Skocz do zawartości

Sacred 2: Fallen Angel


MrSatan

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wystartowała u nas w polskiej wersji językowej. Sam gram już jakiś czas i mój 23 poziomowy Inkwizytor sprawuje się nieźle. Co myślicie o tym tytule?

Widze ze wersja USA tez ma napisy PL. Wersja kupiona w Polsce ma takze dialogi po polsku? Wole kupic wersje z UK np aby miec pewnosc ze ewentualne dodatki mi beda smigac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie w związku z przedmiotami z kategorii "różne". Wiem już, że do użycia takich przedmiotów jak trofea jest potrzebna umiejętność alchemii, perły można wkuwać w bronie, ale co z takimi przedmiotami jak zwoje? Za cholerę nie mogę wykombinować jak je użyć. Albo np. "przedmiot czeladnika". W opisie przedmiotu jest pusto, użyć jak na razie tego nie mogę... Nadaje się to w ogóle do czegoś? Czy tylko na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza

1. watek jest krotki - do przodu, pokonaj bossa, idz dalej, do bossa - krotki i nudny watek (wstawiony na sile bo wiadomo w ta gre gra sie dlugo niz tylko przechodzenie fabuly i koniec :))

2. sajdow jest mnostwo ale sa one na zasadze zabij, zbierz cos od kogos, eskortuj do jakiejs bazy,itp. Wymagajace moga byc na wyzszych poziomach trudnosci - na najnizszym tylko te eskorty sa "trudne" bo koles leci do przodu czesto i inni go atakuja.

3. wiki mowi ze 200 ale po skonczniu fabuly i 50% sajdow mam dopiero 40 :} (na nizszym poziomie trudnosci daja mniej exa wiec pierw dostajesz 500 za jakiegos czlenia za po level upie juz z 200 lub mnije)

Odnośnik do komentarza

Tak, ale jesli grales na brazie to bedziesz mogl na silverze ale od poczatku. Chyba innej mozliwosci nie ma. Ale chyba tylko gdy dolaczysz sie do kogos kto gra na wyzszym to pozniej bedziesz mogl "kontynuwac gre" od poziomu silver ale grasz od poczatku kampani ze swoimi rzeczami. Moze innaczej to sie da zrobic, mi tylko tak sie "udalo"

Odnośnik do komentarza

Sprawa z levelami (brąz, srebro, złoto itd) wygląda następująco, są one dostępne tylko dla postaci która zakończyła kampanie na niższym poziomie, kończysz brąz odblokowuje Ci się srebro itd, natomiast wyszukując gry na XBL możesz się dołączyć np do kogoś kto gra na złotym mimo tego że sam go odblokowanego nie masz, natomiast po rozłączeniu się z nim złoto Ci się nie odblkokowuje, jedyne co możesz dostać to achiv za granie na poszczegolnym poziomie, no i oczywiście należy pamiętać o tym że trzeba mieć określony lvl aby zagrać konkretny poziom trudności.

 

Przy okazji ktoś chętny na kampanie na złocie??? W grę wchodzi tylko wątek główny coby szybciutko platynkę odblokować, gram Wojownikiem Cienia lvl 59.

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza

Noz ja pier)(*&, co za gra.. Fatalne pierwsze wrażenie. Zacząłem grac inkwizytorem ("Jezuicki(pipi)aka" :D), włącza się filmik - o wypas jaka ładna animacja, ale czemu nie ma napisów?? W menu wszystko po Polsku a napisów nie ma. No dobra trudno, po angielsku umiem, może nie włączyłem w opcjach. Filmik się skończył, zaczęło się wprowadzenie na filmiku gry. Siedzi dwóch gości w gospodzie i o czyms nawijaja (przyznaje, nie pamietam czy byly napisy). Ok.. Skonczyli gadac, ale o czym to nawet nie wiem, bo to jak mowili w ogole nie zgadzalo sie z ruchem ust czy ich zachowaniem. Gadanie się skończyło, ale oni nie przestali sie ruszac udajac ze rozmawiaja (sic!). Zaczalem ruszac gałkami, bo juz myslalem ze to moze jakis interaktywny filmik, ale nic sie nie stalo. W koncu po nacisnieciu jakiegos przycisku przeskoczylo mi na widok spoza gospody i zaczalem walczyc z kilkoma gosciami.. Po czym ropzpoczela sie normalna gra.. No lekko mi rece opadly, co ja ku.rwa bete kupilem?? Rewelacyjny poczatek...

 

Teraz jak juz troche pogralem, wrazenie jest ciut lepsze i gierka wciaga, ale poczatek jest fatalny, bo nie ma zadnego tutoriala porządnego (chyba że to dlatego ze za rada z forum zaczalem grac na srebrze??). Gdybym nie gral w Sacred 1 to nie wiem czy w ogole bym zczail o co chodzi w tym systemie,a intuicyjnym to ja go bym absolutnie nie nazwal. (o shitowatej instrukcji to nawet nie wspomne). Poza tym fabularnie nie wiem o co chodzi w tej grze. Okreslenie - "szczatkowa fabula" to chyba nawet na wyrost po takim wprowadzeniu.

 

Aaaa.. i Ker jako bostwo - bad idea :D

 

Czy komus udalo sie pokonac wodza koboldow? Taka misje dostalem, do takiej wioski dotarlem na polnoc od miasta, musialem rozwalic 40 koboldow, zeby pojawil sie ich wodz. I wodz jest kurna niesmiertelny. Co go uderze troche energii mu schodzi i zaraz sie regeneruje. Pod paskiem energii jest kiilka symboli ale nie wiem co znacza bo tutorial byl z dupy (czytaj, nie bylo go). Nawet moj big madafaka Ker, chwile powalczyl, zdjal mu moze 1/5 paska zycia, a potem zajal sie mna i musialem uciekac przez kilka minut :D Pokonal go ktos?

Odnośnik do komentarza

Grałem Serafią na brązie i pokonałem go bez problemu, z kolei jak grałem z kumplem co-op na srebrze to Inkwizytor + Wojownik Cienia nie dali rady. Nie zdjęliśmy mu nawet minimalnie paska życia.

 

P.S.

 

Ponawiam pytanie. Do czego służą przedmioty bez opisów, takie jak "Zwój", "Czeladniczy przedmiot", "Zapisany pergamin"???

 

P.S. 2

 

Czy po ponownym rozpoczęciu kampanii tą samą postacią na wyższym poziomie trudności mapa i wszystkie lokacje które odwiedziliśmy zostaną nietknięte? Wiem, że w jedynce po rozpoczęciu ponownie na wyższym poziomie mapa z poprzedniej kampanii była odkryta, tzn. wszystko to gdzie sobie biegaliśmy. Konkretnie chodzi mi o to, czy achiva za odwiedzenie wszystkich miast trzeba zrobić za jednym podejściem, czy brakujące miasta można odwiedzić po przeskoczeniu na wyższy poziom trudności, oczywiście tą samą postacią.

Edytowane przez Grampel
Odnośnik do komentarza

Mapa jest odkryta na żółto, ale teleporty i posągi wskrzeszenia musisz aktywować z buta.

 

Jeśli się komuś początek nie podobał to niech zobaczy jak wygląda sam koniec gry. Pograłem trochę i stwierdzam, że poprawili część z błędów, powiem tak da się grać. Plusy płynące z samej zabawy rekompensują minusy z którymi trzeba się użerać. Jak na razie jestem tylko z deka wkurzony bo jeden z podstawowych błędów nie został naprawiony. Po kilkudziesięciu godzinach z grą nie można jej ukończyć. Quest z aktywacją kolumn po walce z bossem. Postać mi stanęła w miejscu na 43 poziomie. Dopóki tego nie naprawią nie da się dalej pchnąć fabuły. Z ciekawości skończyłem inna postacią tą samą ścieżkę fabularna, tylko najpierw pokonałem delikwenta w świątyni a potem poszedłem badać kryształ (a nie na odwrót jak zrobiłem za pierwszym razem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...