Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

pleju: Tak, tak. Tylko, że Ty mi powiesz, że w grze X jest lepsza grafika, w grze Y większe obszary, a w grze Z więcej przeciwników - tylko żadna z tych gier nie ma tych wszystkich elementów naraz w przeciwieństwie do Reach. Czy teraz widzisz błąd swojego rozumowania ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

W sieć pociekły właśnie filmiki pokazujące menu bety Halo Reach. Wygląda na to, że będzie to przy okazji demo trybu singleplayer. Activities to chyba teraz będzie Multi (chyba).

 

http://www.youtube.com/watch?v=kQi5sh0lfvs

 

Przy okazji małe przypomnienie - płyta z Halo 3 ODST jest kluczem do bety. Nie ma innego sposobu by się do niej dostać.

Odnośnik do komentarza

Modnym jest jechać po grze która jest na wyłączność na drugą konsolę.

 

pleju, jak byś choć trochę miał oleju w głowie, to oszczędził byś sobie zbędnych komentarzy. Albo przynajmniej pomyślał dwa razy, zanim coś napiszesz następnym razem.

Odnośnik do komentarza

Halo jest złe bo jest exlusiwem na x360, przepraszam że wypowiadam się o grach(seria Halo) które tylko widziałem na screenach i filmikach z youtube :(

 

A teraz na poważnie, przeszedłem wszystkie części(oprócz Halo Wars bo to kupka) i nie przeszkadzają mi laserki-blasterki i nigdy na to nie narzekałem(choć design mógłby być lepszy), dobrze że ta grą różni się od innych fps, chodzi mi o to że od czasów H1 nic się nie zmieniło w gameplayu, wystarczy sobie włączyć odst a później H1, te gry oprócz grafiki(i tu różnica nie jest zbyt duża jak na 8 lat) niczym się nie różnią. Wiem że H1 wyprzedzało swoje czasy ale od tego momentu Bungie odcina tylko kupony, chciałbym żeby znowu Halo wprowadziło jakąś rewolucje i tego od kolejnych części oczekuję.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Modnym jest jechać po grze która jest na wyłączność na drugą konsolę.

 

pleju, jak byś choć trochę miał oleju w głowie, to oszczędził byś sobie zbędnych komentarzy. Albo przynajmniej pomyślał dwa razy, zanim coś napiszesz następnym razem.

 

nie wiem czego się spodziewałeś po osobie która ma nicka @pleju, avatara kz2 i sygnaturkę w której widać silne przywiązanie do ps3 (ilość trophy ). To oczywiste że taka osoba tu wpadnie i ponarzeka mimo że i tak nigdy w to nie zagra :)

 

Co do skanów/screenów to ładne i widać mroczniejsze oblicze halo. Oceniać grafikę będę jak pokażą czysty gameplay. To nie będzie najładniejsza gra generacji...ona ma wyglądać bardzo dobrze i wystarczy. W tym roku pojawi się Rage/Crysis2/Brink ....one pewnie będą ładniejsze..

 

@pleju - porównywanie AC2 do HR? genialne...porównywanie HR do KZ2? HR - 40postaci i 20 pojazdów na raz na ekranie, rozległe mapy, 4osobowy co-op, split screen (ciekawe czy dalej na 4postacie na ekranie). KZ2 - brak co-op, brak split screena, brak rozległych map, brak pojazdów (nie liczę tu czołgu i robota na 1min), akcja głównie w małych pomieszczeniach, charakterystyczny lag w grze (0.2ms) i wszystko potraktowane tym rozmazującym blurem :).....

Nie chodzi o to że Halo to święta krowa tylko że tu nie ma za bardzo co oceniać grafiki po screnach...dżizaaas

 

aha i w necie też jest sporo screenów od GG na których kz2 wygląda nie specjalnie

Odnośnik do komentarza

W tej grze chodzi o MP, a ten w każdej części wyglądał inaczej. Powiedz mi jakie nowości wprowadziło U2 względem pierwszej części ?

Tylko że różnica między U1 a U2 wynosi 2 lata a nie 8. A w multi może i wprowadzali jakieś małe zmiany ale większość była do dupy i popsuli tylko genialne MP z H1.

 

 

nie wiem czego się spodziewałeś po osobie która ma nicka @pleju, avatara kz2 i sygnaturkę w której widać silne przywiązanie do ps3 (ilość trophy ). To oczywiste że taka osoba tu wpadnie i ponarzeka mimo że i tak nigdy w to nie zagra :)

Wszystkie multiplatformowe gry przechodzę na ps3, a x360 pożyczam od kolegi jak wyjdzie coś fajnego, skończyłem większość exlusiwów na x360(Gamescore mam ponad 7000, mogę wrzucić jak nie wierzysz) i Reach też na pewno przejdę ;)

 

 

@pleju - porównywanie AC2 do HR? genialne...porównywanie HR do KZ2? HR - 40postaci i 20 pojazdów na raz na ekranie, rozległe mapy, 4osobowy co-op, split screen (ciekawe czy dalej na 4postacie na ekranie). KZ2 - brak co-op, brak split screena, brak rozległych map, brak pojazdów (nie liczę tu czołgu i robota na 1min), akcja głównie w małych pomieszczeniach, charakterystyczny lag w grze (0.2ms) i wszystko potraktowane tym rozmazującym blurem :).....

Nie chodzi o to że Halo to święta krowa tylko że tu nie ma za bardzo co oceniać grafiki po screnach...dżizaaas

Donsterydo chciał grę w której jest wszystkiego więcej to mu podałem przykład :)

Lag w K2 już dawno wyeliminowali, a i zdarzają się rozległe mapy gdzie walczy ponad 20 postaci(choćby w pierwszej misji przy czołgu, pustynia), choć muszę przyznać że z brakiem split-screena dali dupy :(

 

 

Bez urazy ale mam do ciebie jedno słowo: Pozdroooooooooooooooooooooo XD

No czym się różni single? Bo ja nie widziałem większych różnic, a o multi to już szkoda wspominać bo to z H1 jest dużo lepsze od H3.

 

 

I wcale Halo nie jest świętą krową, wystarczy że napisze co mi się w nim nie podoba i od razu jestem zjechany przez wszystkich, wyzwany od fanboji sony który nigdy w żadne Halo nie grał i zazdrości tak za(pipi)istej gry konkurencyjnej platformie :(

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W sieć pociekły właśnie filmiki pokazujące menu bety Halo Reach. Wygląda na to, że będzie to przy okazji demo trybu singleplayer. Activities to chyba teraz będzie Multi (chyba).

 

http://www.youtube.com/watch?v=kQi5sh0lfvs

 

Przy okazji małe przypomnienie - płyta z Halo 3 ODST jest kluczem do bety. Nie ma innego sposobu by się do niej dostać.

 

No jak to będzie demo także SP to sobie zostawię zdrapkę na 3m Live ze starter packa :P

 

MajorZero64: Może to kwestia misji, jak wiadomo są to te same screeny co w GI, a oni tam grali w demo pierwszej misji. Najładniejsza na pewno nie będzie, bo zawsze można zrobić FPS'a z oczo(pipi)ną grafiką, ale gdzie skradamy się po tunelach. Szanse na najbardziej zaawansowaną technicznie jako całość na pewno są.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Donsterydo chciał grę w której jest wszystkiego więcej to mu podałem przykład :)

Lag w K2 już dawno wyeliminowali, a i zdarzają się rozległe mapy gdzie walczy ponad 20 postaci(choćby w pierwszej misji przy czołgu, pustynia), choć muszę przyznać że z brakiem split-screena dali dupy :(

 

wystarczy sobie włączyć odst a później H1, te gry oprócz grafiki(i tu różnica nie jest zbyt duża jak na 8 lat) niczym się nie różnią.

 

No czym się różni single? Bo ja nie widziałem większych różnic, a o multi to już szkoda wspominać bo to z H1 jest dużo lepsze od H3.

 

to ty faktycznie nie grałeś w h3/odst jak uważasz że misja w czołgu (kz2) jest rozległa, przecież tam możemy tylko do przodu i do tyłu 5metrów się ruszyć :) 20 postaci? hmmm połowa z nich jest u góry tam na tych rusztowaniach czy w oddali i nie możesz się do nich zbliżyć, jedynie nawalasz z daleka z czołgu...w kz2 nie ma miejsca z 20 przeciwnikami naraz (chodzi mi o normalnych którym możesz wbić kosę z bliska a nie tych 100metrów dalej do których walisz z czołgu/granatnika). Bo jak tak liczysz postacie to w girsach 2 w niektórych momentach jest ich kilkadziesiąt na ekranie.

W Halo rozległa mapa to rozległa mapa której nie ogranicza nie widzialny murek, wsiadasz do dowolnego pojazdu i zasuwasz.

 

Halo3/odst nie różni się niczym od 1ynki tak samo jak kz2 od kz1/kz na psp :D norma, skoro w h3 codziennie gra 1mln ludzi to świadczy o tym że multi jest genialne.

Odnośnik do komentarza

 

to ty faktycznie nie grałeś w h3/odst jak uważasz że misja w czołgu (kz2) jest rozległa, przecież tam możemy tylko do przodu i do tyłu 5metrów się ruszyć :) 20 postaci? hmmm połowa z nich jest u góry tam na tych rusztowaniach czy w oddali i nie możesz się do nich zbliżyć, jedynie nawalasz z daleka z czołgu...w kz2 nie ma miejsca z 20 przeciwnikami naraz (chodzi mi o normalnych którym możesz wbić kosę z bliska a nie tych 100metrów dalej do których walisz z czołgu/granatnika).

 

Chyba nie liczysz że w Reach będzie 60 obiektów na 10m2 i każdemu będziesz mógł wbić kose??

A w K2 chodziło mi o tą lokacje z czołgiem, ale zaraz po tym jak do niej wchodzisz, przecież tam nawala do siebie więcej niż 20 jednostek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...