Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. Pytanko - da sie zrobic Singularity - W POWIETZRU? Tzn nie musi nikogo być zeby achiv wpadł?

 

2. Jak sie nazywa ta moc (nigdy jej nie mialem chociz gralem prawia kazda klasą) której ikonka wyglada tak - popiersie i odchodzące kilka strzałek od tego. - jak to sie nazywa po ANG?

Edytowane przez koziou
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, nawet nie wiedziałem, że ludzie się takich trików imają byleby nie grać nowej kampanii i uczciwie zrobić achiwa. Śmieszne.

 

Taktyka jest taka - masterujesz szybko AI hacking i obezwładniasz nim każdego getha jakiego napotkasz na drodze. Szybko aczik wpadnie, bo gethów jest od cholery.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

E! Moment!

 

1. Pierwszy raz - tak poprostu

2. Zmiana na kobitke (achivy za bronie)

3. Ally

4.Ally

5.Ally, hardcore

6.Insane

7. (niepełne) inżynier, biotyk

 

Z własnej głupoty mogłbym sie ograniczyć do 6

 

 

Wiec niech mi nikt nie pie.r.doli zebym sobie uczciwie skonczył kampanie.

 

Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
Wiec niech mi nikt nie pie.r.doli zebym sobie uczciwie skonczył kampanie.

 

Rzekłem.

Hehe, fakt w twoim przypadku za cholerę bym 8 podejścia nie zaczynał by uczciwie osobliwość zrobić. Ale i tak hela rację - z właśnej głupoty tyle razy przechodziełś grę. Trzeba było połączyć robienie ally z masterowaniem poziomów i zmianą klasy postaci. Byłoby może z 4 razy. Ja ukończyłem grę 4 razy i miałem 1050. POźniej skońćzyłem ją sobie tak dla przyjemności 5 raz, a teraz, po dłuższym czasie, jadę kampanię po raz 6 i wiem jedno - ta gra jest przewspaniała. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Ostatni raz tak dobrze wpominałem jakąś grę gdy w 2002 roku po raz pierwszy Fallouta 2 skończyłem. Nie lada wyczynem jest należeć w moim rankingu do tej półki RPGów co Fallout

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Wiec niech mi nikt nie pie.r.doli zebym sobie uczciwie skonczył kampanie.

 

Rzekłem.

przechodziełś grę. Trzeba było połączyć robienie ally z masterowaniem poziomów i zmianą klasy postaci.

 

 

Tak? A co z 60 lvl? na to potrzebowalem 2,5 raza a dopiero za 2gim zacząłem rozwalać wszystko "na nogach"

 

 

 

 

 

Zeratul :piwo:

Edytowane przez koziou
Odnośnik do komentarza

No widzisz ja robiąc acziwa za 60lvl stworzyłem nową babkę inżyniera, zrobiłem brakujące aczikiza umiejętności inżynierskie, doszedłem na zabójczym poziomie (hardcore) do 53 lvl i tą samą postacią przystąpiłem do drugiej kampanii. Osiągnąłem 60 lvl, więc aczik wpadł a ja przez te dwie kampanie jeszcze zdołałem zrobić achievementy za czterech towarzyszy oraz za dwa poziomy trudności ;)

 

Strategia koziou, strategia ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...