Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jeździłem po śląsko-zagłębiowskich MediaMarktach,Euro, Vobisach i nigdzie nie było Kinectów. Najfajniejsze w M1 w Czeladzi był pokaz możliwości Kinecta, była pani która wyginała ciało śmiało i kierowała do MediaMarkt w celu zakupu sprzętu, a w sklepie pan mówił że mieli całe 2 sztuki Kinectów i nie wiadomo kiedy będzie nowa dostawa. Można się uśmiać z polskich sprzedawców. Oczywiście Kinecta wczoraj w sklepach zajmujących się sprzętem elektronicznym nie kupiłem, a dziś przy zakupach w Auchan w Sosnowcu patrze a tam Kinecty leżą i nikt się nimi nawet nie zainteresuje ;-). Oczywiście wykorzystałem okazję i już mam zabawkę w domu :rolleyes: (w gablocie stały jeszcze trzy sztuki jeśli ktoś jest chętny i ma blisko). Co do odległości to ja mam akurat około 1.8 metra od kontrolera i da się grać ale pokazuje że jestem praktycznie na granicy zasięgu, dla dwóch osób trzeba przestawić meble i sprzęt :confused:

Odnośnik do komentarza

Wciągnął mnie bardzo Fighters Uncaged.

Jak się człowiek nauczy systemu i sterowania, to jest to naprawdę grywalna gra i zdecydowanie nie jest łatwa.

Trzeba tylko przyjąć do wiadomości, że sterowanie nie jest 1:1. Pewne ruchy, to konkretne ciosy w grze. Tak, więc trzeba wiedzieć co się robi, a nie mashować kończynami.

Gram w to więcej, niż w inne gry na kinecta, Forzę, czy jakiekolwiek aktualnie gry.

Sądzę, że jednak oceny gry są za surowe. Jechanie po sterowaniu jest przesadzone. Być recenzenci nie nauczyli się ruchów i stąd takie opinie?

 

BTW: W Fighters Uncaged na chwilę obecną w Leaderboards jestem #1 na świecie. :bunny:

Odnośnik do komentarza

Przestudiowałem ostatnie strony tematu i co? Jak kupowałem Kinecta, to Barth i MrSatanek na Fejsbuku murem stali za poglądem, że Kinecty leżą wszędzie! Taaaaak, właśnie widzę :) Przemek, dasz radę - na Święta powinno dojść więcej sztuk niż normalnie.

 

Ludzie kochają Kinecta. Sprawdzone info, nie będę się dzielił szczegółami.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

"Zaczepiają" ? A co Ty w koszulce reklamowej po mieście chodzisz :D ?

 

PS. Na ostatnim trailerze Deus EX (tego director's cut) na samym końcu gdzie wymieniają loga i wzmianki o własności intelektualnej jest wzmianka o Kinect. Może gra będzie w jakiejś formie obsługiwać kamerę. Można by pomyśleć, że zamieścili to tylko z rozpędu, ale np. o Move nie ma nic.

 

PS2. Chyba czeka nas jeszcze większy zalew filmików z Kinectem - PrimeSense wypuściło oprogramowanie OpenSource do Kinecta:

http://123kinect.com/kinect-open-source-drivers-primesense/#more-7455

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

na Święta powinno dojść więcej sztuk niż normalnie.

ur statemement is WRONG

 

Do świąt ma już nie być następnych dostaw w Polsce, jedynie Ultima jak zawsze kombinuje nie wiadomo skąd swoje partie. Gdziekolwiek nie zapytasz (Saturn, Empik, MM, Vobis)- wszędzie mówią, że nie ma i do świąt Kinectów już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ludzie z polskiego oddziału pewnie czytali na forach wypowiedzi posiadaczy PS3, że nikt Kinecta nie kupi w Polsce, a wiadomo, że posiadacze PS3 zawsze mają sprawdzone info z PS3site ;)

 

Masakra w Ultimie zestaw X360 250 Gb + Kinect (1500zł) jest na 6 miejscu bestsellerów, a konsoli PS3 na liście nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dostałem wreszcie swój egzemplarz z Ultimy i póki co mam same pozytywne odczucia. Doświadczenie z gry zupełnie dla mnie nowe, człowiek uruchamia kolejne gierki tylko po to żeby sprawdzić jakie jeszcze zastosowanie znaleźli dla Kinecta developerzy. Na minus muszę jednak zaliczyć póki co biedną funkcjonalność dodatkową- świetna byłaby opcja przeglądania własnej muzyki i filmów tak jak w Zune, jakaś przeglądarka zdjęć z obsługą dwóch dłoni jednocześnie oraz więcej komend głosowych (brak oczywistego "Xbox turn off"). Dzisiaj kolejne testy- na warsztat idzie Sonic, Crossboard 7 i najnowszy Harry Potter.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...