Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Mi trailer mówi jedno, będzie epicko jak nigdy wcześniej (mam nadzieję) :)

 

Ciekawie by było, jakby była możliwość wydawania komend pozostałym członkom oddziału.

A George wygląda jak "One man army" :P

 

Raczej dowodzić nie będziemy, jako że bohater którym mamy kierować jest 'nowy' w tym oddziale i dostaje numer 6. Dowódca to Noble One, albo Carter-259.

 

btw. mały update w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza

Jakby ktos jeszcze nie widzial

 

http://i49.tinypic.com/dd0wv8.jpg

 

Patrząc na ten składzik, pierwsze co przyszło mi na myśl to klasy postaci.Ciekawe czy to tylko tylko tak wygląda, czy jest coś na rzeczy...W Co-opie taki patent mógłby się sprawdzić, w mullti wolałbym żeby takich rzeczy nie było...Nie chciałbym Halo:Bad Company...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czyli wychodzi na to, że to może być film na silniku bez poprawek. Jeśli te sztuczki z blurem są zastosowane podczas samej gry to byłbym baaardzo zadowolony.

 

A co do tapetki, to jak myślicie, czemu Noble six nie jest wśród reszty, może to wskazówka, że rozwiną trochę wątki osobowe.

Odnośnik do komentarza

W Halo Wars nie było Master Chiefa na okładce. W ODST nie było Master Chiefa na okładce. W Halo Reach nie ma Master CHiefa na okładce. Faktycznie niesamowite.

 

Co do trailera. Najlepszą jakość ma trailer na marketplace. Ponad 110MB przy takiej samej długości filmiku WMV na Gamersyde daje dwa razy wyższy bitrate. Sprawdziłem obydwa, odtwarzając je na X360 i widać różnicę w jakości.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

A ja jestem zdecydowanie przeciwny klasom i perkom. Jak na razie wszystkie gry posiadające ten bajer udowadniają, że nie da się przez to złożyć wyrównanego multi (no chyba, że wszyscy mają tą samą klasę, z tymi samymi perkami).

Fakt MLG dałoby radę, ale poprzez ustawienie jednego zestawu ;).

No i nie byłoby to już Halo, tylko CoD, czy inny KZ

Odnośnik do komentarza

lol, ja zaliczam sie do tej dzialki fanow Halo w sensie lubie te klimaty, laserki, coop, itp zas sam trailer nie zrobil na mnie wrazenia. Poczekam sobie do filmikow HD z testow by sobie wyrobic zdanie. Jedni juz zobacza Spartana i juz dla nich gra 2010 :>. Konkrety a nie wyrezyserowane scenki ktore lubie prezentowac sie lepiej niz gra (koncowka gry, zayebiste cieniowanie a w grze trudno takie znalesc jak i dobry bumpmaping)

Odnośnik do komentarza
Co do trailera. Najlepszą jakość ma trailer na marketplace. Ponad 110MB przy takiej samej długości filmiku WMV na Gamersyde daje dwa razy wyższy bitrate. Sprawdziłem obydwa, odtwarzając je na X360 i widać różnicę w jakości.

 

Pisałem o tym, to zacząłeś "fafikować" że wale off topy itp.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak wystartuje beta to wezmę swoje ODST i przejdę się do kumpla, który ma dysk i Live to sobie z pierwszej ręki zobaczę jak to wygląda w praniu. Narobili nadziei z tą grafiką, liczę że w grze dużo to odbiegać nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...