Skocz do zawartości

Crackdown 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, teraz sobie przypomniałem. frustrująca ta miejscówka była :) w jedynce siedziały w zamknięciu, w dwójce będą biegać po ulicach, pewnie będzie jakieś połączenie miedzy grami na zasadzie "28 dni później"

 

@ Orange - możliwe, pamięć już nie ta, dawno grałem :)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

na X10 niestety nie ogłoszono choćby przybliżonej daty premiery ale za to wypuszczono kilka ciekawych screenów:

http://www.onlinecen...-2-galeria.html

zbroja o której mowa w artykule to ta złota na przedostatnim screenie. całkiem zacnie do wygląda, szczególnie śmigłowiec agencji jako nowa zabawka.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gdzie ty widzisz pop-up?? Animacja trochę szwankuję w niektórych momentach ale pamiętam, że jedynka chodziła i wyglądała IMO dobrze. Mam więc nadzieję, że 2ka utrzyma co najmniej taki poziom. Grałeś w ogóle w 1ke, czy tak tylko marudzisz? Generalnie coop wygląda super. Jak sandboxowa wariacja Dead Rising z Hordą :P

Odnośnik do komentarza

Fajny szkocki akcent mają.

Czekam na dwójkę z niecierpliwością, jedynka oddawała nam do dyspozycji miasto gdzie wszędzie można było się dostać, z niesamowitymi skokami miedzy budynkami i bohatera, który robił z przeciwnikami co chciał. Pamiętam jak zbierałem te wszystkie orby, jak skakałem po budynkach z bazooką w łapach... Poza tym jedynka to jedna z pierwszych spolonizowanych gier na X360 i chyba jedna z pierwszych gier z DLC.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Na pewno gry w premierę nie kupie, bo nie mam PLN'ów, ale jak trochę stanieje to z chęcią nabędę. Super Co-Op, rozpierducha, i przejeżdżanie Zombie na pełnym gazie to jest to :D Nawet nie wiedziałem jaką frajdę może dawać zbieranie orbów, szkoda że jest ograniczenie czasowe. Grafika nie jest zła, są słabsze tekstury, ale gra działa płynie, ma ciekawy dizajn lokacji i masa przeciwników na ekranie(noc, zombie i tp). Dał bym z czystym sumieniem 8+/10. Ciekawe co z Fabułą i jak w PL będzie się prezentował Polski lektor.

Odnośnik do komentarza

mialem identyczne odczucia w przypadku 'jedynki'. demo zamiast zachecic, zniechecilo.

zassalem, pogralem, stwierdzilem - to nie dla mnie.

 

kolesie jednak zachwalali i zagrywali sie nonstop w giere. i oczywiscie namawiali do zakupu.

trafila sie okazja wyrwac tanio, to w koncu kupilem.

i okazalo sie, ze to jedna z tych gier ktora przyniosla niesamowite poklady funu. nabrawde ze(pipi)isty tytul.

 

zaraz ogram demo dwojeczki, ale podejrzewam, ze moze byc podobnie.

 

a co do grafiki. zawsze powtarzam, ze grafa to nie wszystko.

jaka gra ma taka fizyke i taka rozpierduche, w dodatku w co-op'ie dla czterech.

cos kosztem czegos.

 

- E D I T -

demo ograne. jak ktos gral w 'jedynke' to szybko sie tu odnajdzie. niestety nie mialem okazji zagrac online, ale juz w jedynce choc ograniczony dawal rade. rozwalka na 4-ech napewno bedzie jeszcze lepsza.

gra w demie nie pokazuje wszystkich mozliwosci. rozwoj postaci na bardzo duzy wplyw na fun.

jak ktos gra pierwszy raz moze sie czuc nieco zagubiony. rozgrywka jest bardzo szybka, nie ma czasu na zatrzymanie sie i odpoczynek. ktos porownal do saints raw - jesli tak to na niezlych sterdyach ;)

u mnie w czytniku pelna gra wyladuje napewno, ale raczej nie na premiere. sa inne rzeczy do ogrania.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

witam,

dla mnie Crackdown obok Halo i girsów to gra w którą łupie od momentu zakupu regularnie co jakiś czas. Nieskończone pokłady zabawy, jedna wielka piaskownica pełna zabawek. Gra nie udająca, że chodzi o coś innego niż rozwałkę i skoksowany parkur po dachach kozackimi agentami. Gra z syndromem zgniatania foliowych bąbelków- nie można przestać. Grafika- kwestia gustu. jak dla mnie to poezja. Lubie gry które mają swój wyraźny, spełniający swoją funkcje styl styl graficzny. to się ceni. Oczywiście, że to grafa sprzed kilku lat ale jako człowiek już starszy( lol ) mam sentyment do gier wyglądających staro. A pozatym gra ma piękną narracje. Anonimowi agenci z dziadem, który ich cały czas widzi i komentuje:D nawet polski dubing w tej kwestii dał rade aż miło. mega blaza w głosie.

 

Co do dema dwójki- zasysałem je z wypiekami na twarzy i miałem po uruchomieniu dokładnie takie same wrażenia jak po włączeniu jedynki. miód. jak wyjdzie pełna wersja to po mnie na parę tygodni, wory pod oczami i gorsze wyniki w robocie hehe. pewnie do premiery Halo:reach w nic innego łupać nie będę.

 

A odnośnie krótkiego czasu dema, to już jest sposób żeby pograć dłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zapowiada się konkretna rozpierducha, ale poczekam z zakupem. Rekordów sprzedaży bić pewnie nie będzie więc jest szansa, że w przeciągu miesiąca za połowę ceny będzie można nową z UK sprowadzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...