Skocz do zawartości

Sacred 2: Fallen Angel


MrSatan

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jeszcze nie mam dostępu żeby pograć osobiście ale widziałem gameplay i trochę czytałem o postaciach i otoczeniu i gra jak dla mnie jest świetna jakby przedsmak Diablo III :P Patrząc na tą grę nie ma zbytnio z czym porównywać ponieważ na X`ie mało takich gier, no może Fable ale Sacred jest bardziej krwią tryskający. Grafika powalająca tak pięknie zrobiony świat, że aż chce się go jak najszybciej zwiedzić. Osobiście więcej nie mogę dodać bo nie wiem jak to jest na wyższych lvl`ach ale sam start gry jak dla mnie powala.

Odnośnik do komentarza

Zawiodła mnie ta gra. Ma najgorszy design bohaterów jaki kiedykolwiek widziałem. Jak zobaczyłem filmiki to aż mi oczy wypaliło od tej tandety. Otoczenie wygląda o niebo lepiej, cud miód i orzeszki, zresztą ogólna jakość grafiki też bardzo dobra, ale co z tego jak i tak biegasz po planszy jakimś dziadem wywołującym abominacje :/ Jestem na nie a szkoda bo mógł wypełnić czas w oczekiwaniu na DIII :(

Odnośnik do komentarza
Szatan - jak wyglada dokladnie walka - po filmikach mam wrazenie ze podchodzisz do kogos naciskasz tam X on wali mieczem, konsola sama robi z tego rapidfire, zabije, przechodzi na nastepnego przeciwnika czy jest to zwykle maszowanie przycisku by walczyc, bo animacje uderzania bronia sa wolne (jak np. flame od Anubisa)

Tak, na tym to polega - podchodzisz, wciskasz i tyle. Konsola przelicza wszystkie parametry, takie jak opóźnienia spowodowane np. wielkością broni i pokazuje to przy animacji.

Odnośnik do komentarza

Na bezrybiu i rak ryba. Jak przymknie się oko na kilka niedociągnięć to gra się nawet przyjemnie. Od czasu diablo na psx nic mnie tak nie przykuło do tv. Trochę jest zbugowana ale małe przenikanie postaci przez niektóre obiekty, jak utnięcie w środku kamienia, brak możliwości wykonania akcji bo przyciski nie działają, ściemnianie ekranu na czarno, niemożliwość ukończenie niektórych questów nie powinny przeszkadzać w grze. Podobno większość już usunęli patchem ale ludzie skarża się na forach że postacie znikają lub save'y nie działają. Ale ogólnie jest ok.

Odnośnik do komentarza

Tak, wersja polska jest, menu jak menu - trzeba sie go trochę poduczyć i jest intuicyjne po jakimś czasie, na szczęście jest szybkie - a sprzedawanie niepotrzebnych przedmiotów, czyli spieniężanie masz pod X w ekwipunku - niestety leci przez to po wartości. Animacja czasem potrafi chrupać, nie powiem - ale w sumie nie jest to denerwujące.

Odnośnik do komentarza

Pograłem już troche i mogę śmiało polecić grę wszystkim fanom Diablo, ta gra naprawdę wciąga, mnogość ekwipunku, magicznych mocy, usprawnień postaci naprawdę zadowala, osobiście jestem grą zauroczony, może jest parę niedociągnięć które już zostały wymienione wyżej, ale przy tak rozbudowanej grze naprawdę nie mają one tak wielkiego znaczenia, już sama rozgrywka solo daje dużo frajdy, nie mówiąc już o multi, zarówno kampani w coop jak i granie w otwarty świat GkG, i tak ja już wcześniej pisano osoby dla których angielski jest naprawdę "językiem obcym" gra w części tekstowej jest całkowicie spolszczona. Według mnie na chwilę obecną jest to chyba najlepsza gra diablopodobna na X0.

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak piszesz jednak nie jest to związane z poziomem twojej postaci a z terenem który eksplorujesz, moja postać ma 25 lvl i na terenie powiązanym z wątkiem głównym postacie są na jedno machnięcie mieczem ale i pkt. doświadczenia za ich zabicie załosne (1 EXP), natomiast wystarczy udać się na jedną z pobliskich wysp i tu zaczyna się zabawa, praktycznie bez pomocy dodatkowego gracza albo konretnego czaru jest bardzo ciężko, a za zabicie jednego przeciwnika dostajesz 1000 EXP

Odnośnik do komentarza

Mała rada. Nie zaczynajcie grać od poziobu Brąz bo jest za łatwo i szybko mozna sie znudzic, startujcie od Srebro (Silver). To jest chyba pierwsza gra typu H&S w której nie trzeba pakować punktów w atrybuty. Gram Elfką lvl 41 i nie wydalem ani jednego punktu na chociazby HP, a zginalem tylko dwa razy: raz na poczatku gry, drugi raz jak padla mi bateria w padzie a gra sie nie zpauzowala (trzymajcie zapasowe baterie pod reka bo bedziecie bezbronni :) )

Odnośnik do komentarza

Tak pod warunkiem ze host okresli takie warunki, moze zamknac rozgrywke tylko dla znajomych z friendlisty albo ogolne, ustalic roznice poziomow max.10 lvl. Tyle ze jesli dasz w menu opcje kontynuuj nawet bedac podpietym do xblive! to bedziesz gral sam, trzeba zalozyc wlasna rozgrywke przez neta zeby ktos mogl sie podlaczyc. Mozna tez wybrac opcje szybkiej gry to po prostu do kogos dolaczysz. Jak ja zakladam to rzadko ktos wpada z odwiedzinami bo gram kampanie. Wiekszosc ludzi zaklada gre tylko po to zeby porushowac na bossów i zgarnac rzadkie itemy. Ale na dluzsza mete takie rushowanie szybko sie nudzi.

Wole leciec kampanie na silver z mozliwoscia dolaczenia kogos a potem zabieram sie za golda (mam nadzieje ze bedzie trudniej) bo poki co jak mam zalozony czar odbijajacy obrazenia to tylko sobie chodze a stworki same gina, nuuuda.

Odnośnik do komentarza

Na 1 konsoli co-op nie gralem. Ale mozna stworzyc kilka postaci, miedzy ktorymi przed rozpoczeciem gry mozna sie przelaczac wiec jaki problem z druga osoba zaczynac od poczatku inna postacia. Tym bardziej ze skrzynia w ktorej przechowujesz itemy jest jedna. Np. grasz elfka a znajdziesz cos cennego dla driady, wrzucasz do skrzyni. Zaczynasz grac od nowa Driada, zagladasz do skrzyni i ten item juz tam jest - fajne rozwiazanie. Tego patentu brakowalo mi w diablo II.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...