Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Widać, że MS ogromną uwagę przywiązuje do tego projektu, przed premierą pewnie zobaczymy gigantyczną kampanię reklamową, wydaje mi się że MS nie odpuści, a nawet jak nie odniosą jakiegoś spektakularnego sukcesu to już będą milowy krok przed innymi w kwestii casualowych gier w następnej generacji konsol, bo jak teraz Nina ani Sony nie mają takiego systemu to już są w tej dziedzinie ostro w tyle.

Odnośnik do komentarza

Dżizas co za sci-fi.. Niemożliwe żeby to działało tak dokładnie jak pokazano na filmie. Na pewno *kiedyś* rozrywka będzie tak wyglądała, i być może *kiedyś* będzie to tak rewelacyjnie działało, ale na pewno szybko to nie nastąpi.

 

Poza tym, jakie to męczące.. wyobrażacie sobie zapier&*& w skate tak po mieście i czesanie trików? (pomijam już ewidentnego buga na tym filmiku, jakoś nie zeskanowało mu rąk przy zeskanowaniu deskorolki :P).

Odnośnik do komentarza

Też zwrocilem uwage na ten fakt ze skanem deski :)

 

Ten kamerofon to będzie tylko gadżet a nie pełnoprawny kontroler do DUZYCH gier.

 

Narazie to tylko propagandowe filmiki ukazujące tylko i wyłącznie potencjał tego wynalazku a ten pokaz z chłopczykiem to już wierutna ściema była. Wyobraźcie sobie jakie chore pomysły można realizować ;P Mogli by dac jakąś fajną niunie :)

Ciekawe jakby zareagowała jakbyś podszedł z gołą fają i nie wiem zaczął cos bluzgać hehe

 

Odnośnik do komentarza

jakies bajery o skanowaniu deski to przeciez fikcja, po prostu reklamowka zrobiona a nie konkret z zycia

 

a to ze dziala to jakos to bylo pokazane przeciez naocznie, jak kobitka odbijala pilke albo drugi bawil sie w malarza, same te ewolucje z deska to chyba calosc bylo fikcja lub poboznymi zyczeniami bo nikt przeciez nie bedzie fikolkow robil w domu by sprostac grze, tez nei bylo widac tych opoznien co w relacji na zywo, wiec ewidetnie to reklama czegos co jeszcze fizycznie nie istnieje jako dzialajace...

 

co z tego ze to jakos dziala jak opoznienia sa bardzo widoczne wiec i reakcja na pewne zachowania jak na razie ograniczona, gry tez nie moga byc za szybkie

ale i tak trzeba czekac na konkret w postaci gier, jak bedzie tanie to jako bajer do obslugi dasha czemu nie :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

mi się od razu przy tym przypomniały te przeróbki wiilota, dzięki którym wychylając się przed tv zmienia sie obraz, ja bym to bardziej tak widział: jako choćby usprawnienie przy graniu- w zależności od wychylenia głowy zmienia się kąt patrzenia...

wiadomo że to nie zastapi całkowicie pada, znajdzie zastosowanie głównie do specjalnie do tego przygotowanych party-games, ale ma dużo większy potencjał od eye toya i mam nadziej że będzie w jakiś sposób wspomagać pada w wielu grach: mini gierki, ruchy głową, gesty, ja tam wolałbym machanie łapami od czasu do czasu od qte

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Urządzenie ma ogromny potencjał, stworzyli przystawkę, a dalszy rozwój pewnie będzie się opierał na usprawnionym kodzie w oprogramowaniu, już same funkcje głosowe dają możliwość operowania całym dashem nawet nie za pomocą ruchu tylko samego głosu. Możliwości tego urządzenia w segmencie społecznościowym i party games ogranicza jedynie wyobraźnia, nie zapominajcie, że MS nie zlecił tego jakiejś zewnętrznej firmie tylko kupił całą firmę zajmującą się technologią wykrywania ruchu, zapewne wszystko co pokazali jest możliwe i jest to tylko kwestia czasu. Tutaj nawet cena nie jest problemem, bo nie tanie Wii i nie tanie przystawki do Wii pokazują, że ludzie wydają spore pieniądze na mniej rewolucyjne systemy.

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz obejrzałem trailer urządzenia na YT i jeśli coś takiego będzie działało z taką precyzją i doskonałością to cena tego będzie pewnie równa samej konsoli. Fakt że MS chyba nigdy nie wymyślił czegoś tak wspaniałego czuje się jakbyśmy wkraczali w erę latających samochodów albo jakbym był w Back to the Future 2. Wyobraźcie sobie Gears`y albo R6 z tym Natal`em, chowanie się za osłonami, kucanie itp... wspaniały bajer

Odnośnik do komentarza
Dopiero teraz obejrzałem trailer urządzenia na YT i jeśli coś takiego będzie działało z taką precyzją i doskonałością to cena tego będzie pewnie równa samej konsoli. Fakt że MS chyba nigdy nie wymyślił czegoś tak wspaniałego czuje się jakbyśmy wkraczali w erę latających samochodów albo jakbym był w Back to the Future 2. Wyobraźcie sobie Gears`y albo R6 z tym Natal`em, chowanie się za osłonami, kucanie itp... wspaniały bajer

nie przesadzaj, to zwykla kamerka i nic nowego w swiecie techniki to nie wnosi bo takie rzeczy istnieja od dawna tylko jedyne co moze wyrozniac to napisane dobre oprogramowanie do obslugi tego, ale to bedzie do oceny w realu a nie przed demonstracje

zadnego kucania w GOW nie bedzie itp. lepiej popatrz jakie to ma opoznienia, do powaznych gier to sie ne nadaje, to gadzet dla dzieciakow w prostych gierkach

zapewne skonczy sie to na zasadzie kilku arcadowek

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Za jakich idiotow trzeba miec swoich klientów, żeby wciskac im kilkuletniego Eye Toya jako "nowosc" i "rewolucje"? Moj Eye Toy lezy w szafie od lat, zabawka nudzi sie po kilku włączeniach przy znajomych. Microsoft sie miota.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dzisiaj wypłynęło parę interesujących newsów:

 

- Rare nie było na E3 bo zapiernicza przy grach na Natal'a

- Na Natal'a są obok czystych arcade opracowywane gry harcore'owe

- Niektóre gry będą mogły być sterowane przy użyciu samego kontrolera, albo w połączeniu kontrolera i Natal'a, jako przykład podano FPS gdzie np. grasz kontrolerem, a rozglądasz się przy pomocy Natal'a i funkcji rozpoznawania ruchów twarzy.

- W gry hardcore'owe będą mogły np. grać dwie osoby naraz, jedna zapiernicza z kontrolerem a druga np. rzuca granaty albo prowadzi pojazd.

 

Zobaczymy co wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zanim zaczniecie rzucać gó.wnem zobaczcie jak to zaj.ebiście może funkcjonować:

 

 

Ile razy ja odruchowo chciałem w jakimś FPS gdzieś zajrzeć jak ten many :-) Coraz bardziej mi się ten Natal podoba :-D Jak zrobią dobre patenty w grach do tego to jestem gotów rozbić skarbonkę :-)

 

Najlepsze jest to, że przy takich patentach jak gra się na dużym ekranie to czlowiek bardziej się wczuwa w grę.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

To jest piękne do gier FPP i TPP. Ale widzę potencjał na następnym Xklocku. Musi to być wszystko przygotowane od podstaw aby każda gra na Xklocka 3 musiała wykorzystwać ten patent. Do tego kontroler z jedną gałką (do przemieszczania się) i przyciskami funkcyjnymi (no wiadomo do czego są), sensor standardowo dołączany do każdego sprzedanego Xboxa3 i mamy przełom w sterowaniu takimi grami na konsolach. A co z obecną generacją? Jedynie rewelacyjny gadżet. Ja chcę pełnego zintegrowania z platformą, jak to miało miejsce z achievementami przy premierze X360.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Coraz lepiej widać jaki to ma potencjał i potwierdza się to co pisałem wcześniej, że w tym przypadku wszystko zależy od wyobraźni twórców softu w jaki sposób technologia zostanie wykorzystana i czy będzie to totalna porażka czy wielki sukces.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...