Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Demo na Hardzie zajęło mi 30 minut i 44 sekundy. Było to moje drugie podejście, wcześniej przeszedłem je na Normalu. Co ciekawe, wystarczy raz je zaliczyć i można spróbować Elite ;) Lecz chyba po wyłączeniu gry nie zapisuje się żaden stan gry i przy ponownym włączeniu Elite znów jest zablokowany.

 

Ogólnie jaram się premierą niesamowicie i hype na Killzona 3 podskoczył mi do niebotycznych rozmiarów, czuje ten klimat jak przy kupowaniu dwójki.

 

Sory, ale uwielbiam uniwersum Killzona i dla mnie dwójka była fantastycznym FPSem, trójka zapowiada się osiągnięcie doskonałości ;) OBY!

Odnośnik do komentarza

A w tym demie z HK PSS jest język PL albo ENG?

 

Jest tylko angielski.

 

Przed chwila skonczylem demo. Jestem pod ogromnym wrazeniem, jak zroznicowana jest rozgrywka, i jak fajnie sie w to gra. Mamy "ludzkie" sterowanie, zdecydowanie wieksze tereny, i co dla mnie najwaznijesze w tej grze akcje, akcje... Glownie dzieki lepszemy sterowaniu, brutal meel oraz wspomnainemu wczesnije "wslizgowi" przy cover. Kz3 jest nareszcie takie jakie powinno byc juz od dawna. Jestem tego pewien, singel zarzadzi.

 

Kwestia oprawy. Technicznie, dla mnie, to to samo co KZ2, ale wrazenia wizualne o o klase lepsze niz w poprzedniczce. Duze tereny, fajnie zaprojektowane miejscowki, urozmaicony gameplay itd., sprawiaja iz KZ3 wyglada po prostu lepiej. Progress podobny jak w Uncharted.

 

Czy tylko mi sie wydaje, ze zimowa sceneria jest najbrzydsza? Po przejsciu dema odpala sie trailer (cut-scenki poprzeplatane z gameplay'em), w ktorym "nie-zimowe" lokacje wygladaja znacznie lepiej?

Odnośnik do komentarza

Demo na Elicie zaliczyłem w 44 minuty i 2 sekundy. Cholera, powiem wam, że zawiodłem się na jedym elemencie - wskrzeszenia kompana. Przypuszczałem, że na najwyzszym poziomie trudnosci Rico nie bedzie pomagal, bo Elite traci sporo w byciu wyzwaniem. Zapowiada się na to, że z duchem naszych czasów, wszystko jest już latwiejsze i Elite w K3 nie będzie takim osiągnięciem jak w K2. Szkoda...

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem i przeszedłem.

 

Powiem tak - demko dość długie, szkoda, że takie krótkie - miodność na wysokim poziomie - na resztę nie zwracałem uwagi bo nie było czasu... ;)

 

Wałęsa dwa:P

 

Fajna miałem akcje w demku, grając na coopie padliśmy we dwóch i ja pretensjonalnie mówie - Rico nas nie uratuje, na niego nie można liczyć, a ten mi zawtórował - "

I'm sorry man I'm sorry":P

Odnośnik do komentarza

Po ograniu z kolegą co-op'a powiem, że dobrze że dali na splicie, są większe emocje. Tylko wkurza mnie że ten split-screen jest taki dziwnydry.gif ( a la RE5 ), na moim telewizorku '21 nie widać wtedy np: liczby ammo, ale i tak fajnie się gra...

 

 

Czy miał ktoś tak, że ten filmik po wysadzeniu tej stacju wydobywczej się zcinał ?? Mi się zcinał do momentu gdy Rica przyleciał po Seva .

Odnośnik do komentarza

Już 2 raz demko za mną tym razem na veteranie - został tylko ostatni poziom :).

 

Teraz dopiero smakowałem to po kawałku, wchodziłem w dalsze rejony

np. SPOJLER

-----------------------

Tam przy wysadzaniu działa można zanim się to zrobi wskoczyć na wieżę po prawej na samą górę. Oczywiście z użyciem tego jetpacka - prawie jak w assassins creed

 

-----------------------

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kapitalne demko. Charakter rozgrywki zachowany, ale ładunek zajebistości jest większy niż w całej poprzedniej części :D Może trochę przesadzam, ale potencjał dla pełnej wersji jest bardzo duży.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Po demku można powiedzieć, że Veteran to absolutne minimum. Zdaje mi się, że jest prościej.

 

Za pierwszym podejsciem na poziomie trooper zaliczylem jakies 5-7 zgonow, a zaliczylem lokacje (przy macaniu kazdej sciany) w jakies 20 min. Veteran jest trudny, non sto trzeba sie chowac za oslonami, uzpelniac ammo w pobliskich skrzynkach, i uwazac z kazdej strony. Moze sie z tym nie zgadzacie, ale Veteran ( i jak najbardziej Elite) odbieraja grze dynamike i akcje, ogolnie satysfkacja z grania jest mniejsza. Wtedy zaczynaja sie szachy- siedzenie za oslona 5 min, i uczenie sie na pamiec skryptow wroga ( jak sie przemieszcza, jak strzela itd.)., nie wspominajac o tym ze rzadko kiedy skorzystasz z kapitanych brutal melee. Nie rozumiem jak Elite moze bawic, to jak jazda Porsche Carrera 911 po szutrach, no fun. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...