek, no ale trzeba pograc i dopiero ocenic.licze ze pozniej w dodatkowych map packach bungie wrzuci guardiana, constructa i pita bo to sa super mapy.oby tylko ceny nie dowalili jak activision za odgrzewane kotlety.14 dni panowie i mayhem sie zacznie:)

Odnośnik do komentarza

nic dziwnego - Bungie pomyslalo chyba o wszytskich ! Jestes HALO hardcorem i nie lubisz nowych zabawek - zagraj sobie klasyczny slayer. Chcesz zakosztowac klas zawodniow ? przestaw jedna opcje... tego jest po prostu cala masa ! Fire Fight i nowe pukawki mi akurat przypadly do gustu - szczegolnie ta, gdzie mozemy zaznaczyc obszar bombardowania ! W H3 w zyciu nie dostalem tyle odznak na raz.

Zbrojenie postaci, zarabianie Creditsow na kazdej akcji - dla mnie ta gra w multi po prostu rzadzi - poswiecisz 15 minut i juz sie nie oderwiesz.

O Singlu nie bede sie poki co wypowiadal, graficznie jest fajnie, ale jednak to nie jest najwyzszy poziom. Poki co irytuje mnie jedynie zbyt duzy blur miejscami...

 

Napisze wiecej moze na dniach - poki co, zapomnialem zupelnie o nowej FIFIE i czekam na wiadomosc z Ultimy, kiedy bede mogl odebrac swoj egzemplarz i pograc z wieksza iloscia osob w sieci ! :thumbsup:

 

Co do FORGE - to bungie na poczatek samo wrzucilo chyba 6 map. Gralem na 2 z nich, bylo to Ascension i Sanctuary.

Co ciekawe - wybierajac Classic Slayer, nie tylko gralismy bez klas zawodnikow, ale i bron byla tak samo rozlozona w tych 2 levelach, jak w starym HALO 2.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przejdę kampanię sam, przejdę na splicie, a później będę katował Firefight w samotności :D

 

W ostatnim wywiadzie koleś z Bungie mówił o etapie w kosmosie wiadomo, że jest tylko jeden, ale z tego co zrozumiałem to trwa on kilkadziesiąt minut.

 

Fajnie będzie sobie wracać co jakiś czas tylko do tego etapu z gry :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie, miałem tylko miesiąc jak kupiłem X'a i w tym roku 3 miesiące jak sobie starter pack kupiłem. Pograłem trochę w Halo 3 i Modern Warfare. Zabawa po sieci fajna, ale mnie jakoś nie ciągnie. Na PS3 też nie gram po sieci, nawet jednego meczu nie odpaliłem :P

Odnośnik do komentarza

Wszyscy rozpatruja te gre pod wzgledem multi. Ja chce dobrego singla, fajnego coop'a, multi pomecze z tydzien-dwa i gre sprzedaje. Nie obchodzi mnie czy beda aa, czy beda przegieta, gram 4 fun.

O singlu postaram sie cos napisac pod koniec tygodnia, oczywiscie bez zadnych spoilerow, bo poki co - FF i multi nawet 1 vs 1 jest mega wciagajaca. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

sprawdzalem tylko deatchmatch. Musialbym sprawdzic, czy tak samo jest w innych opcjach, czy np. w takim oddballu mozna grac bez klas na zasadach z H3, choc zaloze sie ze tak, bo to wyglada w ten sposob: wybierasz tryb gry - np SLAYER, przechodzisz do nowego menu i masz: Classic, zwykly, Elitami, PRO itp. (roznice miedzy zolnierzami, a elitami tez chyba sa). Wiec na logike na takiej samej zasadzie bierzesz King Of The Hill i masz taki sam wybor +oczywiscie masa ustawien indywidualnych.

 

Moge sie mylic, wiec na 100% to sprawdzie pozniejszym popoludniem !

donsterydo - o jakie filtry Ci chodzi ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...