Jump to content

Golden Sun DS


Harbuz

Recommended Posts

 • Replies 21
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy ta część będzie powiązana fabularnie z GS na GBA? Jeśli tak, to dla mnie wielka strata - kupno GS-a na GBA to wyczyn nie lada, a zaczynać od środka trochę głupio...

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=go...&category=9

 

Nie gadaj, łatwo na Allegro wyrwać, a tym bardziej, że warto bo gra jest niesamowita. A GS:DS (mam nadzieję, że zmienią podtytuł...) ponoć ma być kontynuacją w postaci kierowania synem Isaaca. :S

Link to comment
Szukałem wczoraj na Allegro, ale wiesz, obwiam się pirata (nie umiem tego na 100% ocenić).

 

http://www.gameboyzone.vdl.pl/viewpage.php?page_id=529

 

Poza tym, kupować grę bez pudełka to jeszcze, ale bez instrukcji... Odbiera nieco klimatu.

 

No, też wole full boxy, GSy pojawiają się tak czasem na Allegro, warto obserwować. Ja mam to szczęście, że posiadam oba oryginały europejskie full box (pierwszy GS to jeszcze pre order z Ultimy ;p)

 

Gdyby N zdecydowałoby się na "cyfrową dystybucję" gier z GBA na DSi, to byłbym w siódmym niebie. Emulator odpada, bo grałem tak właśnie w Golden Sun kilka lat temu i w ogóle nie ma jak dla mnie mowy o "graniu", co najwyżej sprawdzenie czy gra jest dobra, a GS zdecydowanie jest. No cóż, dla mnie jeden hicior na DS-a odpada, ale w sumie jeszcze nie ograłem wszystkiego. Mimo to, żal mi trochę dupę ściska.

 

No emu to tak nie baudzo, chociaż na PSP jeszcze ujdzie (ino chyba za dobrze GS nie działa, ale można poszpilać po polsku).

 

Jak dla mnie to powinieneś polować, za dwie części dasz ~100 PLN, a ~80h grania masz zapewnione. ;P

Link to comment
 • 1 year later...
 • 2 months later...

Nintendo this morning said that the game will be hitting North American stores on Nov. 29.

 

Taking place 30 years after the events of Golden Sun and Golden Sun: The Lost Age for the Game Boy Advance system, Golden Sun: Dark Dawn will drop players into a "planet-sized world of adventure to explore and conquer."

 

The game allows each of the playable characters to carry a Dijinn that gives the character special abilities. Players can collect more than 70 unique Djinn, granting them the ability to summon mighty deities who unleash devastating attacks that fill both Nintendo DS screens. Powers include flinging fireballs to burn away obstacles, freezing water to raise platforms, or summoning whirlwinds to create bridges out of floating objects.

 

 

Link to comment
 • 8 months later...

Komunikacja zawiodła, ale Dark Dawn nie zawiódł :turned:

Mogę śmiało powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Tak, były niekończące się dialogi o pierdołach, walki wygrywało się jednym palcem a fabuła... po prostu jest. Może odstraszyć nowych, a ci co znają poprzednie części nie powinni się w ogóle przejmować. To nadal stary dobry GS z całym inwentarzem. Jest w tej grze taka magia, która ciągnie do grania i nie daje przestać. Może to ten ost, może maybeline, może rozległe puzzle a może nostalgia... Tak czy siak zapomniałem o dużych konsolach i na długo wsiąkłem w Weyard.

Link to comment
 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.