Skocz do zawartości

Crackdown 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość donsterydo

No ja właśnie pograłem godzinkę, szkoda że glitch z czasem już nie działa :P

 

Bardzo fajna gra. Szkoda, że raczej kasy na premierę nie będę miał bo ganianie za zbirami, zombiakami i levelowanie daje dziwnie dużo frajdy :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

jeszcze zbieranie orbów :D w co-op na 4 będzie rozpierducha, gra zapowiada się bdb po demie, wielki teren gry, grafika nie zachwyca ale jest OK.

 

C2 to sandboxowy L4D czyli grafika nie zachwyca ale jest co-op na 4, mega fun i rozpierducha + masa postaci/stworków do za(pipi)ania.

Odnośnik do komentarza

zbieranie orbów zamienia się w manie po krótkim czasie, hehe.

 

nigdy nie ogarnę tego biadolenia o słabej grafice w crackdownie. zgodzę się, że grafika mega odstaje od tego co dziś się robi w grach ale tez wątpię żeby twórcy nie wiedzieli o tym. wybrano cell shading w pewnym celu i ten cel został osiągnięty. Stworzono grę w formie i treści( prostackiego ;D) komiksu superhero. No i oczywiście tu jest kwestia sympatii do takiego formalnego gatunku. Ja osobiście przepadam za takim klimatem, od zagrania w jedynkę zapałałem fanbojstwem do tego tytułu. oczekiwanie na dwójkę jest u mnie chorobliwe. Demo zassałem jak świnia dudnel. faktycznie te dane 30 minut było bez sensu bo nie dało się za wiele zrobić. Dopiero ten cały glitch mnie trochę uspokoił. w 3 godziny wysprzątałem cały dostępny level i skoksowałem agenta do maximum i muszę powiedzieć, że to w co zagrałem to spełnienie mokrych snów z jedynki. więcej, mocniej i jeszcze dynamiczniej. ale niestety tylko dla fanów, reszta po chwilce z demo nie znajdzie tu nic dla siebie.

a no i na co-opa się pisze jak będą chętni po premierze;]

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza
korwa jak ta gra poniszcza ludzkie mozgi, troche szkoda morfujacych sie wehikulow i bardziej kolorowej palety, no ale do powiewnej szmaty jak nie wynagradza tego glajding sjut, czopa, coop na 4 i 100 postaci na ekranie, kupujem.

 

Hhehe Czytamłem twoją wypowiedz stary i za pierwszym razem zrozumiałem tylko ostatnie słowo, dopiero teraz powoli dochodzi do mie o co ci chodzi. Hehe  Szacun stary.

 

Co do gierki ja już zamówiłem z Vobisu i od 9 zamierzam super się bawić w coopie.

Odnośnik do komentarza

Uf! łupie dziś od rana. Bolą mnie palce i oczy, ale morda się cieszy. coś pięknego. Totalna piaskownica i festiwal rozpierduchy. Nie wiem za co najpierw się wziąć jak gram. Są misje, cele ale zbieranie orbów, levelowanie i robienie gnoju wciąga jak cholera. Jak w jedynce zresztą. Więc wesoło się miotam to tu, to tam zwiedzając znane już kąty. Gra ewidentnie jest jest stworzona dla fanów jedynki. Jest więcej, mocniej itp, itd... nieprzekonani się nie przekonają, wielbiciele tytułu będą wniebowzięci :] nowy lektor PL na szczęście daje rade. przypomina z głosu aktora Marcina Trońskiego. czy to on cholera wie, nigdzie info na ten temat nie znalazłem.

Dziś w nocy mam w planie skoksowanie agenta do maximum i zabieram się za szybowanie po mieście ( poezja!). Za sprawdzenie multi wezmę się po singlu czyli pewnie jutro , hehe.

odnośnie scenariusza- chmm, jakaś jego namiastka w pewnym sensie jest. Nie chodzi juz tylko o rozwalanie bossów z obstawą ale na głębszą historie nie liczcie :D

Odnośnik do komentarza

obadalem demko bardziej, co prawda fun jest duzy ale jakos dalej nie moge sie przekonac, wydaje mi sie ze lepiej zainwestowac spowrotem w 1 niz w 2 ;) przy czym paleta barw w 1 jest lepsza. chociaz kto wie moze sie skusze na 2

 

jak sie spisuje multi ?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

I tu się mylisz Qb3k ograłem sporo gier w swoim życiu większość z nich była intensywna miało dobrą fabułe, grafike itp. A od Crackdowna nie oczekuje tego samego co od innych gier. Crackdown 1, 2 to Pure Fun. Fun robienia zadymy na mieście, skakania po dachach, zbierania orbów, rozbudowy postaci, biegania w COOPie z kumplem. Fun którego nie dało mi żadne GTA (no może po za SA) FUN dla którego złożyłem preordera i będę się dobrze bawił wiem to napewno.

Odnośnik do komentarza

qb3k- jeszcze zasugeruj do kompletu , że jesteśmy dziećmi jak nam się Crackdown podoba. Ani wiek ani ilość gier które przeszedłem w życiu nie ma kompletnie żadnego znaczenia w kontekście o którym piszesz. Podpisuje sie pod tym co Rooffii pisze - Pure Fun! dziś w nocy skończyłem fabułę, gra pękła mi w 16 h z czego mam jakieś 70% zrobione, tak więc do roboty jeszcze trochę jest, nie licząc przyjemności ze skakania( i dodatkowo szybowania w dwójce) , które jest u mnie no limit:] Bardzo przyjemna gra, porządne 7/10 bez spinania pośladów.

Odnośnik do komentarza

Nie dajcie się zwieźć tym pozytywnym opiniom, gra jest biedna jak sam s......syn, byłem wielkim fanem pierwszej części, sporo czasu spędziłem przy zbieraniu orbów i tak dalej, ale po 3 latach od wydania jedynki nic się w Pacific City nie zmieniło. To, że ta gra jest sprzedawano jako pełnoprawny pudełkowy produkt za 60 dolców to rozbój w najbielszy z białych dni. Zdecydowanie za mało zmian i za mało "gry w grze", ta pozycja zainteresuje jedynie geeków czerpiących niezdrową satysfakcję z levelowania postaci i zbieranie pierdółek. Zdecydowanie gra nie na nasze czasy, jeszcze 3-4 lata temu to się sprawdzało, a teraz może przyprawić o grymas rozczarowania lub jak było w moim przypadku, pusty śmiech. Ludzie z Ruffian Games powinni się wstydzić. :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coś cicho w tym temacie, a gra rewelacyjna. W jedynkę grałem tylko w demo i mi nie podeszło ale po godzinie zabawy z demem dwójki poleciałem od razu do sklepu po pełną. Na liczniku już około 7 godzin, gameplay przypomina mi trochę infamousa. Na razie jedno jest pewne - jak tylko przejdę cała idę kupić pierwszą część.

Odnośnik do komentarza

cicho w temacie bo ci za i przeciw swoje już powiedzieli. Dalsze przekonywanie się obu stron ma tyle sensu co wbijanie gwoździa laczkiem. Ja od dwóch tygodni codziennie pogrywam mimo, że grę "fabularnie" zrobiłem w dwa pierwsze dni. Zdobywanie arcziwów ostro wjeżdża na łeb i jest chorobliwie przyjemne. Polecam wyścig po dachach na budynku agencji - przy końcówce tętno daje czadu ale satysfakcja z ukończenia piękna. Miałem kilkanaście podejść.

nowość związana z szybowaniem po załapaniu techniki jest uber przyjemna. Coś jak sny o lataniu:]

co do multi- berek rakietowy to mega rozpiżdżaj , w sumie szybko się nudzi. Potyczki drużynowe są ok. z początku granie irytuje ale jak się pozna mechanikę to jest przyjemnie. do tego bitewna muza nakręca akcje... fajnie tak lecieć z wieżowca w dół waląc serie:D czysty matrix.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Nie nie musisz zbierać wszystkich kul zwinności. Ja osobiście zebrałem 350 zwykłych zielonych orbów ale już przy 250 miałem 5 Lvl. Wyścigi po dachach warto sobie zostawić na koniec między 4 a 5 lvl bo dodają dużo punktów. A zbieranie uciekających orbów jest zabawne więc też warto zebrać wszystkie choćby dla achievementa. pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.