Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Na brak map do rozgrywek sieciowych narzekać nie możecie :P Samych do Firefight jest 8.

 

Trochę poczytałem o Firefight na neogaf, tam faktycznie da się zrobić swój własny tryb gry :P

 

PS. Myślałem, że rodzajów egzekucji będzie może ze 3, a jest ponad 40 rozsianych po róznych trybach gry :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Egzekucje sa fajne, ale trudno je wykonac. Trzeba naprawde zajsc przeciwnika w taki sposob, by w ogole Ciebie nie zauwazyl. Map dla mnie tez nie jest az tak duzo, zwlaszcza, ze nie oszukujmy sie - FW ma ten sam design, te same tlo, wiec po pewnym czasie moze sie znudzic i wtedy jak zwykle pewnie wyjdzie DLC, ktore tym razem kupie od razu. Jestem przesiakniety HALO.

 

PS. Zapraszajcie mnie do FL, rzadko odpalam obcecnie nowego X'a, ale od 14tego wszytsko sie zmieni. Mam nadzieje, ze znajda sie chetni zarowno do ciorania online, jak i przejscia Singla na poziomie legendarnym. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Mapy:

 

BoardWalk.

Boneyard - była w becie.

Countdown - mapa na tle statku, którym lecimy w kosmos.

Forge World: Asylum( Sanctuary), Hemorrhage (Blood Gulch ) Paradiso, Pinnacle (Ascension) The Cage.

Powerhouse - była w becie.

Reflection (a.k.a) Ivory Tower.

Spire.

Sword Base - była w becie.

Zealot.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze specialnie tak zrobili by community przerzucilo sie na robienie wlasnych map, na ktorych turnieje beda sie odbywaly itp.

Kto wie, moze najlepsze nawet dorzuca do MM etc.

Tak przeciez bylo z Q3 czy CS. Troche dobrych map, ale krolowaly rowniez przerobki lub mapy robione przez fanow.

Odnośnik do komentarza

no ja mam to samo i to mnie wnerwia, bo widze ze konkretnie olali mapy.tym bardziej ze mapy zrobione w FW nadaja sie bardziej do grania niz mapy tworzone od podstaw.Jeszcze chociaz jakby na kazdej mapie zrobionej w FW byl narzucony inny filtr graficzny, zeby troszke zmienic kolorystyke czy cus, a tu wszystkie wygladaja tak samo - dookola skaly, niebieskie niebo i granatowe konstrukcje.Widze ze panowie z Bungie poszli za ciosem i szykuja sie na konkretnie wyciaganie pieniedzy za mapki do multi, pewnie pierwszy map pack pojawi sie miesiac/dwa po premierze i beda to remakei map z h3 za 1200;)

Odnośnik do komentarza

A czego sie spodziewałeś, skoro widzą, że idioci grający w MW2 potrafią zapłacić 1/4 wartości nowej gry za 5 map, z czego 2 są tworzone na zasadzie kopiuj-wklej to aż im się portfele w kieszeni palą z radości na przypływ gotówki.

Mam nadzieję, że Bungie dostanie trochę z(pipi)ów za tą ilość i jakość map i jakoś się zreflektują.

Niestety widać, że mapy mialy wylądować w singlu (ponownie motyw wyciągnięty z CoD'a), przez co ucierpiała ich typowo arenowa konstrukcja.

Odnośnik do komentarza

no właśnie coraz bardziej wątpię w to, że Reach będzie w stanie tak mocno mnie przykuć do konsoli jak H3...Te AA i zyebane mapy nie nastawiaja mnie zbyt optymistycznie do tego multi.No ale pogramy zobaczymy, nie ma co psioczyć przed premierą, no ale beta mmnie wnerwiała szczerze mówiąc, a tu niewiele zmian na dobre widać.

Odnośnik do komentarza

Mi tam beta Raech przypadla do gustu (minus AA), ale przeciez nikt nie bedzie mi kazal grac trybow z AA. Zmniejszony odrzut i mniejsza sila granatow = dobrze sie zapowiada.

A mapy..., w najgorszym wypadku beda remake z poprzednich czesci. Co do tla... czesc i tak moze byc zamknieta/obudowana.

Odnośnik do komentarza

no właśnie coraz bardziej wątpię w to, że Reach będzie w stanie tak mocno mnie przykuć do konsoli jak H3...Te AA i zyebane mapy nie nastawiaja mnie zbyt optymistycznie do tego multi.No ale pogramy zobaczymy, nie ma co psioczyć przed premierą, no ale beta mmnie wnerwiała szczerze mówiąc, a tu niewiele zmian na dobre widać.

 

Tragizujesz. Multi jest świetne co mogę potwierdzić po LAN'ie z redaktorami kilku serwisów (a co, dostały nooby po dupsku :D ) i po kilku nasiadówach prz splicie. Mapy nienajlepsze, ale właściwie to w H3 też gra się tylko na garstce aren (i to po dodaniu map-pack'ów). Problemów z graniem na kilku wariantach Forge World nie mam - nie szukam sobie problemów na siłę ;).

Odnośnik do komentarza

ale mappacki do H3 akurat nie porażały również stosunkiem cena/jakość. 800smp za heroic mappack (3 mapy) ;/

 

btw http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=23200662&postcount=757

 

nagrody avatara bedzie mozna zdobyc w trakcie gry. Tak powinno być w każdej grze, a nie płacić za jakieś czapeczki i koszulki.

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o DLC z H3 to tylko heretic dalo sie grac i byl ofkoz mapa MLG, reszta to balas.

A co do map z reach to oprocz reflection i... no wlasnie czego? chyba jeszcze tego rimejku sanctuary NIE ma nic specjalnego i dlatego beda robione mapy w forge'u i ich design bedzie taki sam aka zielona trawka + niebieskie niebo = NUUUUUUUUDA.

Odnośnik do komentarza
Tragizujesz. Multi jest świetne co mogę potwierdzić po LAN'ie z redaktorami kilku serwisów (a co, dostały nooby po dupsku :D ) i po kilku nasiadówach prz splicie. Mapy nienajlepsze, ale właściwie to w H3 też gra się tylko na garstce aren (i to po dodaniu map-pack'ów). Problemów z graniem na kilku wariantach Forge World nie mam - nie szukam sobie problemów na siłę ;).

 

nie tragizuje bartusiu i nie szukam problemów na siłe.Po prostu wiem, że jak będę grał na mapkach z tym samym tłem, do tego identycznych kolorystycznie to będę nimi rzygał.Do tego te śmierdzące AA, a niestety Bungie pomieszało tryby bez tego z tymi normalnymi, a burgerki wiadomo na co będą w większości głosować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...